Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,824 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μαλάκες αφήστε με να γράψω την έκθεση, μην ταίζετε την τρόλλω.
Αν ήθελα να το παίξω χαζή θα έλεγα "τι σημαίνει αυτό και ποια εννοείς?????" Αλλά επειδή ξέρω ότι εννοείς εμένα έχω να σου πω ότι δεν πας καλά .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έτσι όπως το είπες, το έλαβα σαν αστείο δεν ξέρω αν το εννουσες σοβαρά
Δεν ξέρω .
Η σωστή ερώτηση είναι "Πού είναι το δυσνόητο σε κάθε δευτερο μήνυμα; "
Που.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Δεν μπορώ να το εξηγήσω και γελάω και τσαντίζομαι και καίω τα εγκεφαλικά μου κύτταρα.
Το μόνο σίγουρο είναι οτι όλοι εμείς που συμμετέχουμε και παρακολουθούμε αυτήν τη συζήτηση είμαστε μαζοχες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Αν ήθελα να το παίξω χαζή θα έλεγα "τι σημαίνει αυτό και ποια εννοείς?????" Αλλά επειδή ξέρω ότι εννοείς εμένα έχω να σου πω ότι δεν πας καλά .
Καλά πήγαινε απο Δευτερα να χτυπηθεις σε κανα κωπηλατικό να διασχίσεις την Παμβώτιδα λίμνη κι άσε με εμένα να μην πηγαινω καλά.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καλά πήγαινε απο Δευτερα να χτυπηθεις σε κανα κωπηλατικό να διασχίσεις την Παμβώτιδα λίμνη κι άσε με εμένα να μην πηγαινω καλά.
Τουλάχιστον εγώ κάτι θα κάνω.
Δεν μπορώ να το εξηγήσω και γελάω και τσαντίζομαι και καίω τα εγκεφαλικά μου κύτταρα.
Το μόνο σίγουρο είναι οτι όλοι εμείς που συμμετέχουμε και παρακολουθούμε αυτή τη συζήτηση είμαστε μαζοχες.
Πολλοί βλέπουν λίγοι συμμετέχουν.οι άλλοι ντρέπονται ???
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Πολλοί βλέπουν λίγοι συμμετέχουν.οι άλλοι ντρέπονται ???
Πω τι είπες τωρα βρε μεγάλη; Εύγε

Υ.Γ Ξεκάθαρα σε πειράζω. Δε νομίζω οτι ο λόγος είναι η ντροπή που ενδέχεται να νιώθουν μερικοί, αν είναι είναι σε ενα πολύ μικρό ποσοστό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πω τι είπες τωρα βρε μεγάλη; Εύγε
ευχαριστώ πολύ!?!!!!!
Οταν κοροιδευεις αμεα στο σωμα επειδη δεν μπορει να κανει πράγματα στην κανονικη ζωη, να ελέγξεις πρώτα τις δικές σου αδυναμίες.
Οριστε ποτέ το έκανα??? Δεν είμαστε με τα καλά μας . ΠΑΡΈΘΕΣΕ ΜΟΥ ΤΏΡΑ ΤΟ ΜΉΝΥΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΈΚΑΝΑ ΑΥΤΌ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η άλλη συμφωνεί . Αχου . Για μαζευτείτε μερικοί που θα μου πείτε ότι κρίνω αυτά τα άτομα. Άντε .
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τουλάχιστον εγώ κάτι θα κάνω.
και εγω

Fitness Squatting GIF by Gymshark
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Η άλλη συμφωνεί . Αχου . Για μαζευτείτε μερικοί που θα μου πείτε ότι κρίνω αυτά τα άτομα. Άντε .
Ιων δε σε αναγνωρίζω τις τελευταίες μέρες. Πρώτον δικαίωμα της είναι να συμφωνεί (και γω συμφνωνησα) και δεύτερον δεν είναι κόσμιο το "η αλλη".
Η Ιων που ξέρω ή βασικά ηξερα δε θα τα έλεγε αυτά.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι τόσο κοντά ηλικιακά με την Ιων.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Νίκο άσε με γτ μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Ήταν άσχημο αυτό που είπαν .
Ιων δε σε αναγνωρίζω τις τελευταίες μέρες. Πρώτον δικαίωμα της είναι να συμφωνεί (και γω συμφνωνησα) και δεύτερον δεν είναι κόσμιο το "η αλλη".
Η Ιων που ξέρω ή βασικά ηξερα δε θα τα έλεγε αυτά.
Νευριάζω γτ δεν είπα κάτι τέτοιο .
Με ποια λογική εσύ συμφωνήσες???
Ποτέ το είπα καταρχάς ???? Άντε κι εσύ . Υποτίθεται ότι με ξέρεις .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι τόσο κοντά ηλικιακά με την Ιων.
Μπράβο σου .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Εγω είμαι γριά, οπότε δεν εχω άποψη πάνω στο θέμα :cry_x:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νευριάζω γτ δεν είπα κάτι τέτοιο .
Με ποια λογική εσύ συμφωνήσες???
Ποτέ το είπα καταρχάς ???? Άντε κι εσύ .
Συμφώνησα με τη γενικότερη δήλωση.
Υποτίθεται ότι με ξέρεις .
Ναι
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατι δεν με φλερταρετε ? :wizard:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγω είμαι γριά, οπότε δεν εχω άποψη πάνω στο θέμα :cry_x:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Συμφώνησα με τη γενικότερη δήλωση.

Ναι
Ναι η δήλωση έλεγε ότι εγώ κοροϊδευω τους ΑΜΕΑ γλυκιά μου κάτι το οποίο δεν έκανα ποτέ.
Άντε
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ναι η δήλωση έλεγε ότι εγώ κοροϊδευω τους ΑΜΕΑ γλυκιά μου κάτι το οποίο δεν έκανα ποτέ.
Άντε
Μπορεί να διαβασα μια φορά και γω λάθος. Δεν εχω αυτό το δικαίωμα;
Αμέσως πρέπει να κατηγορηθώ για κάτι;
Και ούτε το "γλυκιά μου" ηταν στο λεξιλόγιο σου μέχρι πρότινος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top