Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Μας σφάζει όλους με το γάντι απόψε. :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Cat Attack GIF
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Αχχχ ακουγοντας τετοια τραγουδια οταν σιγοσκοτωνω τους παιχτες στα χαρτια :lol:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Έι! Εγώ το είχα ανεβάσει αυτό, εκτός αν το βρήκες μόνος σου.
Παίζει να έχετε το ίδιο γούστο και μάλιστα μιλάμε για ιδιαίτερο γούστο. Προσωπικά δε νομίζω να εχω ξανακούσει αυτό το τραγούδι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Κι ύστερα γκρεμίστηκε ο Βενέτης με όλα τα τυροπιτάκια κουρού μέσα... Πάει το στολκάρισμα σύννεφο και ξεχνιόμαστε.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Κι ύστερα γκρεμίστηκε ο Βενέτης με όλα τα τυροπιτάκια κουρού μέσα... Πάει το στολκάρισμα σύννεφο και ξεχνιόμαστε.
Ναι, άλλη δουλειά δεν έχουμε από το να στολκαρουμε ο ένας τον άλλον :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Αν θες να κεντήσεις το Ζέρσευ, και το τείχος του Βερολίνου ξαναχτίζεις.
Βέβαια αν κάποιος άκουσε ενα τραγούδι που ειχε ανεβάσει κάποιος άλλος και του άρεσε και απο τότε αρχισε να το ακούει δε σημαίνει ότι τον στολκαρει σώνει και ντε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Βέβαια αν κάποιος άκουσε ενα τραγούδι που ειχε ανεβάσει κάποιος άλλος και του άρεσε και απο τότε αρχισε να το ακούει δε σημαίνει ότι τον στολκαρει σώνει και ντε.
Δε θα πιάσουμε και συζήτηση. Άσε με να πιω καφέ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Σιγά μην κάτσω να διαβάσω 134 σελοδες :laugh:
Όταν είμαι στα καλά μου βάζω τέτοια όταν παίζω :laugh:
Έλα ρε! Τι ωραία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απλώς το θεώρησα μεγάλη σύμπτωση I didn't imply anything else.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παίζει να έχετε το ίδιο γούστο και μάλιστα μιλάμε για ιδιαίτερο γούστο. Προσωπικά δε νομίζω να εχω ξανακούσει αυτό το τραγούδι.
Το γούστο αυτό, είναι ενός πολύ αγαπημένου μου φίλου, χωρίς εκείνον θα είχα μείνει ακόμα να ακούω trash Ελληνικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top