Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Εγώ φιλαω καθημερινά το iPhone.
the naked gun facepalm GIF
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Α να σας πω και γω μια ιστορία.
Ημουν νηπιο και παίζαμε και εκανα τη μανα και ο "αντρας" μου με φίλησε, ουσιαστικά με φίλησε στο μαγούλο. Θυμάμαι ένιωσα τόσο άβολα και σηκωσα το πόδι μου και του πατησα με τόση δύναμη τα δάκτυλα του δεξιού του ποδιού που εσκουξε. :popcorn:
Εμένα μου είχε σπάσει στο δημοτικό ένα παιδάκι τα νεύρα και του κάρφωσα ένα φρέσκο-ξισμενο μυτερό μολύβι στο σβέρκο 🙂🙂🙂🙂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Εμένα μου είχε σπάσει στο δημοτικό ένα παιδάκι τα νεύρα και του κάρφωσα ένα φρέσκο-ξισμενο μυτερό μολύβι στο σβέρκο 🙂🙂🙂🙂
Μεταξύ μας τώρα αν λέγαμε οτι μια από τις δυο μας το έχει κάνει αυτό στανταρ εμένα θα έλεγαν :laugh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.
Εμένα μου είχε σπάσει στο δημοτικό ένα παιδάκι τα νεύρα και του κάρφωσα ένα φρέσκο-ξισμενο μυτερό μολύβι στο σβέρκο 🙂🙂🙂🙂
Ιιιιιιιιιιιιιιιι τρέξτε μακριά σε βλέπω μα δολοφονείς τον άντρα σου μέσα στην εκκλησία.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εμένα μου είχε σπάσει στο δημοτικό ένα παιδάκι τα νεύρα και του κάρφωσα ένα φρέσκο-ξισμενο μυτερό μολύβι στο σβέρκο 🙂🙂🙂🙂
Παρόμοια κατάσταση με ένα φίλο ....στο νηπιαγωγείο του έβαλα κάμπια μέσα στα ρούχα
Κάθε φορά που μου το θυμίζει για πλάκα νιώθω άσχημα :console:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Πώς ξαφνικά από τα φιλιά, στους φόνους! :hehe:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Ήσασταν όλοι τα πειραχτήρια και εγώ αυτή που την πείραζαν εντωμεταξύ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μείνετε συντονισμένοι θα ανεβάσω τώρα εδώ φωτό μικρή 😂😂😂 άντε έγινα που έγινα ρεζίλι .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Προσωρινά γιατί έχω γίνει ήδη ρεζίλι των σκυλιών 😂😂😂😂 :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Και εδώ στα πρόθυρα του εγκεφαλικού (μάλλον ) .
Τελευταία.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top