Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ναι το θυμάμαι που πρώτος τα μπηξες εσυ και δεύτερος τα μπηξα εγω μετα απο λίγο καιρό.


Ξαναβρέσ' τα με την πρώην σου, θα διαφωτιστείς κι εσυ καλά... Όλοι οι λόγοι που χωρίσατε θα ξαναρθουν στην επιφάνεια. Trust me. Και μετα θα ξαναχωρίσετε κι εσείς και θα ησυχάσετε.
Χαχαχαχα όχι βέβαια ,το έβαλα καλά στο νου μου πριν στείλω .Οι λόγοι που πρώτα χωρίσαμε τους ήξερα πριν καν μπω στη σχέση


Εν τω μεταξύ ..... μαθαίνει γερμανικά στην ίδια εταιρεία που θα αρχίσω να μαθαίνω και εγώ για Γερμανία
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αμάν αυτή η Γερμανία..😐
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Χαχαχαχα όχι βέβαια ,το έβαλα καλά στο νου μου πριν στείλω .Οι λόγοι που πρώτα χωρίσαμε τους ήξερα πριν καν μπω στη σχέση
Απο τη μια έβαλες τον εαυτο σου σε αχρειαστη στενοχωρια.

Απο την άλλη όμως... τουλάχιστον το έζησες. Σε καταλαβαίνω.
Εν τω μεταξύ ..... μαθαίνει γερμανικά στην ίδια εταιρεία που θα αρχίσω να μαθαίνω και εγώ για Γερμανία
Αντε ρε;;; Καλή φάση!
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Απο τη μια έβαλες τον εαυτο σου σε αχρειαστη στενοχωρια.

Απο την άλλη όμως... τουλάχιστον το έζησες. Σε καταλαβαίνω.

Αντε ρε;;; Καλή φάση!
Ναι καλή φάση ήταν ........δίνει μάθημα για τις επόμενες γνωριμίες
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.
Αχ, παλιομισοφόρια...

... και μετά την πληρώνουν οι επόμενες.:|
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.
Μακάρι, αλλά όσο και να πεις....μια επιφυλακτικότητα την κουβαλάς.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.
Αρκεί να αξίζει το ρίσκο (ασχέτως με την κατάληξη).
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Αν μιλάει γι'αυτό που κατάλαβα δεν είναι για γελια. Μεγάλα παιδιά είμαστε και μπορούμε να καταλάβουμε οτι είναι ανεπίτρεπτο να λοιδορειται και να υποτιμάται η γυναίκα και η θέση της. Αναφέρομαι στις γυναίκες, αλλα φυσικά δεν πρέπει να υποτιμάται ο οποιοσδήποτε προβαίνει σε αυτή και ανάλογες με αυτήν πράξεις.

Αν δεν έπιασα σωστά το νόημα γράψτε λάθος.
Το μυαλό σου στα πονηρά εσένα.

Θα πρεπε να ντρέπεσαι που ταιριαξες τετοια υποτιμητικη σκέψη με μενα. Αν δεν ηταν για καπνισμα δεν θα το ανέβαζα.

Ετσι, να σε ξερω απο δω και μπρος.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Το μυαλό σου στα πονηρά εσένα.

Θα πρεπε να ντρέπεσαι που ταιριαξες τετοια υποτιμητικη σκέψη με μενα. Αν δεν ηταν για καπνισμα δεν θα το ανέβαζα.

Ετσι, να σε ξερω απο δω και μπρος.
Είπα μπορεί να κάνω λάθος και γι'αυτό ζητώ συγγνώμη.
Τωρα τι θα κάνεις απο δω και πέρα δε με νοιάζει αφοδευτηκα :hehe:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ωχ το βλέπω να ρχεται:popcorn:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Είπα μπορεί να κάνω λάθος και γι'αυτό ζητώ συγγνώμη.
Τωρα τι θα κάνεις απο δω και πέρα δε με νοιάζει αφοδευτηκα :hehe:
Τη γλώσσα μας τη μετράμε πριν πεταξουμε την ανοησία, όχι μετα να πεταμε τις συγγνωμες σαν προφυλακτικά αφού έχουμε βατέψει τον άλλον, το κατάλαβες;

Και τις εξυπναδες σε μενα άστες, τ' ακους;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Τη γλώσσα μας τη μετράμε πριν πεταξουμε την ανοησία, όχι μετα να πεταμε τις συγγνωμες σαν προφυλακτικά αφού έχουμε βατέψει τον άλλον, το κατάλαβες;
Βαλ το έκανα το λάθος μου και το παραδέχτηκα και ζήτησα συγγνώμη. Τωρα τι ζόρι τραβάς δεν ξέρω, μιας και εξαρχης άφησα περιθώριο αμφιβολίας.

Και τις εξυπναδες σε μενα άστες, τ' ακους;
Μπα έχουν βουλώσει τα αυτιά μου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Βαλ το έκανα το λάθος μου και το παραδέχτηκα και ζήτησα συγγνώμη. Τωρα τι ζόρι τραβάς δεν ξέρω, μιας και εξαρχης άφησα περιθώριο αμφιβολίας.
Αν στο κανω λοιπόν κι εγω σε ανυποπτο χρονο στο μέλλον, ολόιδιο σκηνικό, δεν θα παραπονεθείς, ναι; :)

Μπα έχουν βουλώσει τα αυτιά μου.
Μάθε να κλείνεις το στόμα σου όταν κάνεις λάθος, πέρα από τ αυτιά σου, και θα τα πάμε καλά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top