Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Λάθος θρεντ ΠΑΛΙ :wheel:

Υ. Γ Τωρα θα με αναγκάσεις να αρχίσω να γράφω όπου να'ναι; :hehe:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ με την πακ τώρα :
Καληνύχτα!!!
1*BHo2OmEKUSqbNaN7zM-xLg.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Πενταετία ;;
Και λίγο είπα. Η αναβολή μου έχει διάρκεια μέχρι τις 31/12/2028.
Γιατί, νεαρέ μου ;
Γιατί δικαιούμαι αναβολή θητείας λόγω σπουδών.
Φοιτητής δεν είσαι ;
Φοιτητούκλι ναι.
Βέβαια δεν γνωρίζω το έτος...
:happy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

[...] μέχρι τις 31/12/2028.
Δυστυχώς ή ευτυχως, μέχρι ΚΑΙ τότε θ' ανεχτείτε τη μαλλούρα μου. :hehe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και λίγο είπα. Η αναβολή μου έχει διάρκεια μέχρι τις 31/12/2028.
Μια χαρά. Γνωρίζω. Δίνουν μεγάλες αναβολές, τα τελευταία χρόνια. Μα αν τελειώσεις, πιο πριν, μπορείς να την 'σπάσεις'...
Γιατί δικαιούμαι αναβολή θητείας λόγω σπουδών.
Το γνωρίζω, από το γιο μου...
Φοιτητούκλι ναι.

:happy:
Οκ. Πάνω κάτω, τα υπολόγισα...:happy:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.
Λοιπον, πείτε ότι αρνηστε να κάνετε μια χάρη για προσωπικούς Χ,Ψ λόγους σε ένα άτομο και αυτό σας απαντά: "Εγώ στη θέση σου θα το έκανα ".
Απάντηση:
"(με όλο το σεβασμό και την εκτίμηση... μπλα μπλα..)ΔΕΝ είσαι στη θέση μου, γιατί ΔΕΝ είσαι "εγώ" και δεν "είμαι εσύ".

Επεξήγηση: για να έρθει ένα α άτομο στην α θέση, έχουν προηγηθεί Χ ενέργειες που δεν θα έκανε ένα β άτομο για να βρεθεί σε β ή και γ θέση.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Απάντηση:
"(με όλο το σεβασμό και την εκτίμηση... μπλα μπλα..)ΔΕΝ είσαι στη θέση μου, γιατί ΔΕΝ είσαι "εγώ" και δεν "είμαι εσύ".

Επεξήγηση: για να έρθει ένα α άτομο στην α θέση, έχουν προηγηθεί Χ ενέργειες που δεν θα έκανε ένα β άτομο για να βρεθεί σε β ή και γ θέση.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.
Ότι εσυ σκούζεις απο την υποψία και μόνο ότι θεωρώ παραλογισμό να πουν καλη κουβεντα για σένα, ενω εσυ μου χεις βάλει τα 4 πέταλα της φοράδας στον πάτο και τα κλωτσάς μέχρι να μου φτάσουν στον οισοφάγο και δεν εχω πει κουβέντα.:closed-topic:
Ο Βαλ με τις συνήθεις, ανατριχιαστικές του περιγραφές... :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό τον...'κώδικα' που έχετε, μερικές φορές, να μιλάτε όλοι μεταξύ σας ποτέ δεν τον κατάλαβα...

Γι' αυτό γυρίζω από θρεντ σε θρεντ με τραγούδια. Για τα πανηγύρια μ' έχετε κάνει...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top