Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,726 μηνύματα.
I am out from this xiaomi club.:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,726 μηνύματα.
Παιδία πως είστε εσείς?? Κανένα νέο??
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,131 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,726 μηνύματα.
Α μπράβο. Πάλι καλά που άνοιξε η συζήτηση εδώ γιατί αν περιμέναμε από αλλού... Κατά τ αλλά όταν έγινε η πρόταση κάποιοι θίχτηκαν .
Καλύτερα εδώ παρά στο εστεκι. Εδω είμαστε πιο λίγα παιδία και έχουμε μεγαλύτερη οικειότητα μεταξύ μας.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,131 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,726 μηνύματα.
ΕΒΑΝΣ γύρνα πίσω
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,705 μηνύματα.
Α μπράβο. Πάλι καλά που άνοιξε η συζήτηση εδώ γιατί αν περιμέναμε από αλλού... Κατά τ αλλά όταν έγινε η πρόταση κάποιοι θίχτηκαν .
Μάνα μου αμα τους μιλήσεις θα σου απαντήσουν δε θα σε γράψουν. Τι θέλεις να πουν α βλέπει ο Χ τη συζήτηση ας του μιλήσω στο άσχετο;:P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,131 μηνύματα.
Μάνα μου αμα τους μιλήσεις θα σου απαντήσουν δε θα σε γράψουν. Τι θέλεις να πουν α βλέπει ο Χ τη συζήτηση ας του μιλήσω στο άσχετο;:P
Δε θέλω να επεκτάθω. Κι εσύ η ίδια φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι κατά βάθος την διαφορά στην επικοινωνία.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,705 μηνύματα.
Δε θέλω να επεκτάθω.
Θα το σεβαστω, αλλα προφανέστατα εμμένω στην αρχική μου δήλωση.

Κι εσύ η ίδια φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι κατά βάθος την διαφορά στην επικοινωνία.
Φυσικά και υπάρχει διαφορά. Μέχρι και διαφορετικά θέματα συζητάμε, αν παω απο κει και πω οτι είμαι η βασίλισσα του ζωδιακού (λολ) θα με πάρουν με τις πέτρες. Εγω δεν καταλαβαίνω, γιατί σου κάνει εντύπωση.

Δε γίνεται να έχεις την ίδια επικοινωνία με κάθε συναναστροφή σου. Ο,τι ισχύει εξω (στην κοινωνία) ισχύει και εδω μέσα (στο φόρουμ).
Με κάποια άτομα απο κει εχω λιγότερη άνεση, με κάποια εξίσου με δω και με μερικά περισσότερη.
Δηλαδή το αναμενόμενο, το απολύτως φυσιολογικό.

Μπορώ να πω και αλλα και κυρίως όσον αφορά την αρχική μου δήλωση, αλλα επειδη είπες οτι δε θες να επεκταθείς το αφήνω εδω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,131 μηνύματα.
Θα το σεβαστω, αλλα προφανέστατα εμμένω στην αρχική μου δήλωση.


Φυσικά και υπάρχει διαφορά. Μέχρι και διαφορετικά θέματα συζητάμε, αν παω απο κει και πω οτι είμαι η βασίλισσα του ζωδιακού (λολ) θα με πάρουν με τις πέτρες. Εγω δεν καταλαβαίνω, γιατί σου κάνει εντύπωση.

Δε γίνεται να έχεις την ίδια επικοινωνία με κάθε συναναστροφή σου. Ο,τι ισχύει εξω (στην κοινωνία) ισχύει και εδω μέσα (στο φόρουμ).
Με κάποια άτομα απο κει εχω λιγότερη άνεση, με κάποια εξίσου με δω και με μερικά περισσότερη.
Δηλαδή το αναμενόμενο, το απολύτως φυσιολογικό.

Μπορώ να πω και αλλα και κυρίως όσον αφορά την αρχική μου δήλωση, αλλα επειδη είπες οτι δε θες να επεκταθείς το αφήνω εδω.
Συμφωνώ ωστόσο εδώ αν και υπάρχει κάποια άνεση και εξοικείωση δεν είμαστε "κλειστός κύκλος" . Καταλαβαίνεις τι εννοώ .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,705 μηνύματα.
Συμφωνώ ωστόσο εδώ αν και υπάρχει κάποια άνεση και εξοικείωση δεν είμαστε "κλειστός κύκλος" . Καταλαβαίνεις τι εννοώ .
Το καταλαβαίνω και ξαναλέω πως όπως νιώθω μια τρομερή άνεση να πω κάποια Χ πράγματα εδω, νιώθω και μια άλλη για πω κάποια Ψ εκεί. Το Χ με το Ψ μπορεί να ταυτίζεται, αλλα φυσικά και να παρεκκλίνει.

Και αν δε νιώθουμε άνετα να γράψουμε κάπου
Πάλι καλά που άνοιξε η συζήτηση εδώ γιατί αν περιμέναμε από αλλού .
δεν φταίει απαραίτητα αυτό το κάπου και αυτό ισχύει και για τη χρονική στιγμή που μιλας, μιας και δεν έπεσε στην αντίληψη μου κάποια αποδοκιμαστικη συμπεριφορά
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,705 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,131 μηνύματα.
Εντάξει, μια φορά αν συμβεί είναι ανθρώπινο. Αλλά, νομίζω ότι, έχεις αναφέρει και στο παρελθόν, αντίστοιχη αργοπορία...
Κάθε φορά Χριστίνα !!!!!!! Κ την τύχη μου μέσα μια φορά πήγα κι εγώ επίτηδες 10 λεπτά πιο μετά για να μη περιμένω σα τον κουκο κ τότε ήρθε στην ώρα του .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,705 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάθε φορά Χριστίνα !!!!!!! Κ την τύχη μου μέσα μια φορά πήγα κι εγώ επίτηδες 10 λεπτά πιο μετά για να μη περιμένω σα τον κουκο κ τότε ήρθε στην ώρα του .
Οδοντίατρος ; Καλά θυμάμαι ; Ιδιώτης είναι ή στο Δημόσιο ; Παίζει κι αυτό το ρόλο του...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top