Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την άλλη φορά ανέβηκε στο 39 για αυτό φοβάμαι
Δεν θα έχεις τα ίδια συμπτώματα, με την προηγούμενη φορά. Είναι η 3η δόση. Θα την περάσεις στο πόδι. Τουλάχιστον, στους περισσότερους, αυτό συνέβη...

Μην ανησυχείς...Για καλό είναι, άλλωστε... ;)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν θα έχεις τα ίδια συμπτώματα, με την προηγούμενη φορά. Είναι η 3η δόση. Θα την περάσεις στο πόδι. Τουλάχιστον, στους περισσότερους, αυτό συνέβη.
Μακάρι 😢❤️

Μην ανησυχείς...Για καλό είναι, άλλωστε
Αυτό εννοείται 💘
Απλά είμαι λίγο γκρινιάρα χαχα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Μακάρι 😢❤️


Αυτό εννοείται 💘
Απλά είμαι λίγο γκρινιάρα χαχα
Αν μπολιάστηκες χθες, αναμενόμενο είναι. Κι εγώ είχα ανεβάσει πυρετό την επόμενη ημέρα, από 37,5 -37,8, με ρίγη απίστευτα. Κράτησε ακριβώς 1 24ωρο.

Περαστικά και καλή ανοσία. :flowers:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αν μπολιάστηκες χθες, αναμενόμενο είναι. Κι εγώ είχα ανεβάσει πυρετό την επόμενη ημέρα, από 37,5 -37,8, με ρίγη απίστευτα. Κράτησε ακριβώς 1 24ωρο.

Περαστικά και καλή ανοσία. :flowers:
Ναι μια χαρά είμαι κατεβηκε ο πυρετός.
🤗🤗🤗 Ευχαριστώ πολύ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.
Αυτό να μας το απαντήσει η φίλη μου η Πακ που τα ξέρει όλα. :lol:
:beee:
Με μένα ασχολησε πάλι μωρ φοράδα; :P

Εννοει, χαριτολογώντας εκτιμώ, οτι είσαι ήδη σταφίδα,δεν πρόκειται να γίνεις τώρα λόγω έλλειψης ύπνου.

Κάτσε να δεις που, στο τέλος, θα την αγαπήσω... :upside:

View attachment 96962
Μα πώς σας ρίχνω όλους; :lol:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.
280e4ffa6f87ff3fdfeed3b2f0f0216e.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Σας έχει τύχει να μην ξέρετε που ανήκετε και ότι η ζωή σας απλά είναι βαρετή??
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Ε ναι σε όλους τυχαίνει. Όλοι έχουμε τα πάνω μας και τα κάτω μας . Θα περάσει
Απλά βλέπω ότι εμένα με θυμούνται όλοι οπότε με εχουν ανάγκη και μετά με ξεχνάνε. Τελείωσε η εξεταστική μας την Τετάρτη και εξαφανίστηκε ο καλύτερος φίλος μου, ενώ και τα υπόλοιπα παιδιά δεν στέλνουν αν δεν στείλω εγώ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Απλά βλέπω ότι εμένα με θυμούνται όλοι οπότε με εχουν ανάγκη και μετά με ξεχνάνε. Τελείωσε η εξεταστική μας την Τετάρτη και εξαφανίστηκε ο καλύτερος φίλος μου, ενώ και τα υπόλοιπα παιδιά δεν στέλνουν αν δεν στείλω εγώ.
Απ' ότι κατάλαβα το έχουν κάνει κι άλλες φορές γιατί τους ξανά βοήθησες ??
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Απ' ότι κατάλαβα το έχουν κάνει κι άλλες φορές γιατί τους ξανά βοήθησες ??
Για έναν πολύ απλό λογο: δεν ξέρω αν είναι φίλοι μου η όχι, δεν ξέρω τι ζητάνε από εμένα και δεν ξέρω αν μετά την σχολή κάνουμε παρέα ή όχι. Με άλλα λόγια τους βοηθάω επειδή δεν είμαι σίγουρος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απ' ότι κατάλαβα το έχουν κάνει κι άλλες φορές γιατί τους ξανά βοήθησες ??
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Για έναν πολύ απλό λογο: δεν ξέρω αν είναι φίλοι μου η όχι, δεν ξέρω τι ζητάνε από εμένα και δεν ξέρω αν μετά την σχολή κάνουμε παρέα ή όχι. Με άλλα λόγια τους βοηθάω επειδή δεν είμαι σίγουρος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.
Ε τώρα επιβεβαιώθηκες.
Αστούς.


Επίσης το θέμα είναι να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν μες την ημέρα για να μην είναι "βαρετή " . Δραστηριότητες,χρόνο με τον εαυτό σου κλπ . Δεν χρειάζεται να είσαι με ανθρώπους που δε σε εκτιμούν κάποιες φορές η μοναξιά είναι πολύ προτιμότερη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top