Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.
Ναι, πες τη μου...κιόλας που δεν το συνδύασα !!! :devil:

Από γεωμετρία στην τηλεόραση...Να δω που θα φτάσει, ακόμα, η χάρη σου...:upside:
Ενώ ο πλαστικός κόλλαγε,γιατί φαντάζομαι παίζει ρόλο η γεωμετρία στην πλαστική χειρουργική.

Μη μου πεις οτι έκανες αυτόν τον συλλογισμό; :bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενώ ο πλαστικός κόλλαγε,γιατί φαντάζομαι παίζει ρόλο η γεωμετρία στην πλαστική χειρουργική.

Μη μου πεις οτι έκανες αυτόν τον συλλογισμό; :bleh:
Χαχαχααααα....όχι, δεν κόλλαγε. Γι' αυτό σε...κουβάλησα εδώ... :P

Για να μάθω τί σχέση μπορεί να έχεις εσύ με τον πλαστικό Φουστάνο...:devil:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.

Χαχαχααααα....όχι, δεν κόλλαγε. Γι' αυτό σε...κουβάλησα εδώ... :P

Για να μάθω τί σχέση μπορεί να έχεις εσύ με τον πλαστικό Φουστάνο...:devil:
Ε με τον Μάνθο είναι πιο εύκολο να είχα κάποια σχέση, θα μπορουσα να είμαι μια απο τις "μοναδικες του αγάπες" :lol:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ε με τον Μάνθο είναι πιο εύκολο να είχα κάποια σχέση, θα μπορουσα να είμαι μια απο τις "μοναδική μου αγάπη" :lol:
IMG_20220216_234653.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε με τον Μάνθο είναι πιο εύκολο να είχα κάποια σχέση, θα μπορουσα να είμαι μια απο τις "μοναδικες του αγάπες" :lol:
Η Πέγκυ δεν ήταν...η μοναδική του αγάπη ;;; :P

Τουλάχιστον, αυτή αυτό πίστευε. Και ήταν η μόνη...:upside:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Πέγκυ, η Λιλα, η Φιονα και αλλες λογικά, απλα αυτές βλέπαμε συχνά

Καλό, πολύ καλό
Χαχαχααααα...τώρα που μου το θύμησες, θυμήθηκα ότι τη λέξη...μοναδική την έλεγε σε όλες.. :P

Φιόνα, μοναδική μου αγάπη...Πέγκυ, μοναδική μου αγάπη και δεν συμμαζεύεται...:upside:

Μπαγλαμάς...:devil:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.
Μάνθος Φουστάνος, ίνδαλμα.-
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top