Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Μου κάνει κέφι να μιλήσω για τις χιονίστρες που έχω αποκτήσει στα ακροδάχτυλα των χεριών μου. Είναι κόκκινα, πρησμένα και με φαγουρίζουν, μέρες τώρα.:(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μου κάνει κέφι να μιλήσω για τις χιονίστρες που έχω αποκτήσει στα ακροδάχτυλα των χεριών μου. Είναι κόκκινα, πρησμένα και με φαγουρίζουν, μέρες τώρα.:(
λογω κρυου προφανως σιγουρα θα εβαλες κρεμα ε?Απο τις καλες.Περαστικα <3 ειναι και δικος μου φοβος να πω του χειμωνα αυτος αν με πιασουν αργουν να φυγουν.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Με πιάνει τέτοια φαγούρα, που θέλω να μπήξω μέσα στα δάχτυλά μου, βελόνα, μαχαίρι, κάτι αιχμηρό τελοσπάντων. Έχω και κακή κυκλοφορία στα άκρα μου γενικά, από παιδί είχα θέμα με τον χειμώνα και την παγωνιά. Ναι, αργούν να φύγουν.
Μου εμφανίστηκαν με το που ήρθε κι ο χιονιάς της περασμένης Δευτέρας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Μου κάνει κέφι να μιλήσω για τις χιονίστρες που έχω αποκτήσει στα ακροδάχτυλα των χεριών μου. Είναι κόκκινα, πρησμένα και με φαγουρίζουν, μέρες τώρα.:(
Πολύτιμη γνώση. Να την αναλύσεις ενδελεχώς, προσμένουμε δια περαιτέρω διεύρυνση των πνευματικών μας οριζόντων.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Πολύτιμη γνώση. Να την αναλύσεις ενδελεχώς, προσμένουμε δια περαιτέρω διεύρυνση των πνευματικών μας οριζόντων.
Πες μας εσύ τότε το κατιτίς σου, για να.... διευρύνουμε τις ...εχμ...γνώσεις μας. :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Με πιάνει τέτοια φαγούρα, που θέλω να μπήξω μέσα στα δάχτυλά μου, βελόνα, μαχαίρι, κάτι αιχμηρό τελοσπάντων. Έχω και κακή κυκλοφορία στα άκρα μου γενικά, από παιδί είχα θέμα με τον χειμώνα και την παγωνιά. Ναι, αργούν να φύγουν.
Μου εμφανίστηκαν με το που ήρθε κι ο χιονιάς της περασμένης Δευτέρας.
αν μπορεις να ελαττωσεις τις φορες που τα πλενεις,θα σου πω γιατι,σε καποια φαση τα επλενα συνεχεια,σαπουνι νερο,μετα κρυο,ξανα σαπουνι νερο μετα κρυο δεν μπορουσα να αγγιξω τιποτα.
Οποτε περα απο την κρεμα ελλατωσα τις φορες που τα επλενα θα μου πεις δυσκολο τωρα με κοβιντ ειχα παρει αυτα τα μαντηλακια τα σουπερ απολυμαντικα οχι αρωματικα και τα εκανα με αυτο μεχρι να σαπουνιστουν ουσιαστικα ή οταν τα επλενα απεφευγα να τα βρεχω εκει που ειχαν πληγιασει και σε 3 μερες ειχαν φυγει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Πες μας εσύ τότε το κατιτίς σου, για να.... διευρύνουμε τις ...εχμ...γνώσεις μας. :P

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΙΙΣΩ .....ΚΑΑΑΤΙΤΙΣ
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΚΑΤΙΤΙΣ
ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΑΑΑΛΛΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ
ΚΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ ΑΛΛΗ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥΥΥ

ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ
ΚΙ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΑΡΕ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ

ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΧΩΩΩΩΩ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΟ ΧΑΡΙΣΩ, ΔΕ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ
ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Εμένα μου είπε ο φαρμακοποιός να βάζω απλώς κρέμα, αλλά διαρκώς, πολλές φορές την ημέρα.
Δεν βάζω γιατί βαριέμαι.. :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Μιλάς με γρίφους "γέροντα"... :bleh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Τι σκατα παρτάκι λέγατε μωρέ και ειναι νεκρό το ρημάδι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Εχουνε πλακώσει τα καυλαντισματα στα πιμιά οι έκφυλοι και οι έκφυλες.
:hehe:

8e9a9a381d.gif
:P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραια, γδύνομαι.
Ναι. Καν'το.:hehe:
Αργά (και βασανιστικά) όμως...:devil:


Να βρούμε και τη σωστή μουσική..:bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top