Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Σε πόσες θα μας το πεις, για να ξέρω δηλαδή :( :redface:
Πληθυντικός ευγενείας. Δεν τον εκτιμάτε. Θα δειτε τι θα πάθετε. :|



Κεφτεδάκι να ξέρεις προκαλείς την τύχη σου :lol:

Ωχ βοήθεια ...... :tongue:
Απο την ωρα που γεννηθηκα, άστα βράστα...:bleh:


χαχαχαχαχα εμενα ερχεται μετα την τουαλετα της παρακαλω και καθιζει πανω στο προσωπο μου,εκει που κοιμαμαι ας πουμε μεσανυχτα,τσουπ και τι να δω :laugh: :laugh: το πωπουδακι της
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


μην τον φοβασαι ειμαστε κι εμεις εδω:clapup:
Α οχι εμενα δεν καθεται στο πρόσωπό μου αλλά έρχεται με μουσκεμένες τις τρίχες στον κώλο για αγκαλίτσα και με βλέπεις -με το που το καταλαβαινω- να πεταγομαι εντρομος επανω και να φωνάζω ΜΠΟΥΣΤΟΥΔΓΙΑΛΟΥ ΒΡΩΜΟΚΩΛΕ και να γινεται πανικός μες το σπίτι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ τα κεφτεδάκια :redface: και τρελαίνομαι να ζυμώνω. Το μυστικό για να γίνουν νόστιμοι οι κεφτέδες ή νόστιμα τα μπιφτέκια είναι το καλό ζύμωμα. Αχ ναι είναι πάρα πολύ ωραίος ο συνδυασμός τους με μακαρόνια, αλλά με πατάτες τηγανητές ή τηγανητό αυγό δεν παίζονται. <3 Σε ευχαριστώ γλυκύλα.
Θα πω το κλασσικό κανένας δεν χόρτασε με ένα τοστ :P



Μάλιστα κύριε Valder ..... :cool: θα σας προτιμήσουμε.

ΧΑΧΑΧ δεν τρώτε; Λιθοβολισμός τώρα :happy: εγώ δεν τρώω μερέντα (σε αυτό ναι πες με ανώμαλη :lol: )
(πού να βρω λαγούμι να κρυφτώ :p ; )
επισης να βαλεις ψωμι να το μουλιασεις ξερεις πως γινεται γιατι καποιοι βαζουν φρυγανια ή φρυγανια τριμμενη κι εκει χανει,να γινουν σουπερ αφρατοι και φυσικα δυοσμος.
Και γινεται σουπερ!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιος είδε τον θεό και δεν τον φοβήθηκε; :clapping:
σωστη! :laugh:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Πληθυντικός ευγενείας. Δεν τον εκτιμάτε. Θα δειτε τι θα πάθετε. :|


Απο την ωρα που γεννηθηκα, άστα βράστα...:bleh:

Από εσένα ας τα πάθω όλα :bleh:

Χαχαχα!


επισης να βαλεις ψωμι να το μουλιασεις ξερεις πως γινεται γιατι καποιοι βαζουν φρυγανια ή φρυγανια τριμμενη κι εκει χανει,να γινουν σουπερ αφρατοι και φυσικα δυοσμος. Και γινεται σουπερ!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


σωστη! :laugh:
Χαχαχα ναι ψωμί βάζω και μάλιστα έχω σταματήσει να αγοράζω απέξω το κάνω εγώ. Βασικά η μηχανή το κάνει απλά βάζω τα υλικά :hehe: Ναι ισχύει αυτό και μυρίζει τόσο όμορφα...Και εκεί που τηγανίζονται τρώω 4-5, αλλά τώρα θα φάω και τον Valder :happy:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Από εσένα ας τα πάθω όλα :bleh:

Χαχαχα!

Ενταξει οχι δεν υπαρχει λόγος για βιαιοπραγίες, προσπαθώ να ειμαι καλύτερος άνθρωπος (ειπα προσπαθώ όχι θα καταφέρω)



Ωραια αφράτα μπιφτέκια κανω εγω με γιαούρτι και σοδα παντως. Εχω κοψει το ψωμί.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ενταξει οχι δεν υπαρχει λόγος για βιαιοπραγίες, προσπαθώ να ειμαι καλύτερος άνθρωπος (ειπα προσπαθώ όχι θα καταφέρω)



Ωραια αφράτα μπιφτέκια κανω εγω με γιαούρτι και σοδα παντως. Εχω κοψει το ψωμί.

Μην ανησυχείς, θα σε στρώσω εγώ :bleh:

Δεν μου αρέσει το γιαούρτι :'(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Από εσένα ας τα πάθω όλα :bleh:

Χαχαχα!



Χαχαχα ναι ψωμί βάζω και μάλιστα έχω σταματήσει να αγοράζω απέξω το κάνω εγώ. Βασικά η μηχανή το κάνει απλά βάζω τα υλικά :hehe: Ναι ισχύει αυτό και μυρίζει τόσο όμορφα...Και εκεί που τηγανίζονται τρώω 4-5, αλλά τώρα θα φάω και τον Valder :happy:
τελεια τελεια !!!!! :clapup: :clapup:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, θα σε στρώσω εγώ :bleh:
Όχι, όχι. Δεν είναι δυνατόν κατι τετοιο φοβούμαι. Τα κεφτεδάκια σας θα καούν και εγω πρέπει να παω για ξύρισμα. :lol:


Θα επανέλθω αργότερα και αυτο ειναι απειλη προς όλους σας!
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Όχι, όχι. Δεν είναι δυνατόν κατι τετοιο φοβούμαι. Τα κεφτεδάκια σας θα καούν και εγω πρέπει να παω για ξύρισμα. :lol:


Θα επανέλθω αργότερα και αυτο ειναι απειλη προς όλους σας!


Και εγώ πάω τώρα να φάω τα κεφτεδάκια μου κύριε Valder .....

αν προλάβεις και δεν σε έχω φάει ως κεφτεδάκι :bleh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
παστιτσιο οχι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι φαγητα σας αρεσουν?Να μια ωραια συζητηση.

Τρώω όλο το ταψί!! :hehe:

Γενικά τα τρώω όλα, εκτός από ρεβίθια, αγκινάρες, μελιτζάνες.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Όλα, εκτός από θαλασσινά (δεν έμαθα να τα τρώω).
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Αγκινάρες και κουκιά δεν τρώω. Επίσης αποφεύγω ψάρια λόγω κοκκάλων μόνο, αν και ειναι νόστιμα (αλλα τρωω θαλασσινά και φιλέτα ευχάριστα)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τρώω όλο το ταψί!! :hehe:

Γενικά τα τρώω όλα, εκτός από ρεβίθια, αγκινάρες, μελιτζάνες.
πολυ φιλη μου εσυ! <3 :clapup: βαλε στα μη και τις μπαμιες μπλιαχ:laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όλα, εκτός από θαλασσινά (δεν έμαθα να τα τρώω).
καλαμαρακια δεν εχεις φαει ποτε?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top