Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Σου βρηκα τραγουδιστη με ωραιο μαλλι και ωραιο τραγουδι,δικο σου <3 ωραιο στυλ γενικα

Let's see:
Should I be jealous of him? No.
Of his look? No.
Of his style? No.
Of his singing talent? No.
Of his popularity? No.
Of the fact that he's got a girlfriend. YES!
So, am I jealous of him? No! :redface:
Do I seem jealous to you? Probably.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αν και το, σημερινό σου, ρεπορτάζ...στ' άστρα, μ' εξέπληξε δυσάρεστα... :devil:...καλημέρα !!! :worship::dance3:<3
αφου εβαλα χαμογελακι εδειξα την προαιρεση μου :D Καλως ηρθες!
καμια φορα εχουν και τη χιουμοριστικη τους πλευρα αυτα γιατι οπως ειπαμε το κυριως ειναι ο χαρακτηρες,και αυτοι μπορει να φερνουν δυο και τρια ζωδια μαζι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Let's see:
Should I be jealous of him? No.
Of his look? No.
Of his style? No.
Of his singing talent? No.
Of his popularity? No.
Of the fact that he's got a girlfriend. YES!
So, am I jealous of him? No! :redface:
Do I seem jealous to you? Probably.
Ελα τιποτα δεν ειναι ο ερωτας η σχεση η συντροφικοτητα κι εσυ θα βρεις.
Εσυ δεν θα βρεις που εξω κυκλοφορει η σαρα και η μαρα με σχεσεις?
Τι να λεμε τωρα,μια χαρα ανθρωπος εισαι με εμφανιση και μυαλο και μια χαρα πιστευω τα καταφερνεις γενικα.
Και μπραβο σου γενικα γιατι εισαι ωραιο τυπακι.
Το μυστικο?Γνωριμιες.
Οπου βρεις,απο γνωστες και αγνωστες διαδρομες,μεσω φιλων μεσω τυχαιων συναντησεων,οπου γης.
Αλλα να βγεις.
Και να μιλησεις.
Και εκεινο που ειναι να ξετυλιχθει θα ξετυλιχθει γνωμη μου παντα.
Οποτε μη μενεις αδρανης ενταξει οι καιροι δυσκολοι,απροσιτοι σχεδον ομως ποσοι και ποσες εκει εξω ψαχνουν μια συντροφια?
Να εχεις τις κεραιες σου ανοιχτες και να ψαχνεις,να εισαι ανοιχτος σε γνωριμιες.
Εννοειται εχοντας αφησει το παρελθον εκει που πρεπει.

Εντελως φιλικα <3
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.
Ήρθα. Σκίστε τα βρακάκια σας με ένταση!
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Τόσο πολύ τρομακτικός είμαι που μόλις με είδατε την κάνατε;

Ελα μπαναϊα μ.

Εγω το κουκλάκι.

Καληνύχτα σας.

Χαχαχαχα :laugh:
Είσαι απίστευτος ...... :give_rose:
Καλημερες σε ολους ολες! :clapup: :clapup:

Καλώς την .... :cool:

Tο βράδυ θα φάω καφεδάκια, κέτσαπ, τηγανητές πατάτες, γραβιέρα και ψωμί, άχρηστη πληροφορία Btw :hehe:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χαχαχαχα :laugh:
Είσαι απίστευτος ...... :give_rose:


Καλώς την .... :cool:

Tο βράδυ θα φάω καφεδάκια, κέτσαπ, τηγανητές πατάτες, γραβιέρα και ψωμί, άχρηστη πληροφορία Btw :hehe:
κεφτεδακια ουαου!!! :clapup: :clapup:τελειος ο συνδιασμος
Εχει τυχει να φτιαξω κεφτεδακια και να εχω σαλτσα απο μακαρονια τη σκετη και να τα βουτηξω μεσα εκει,μακαρονια με σαλτσα και με κεφτεδες γιαμ γιαμ!!! :clapup: <3
Καλη ορεξη εγω θα φαω ενα τοστ για αποψε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.
Χαχαχαχα :laugh:
Είσαι απίστευτος ...... :give_rose:
Το γνωρίζω. Θα σας έλεγα ευχαριστώ πολύ αλλά είμαι πολύ ψωνάρα για κατι τετοια... (οκ σκάω, ευχαριστώ πολύ)
Tο βράδυ θα φάω καφεδάκια, κέτσαπ, τηγανητές πατάτες, γραβιέρα και ψωμί, άχρηστη πληροφορία Btw :hehe:
Κοιτάξτε: Είναι μια εξαιρετικά χρήσιμη πληροφορία ώστε να ενταθεί η προσαρμογή μας σε μια νεα κανονικότητα με ταχείς ρυθμούς. Αισθανόμαστε αγαλλίαση με την ενημέρωση αυτή.

Αλλά να ξερετε εμεις τα καφεδάκια δεν τα τρωμε.

Όλοι ανωμαλοι δω χαμω ρε φιλε...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το γνωρίζω. Θα σας έλεγα ευχαριστώ πολύ αλλά είμαι πολύ ψωνάρα για κατι τετοια... (οκ σκάω, ευχαριστώ πολύ)

Κοιτάξτε: Είναι μια εξαιρετικά χρήσιμη πληροφορία ώστε να ενταθεί η προσαρμογή μας σε μια νεα κανονικότητα με ταχείς ρυθμούς. Αισθανόμαστε αγαλλίαση με την ενημέρωση αυτή.

Αλλά να ξερετε εμεις τα καφεδάκια δεν τα τρωμε.

Όλοι ανωμαλοι δω χαμω ρε φιλε...
του γατουλη σου τα καφεδακια ομως? :laugh: :laugh: <3
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
κεφτεδακια ουαου!!! :clapup: :clapup:τελειος ο συνδιασμος
Εχει τυχει να φτιαξω κεφτεδακια και να εχω σαλτσα απο μακαρονια τη σκετη και να βουτηξω μεσα εκει,μακαρονια με σαλτσα και με κεφτεδες γιαμ γιαμ!!! :clapup: <3
Καλη ορεξη εγω θα φαω ενα τοστ για αποψε.

Μου αρέσουν πολύ τα κεφτεδάκια :redface: και τρελαίνομαι να ζυμώνω. Το μυστικό για να γίνουν νόστιμοι οι κεφτέδες ή νόστιμα τα μπιφτέκια είναι το καλό ζύμωμα. Αχ ναι είναι πάρα πολύ ωραίος ο συνδυασμός τους με μακαρόνια, αλλά με πατάτες τηγανητές ή τηγανητό αυγό δεν παίζονται. <3 Σε ευχαριστώ γλυκύλα.
Θα πω το κλασσικό κανένας δεν χόρτασε με ένα τοστ :P

Το γνωρίζω. Θα σας έλεγα ευχαριστώ πολύ αλλά είμαι πολύ ψωνάρα για κατι τετοια... (οκ σκάω, ευχαριστώ πολύ)

Κοιτάξτε: Είναι μια εξαιρετικά χρήσιμη πληροφορία ώστε να ενταθεί η προσαρμογή μας σε μια νεα κανονικότητα με ταχείς ρυθμούς. Αισθανόμαστε αγαλλίαση με την ενημέρωση αυτή.

Αλλά να ξερετε εμεις τα καφεδάκια δεν τα τρωμε.

Όλοι ανωμαλοι δω χαμω ρε φιλε...

Μάλιστα κύριε Valder ..... :cool: θα σας προτιμήσουμε.

ΧΑΧΑΧ δεν τρώτε; Λιθοβολισμός τώρα :happy: εγώ δεν τρώω μερέντα (σε αυτό ναι πες με ανώμαλη :lol: )
(πού να βρω λαγούμι να κρυφτώ :p ; )
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧ δεν τρώτε; Λιθοβολισμός τώρα :happy:

Θα σας το πω κόσμια. Καταναλίσκω τόσα κεφτεδάκια μηνιαίως που είμαι ήδη ολόκληρος σαν ένα κεφτεδάκι.

Εγκυμονούσος μηνων 9.


εγώ δεν τρώω μερέντα (σε αυτό ναι πες με ανώμαλη :lol: )
(πού να βρω λαγούμι να κρυφτώ :p ; )

ΓΕΜΙΖΩ!

gemizw.png
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Θα σας το πω κόσμια. Καταναλίσκω τόσα κεφτεδάκια μηνιαίως που είμαι ήδη ολόκληρος σαν ένα κεφτεδάκι.

Εγκυμονούσος μηνων 9.




ΓΕΜΙΖΩ!

View attachment 95121

Σε πόσες θα μας το πεις, για να ξέρω δηλαδή :( :redface:

Κεφτεδάκι να ξέρεις προκαλείς την τύχη σου :lol:

Ωχ βοήθεια ...... :tongue:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ΤΟΥ ΓΑΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ! :bleh:
χαχαχαχαχα εμενα ερχεται μετα την τουαλετα της παρακαλω και καθιζει πανω στο προσωπο μου,εκει που κοιμαμαι ας πουμε μεσανυχτα,τσουπ και τι να δω :laugh: :laugh: το πωπουδακι της
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε πόσες θα μας το πεις, για να ξέρω δηλαδή :( :redface:

Κεφτεδάκι να ξέρεις προκαλείς την τύχη σου :lol:

Ωχ βοήθεια ...... :tongue:
μην τον φοβασαι ειμαστε κι εμεις εδω:clapup:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
χαχαχαχαχα εμενα ερχεται μετα την τουαλετα της παρακαλω και καθιζει πανω στο προσωπο μου,εκει που κοιμαμαι ας πουμε μεσανυχτα,τσουπ και τι να δω :laugh: :laugh: το πωπουδακι της
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


μην τον φοβασαι ειμαστε κι εμεις εδω:clapup:

Ποιος είδε τον θεό και δεν τον φοβήθηκε; :clapping:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top