Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το χρησιμοποιώ ως soundtrack στο μυαλό μου για ένα love story (χωρίς μέλλον 😢)
Λυπάμαι... :redface:

Και η σχέση των νέων, του τραγουδιού, για μια μέρα διήρκησε. Ύστερα, αυτός επέστρεψε στη Γαλλία...Και χάθηκαν...

Δεν είχε happy end. Δυστυχώς...
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Το μακελειό.

Πόσα άλλα θα σκίσω; Μετά δε θα 'χω να φορέσω.
Θα σου δωσω δικά μου, εχω 60 μποξεράκια και 30 πουκάμισα. Θέλω να παω κάπου και μου μπαινουν όλα τα βρακιά και κανένα πουκάμισο.

Δηλαδή ήμαρτόνε κι άρπαξτόνε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Pak συγνώμη για το νευριασμένο μήνυμα ❤️
είδα ότι δεν με κατάλαβες ότι ήταν τέρμα φιλική η παρέμβαση μου πριν γι'αυτό και η απάντηση μου.

Get five👍
giphy.gif


So I think we will remain friends and I am sorry ❤️
Thanks
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Θα σου δωσω δικά μου, εχω 60 μποξεράκια και 30 πουκάμισα. Θέλω να παω κάπου και μου μπαινουν όλα τα βρακιά και κανένα πουκάμισο.

Δηλαδή ήμαρτόνε κι άρπαξτόνε.
Χριστός και Παναγία, τι ειν' τόσα ρούχα; Όλα αυτά τα φοράς;
Εγώ το πολύ 10 απ' όλα έχω (μπλούζες, παντελόνια, εσώρουχα, κάλτσες), γιατί δε χρειάζομαι περισσότερα. Είδα και τα πολλά που είχα τί απέγιναν...

Παρεμπιπτόντως, επειδή διακρίνω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ του σωματικού μας βάρους (είμαι τσίρος), το σίγουρο είναι ότι θα μ' επιπλέουν τα ενδύματά σου.

Οπότε εκτιμητέα η προσφορά σου αφέντη, αλλά δε νομίζω ότι συμφέρει. Προτιμητέα θα 'ταν μια ηθική ανύψωση για τον αποκαρδιωμένο σου υπηρέτη.
@Pak συγνώμη για το νευριασμένο μήνυμα ❤️
είδα ότι δεν με κατάλαβες ότι ήταν τέρμα φιλική η παρέμβαση μου πριν γι'αυτό και η απάντηση μου.

Get five👍View attachment 94914

So I think we will remain friends and I am sorry ❤️
Thanks
Ρε παιδιά, καθίσατε να τσακωθείτε μεταξύ σας, όταν ο υπαίτιος της αναστάτωσης ήμουν εγώ. Δηλαδή τί να πω...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χριστός και Παναγία, τι ειν' τόσα ρούχα; Όλα αυτά τα φοράς;
Εγώ το πολύ 10 απ' όλα έχω (μπλούζες, παντελόνια, εσώρουχα, κάλτσες), γιατί δε χρειάζομαι περισσότερα. Είδα και τα πολλά που είχα τί απέγιναν...

Παρεμπιπτόντως, επειδή διακρίνω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ του σωματικού μας βάρους (είμαι τσίρος), το σίγουρο είναι ότι θα μ' επιπλέουν τα ενδύματά σου.

Οπότε εκτιμητέα η προσφορά σου αφέντη, αλλά δε νομίζω ότι συμφέρει. Προτιμητέα θα 'ταν μια ηθική ανύψωση για τον αποκαρδιωμένο σου υπηρέτη.

Ρε παιδιά, καθίσατε να τσακωθείτε μεταξύ σας, όταν ο υπαίτιος της αναστάτωσης ήμουν εγώ. Δηλαδή τί να πω...
Εγώ φταίω που έκανα την παρέμβαση.
Δεν ξαναπαρεμβαινω άλλη φορά μάθημα δικό μου.
Φιλιά :hello:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, επειδή διακρίνω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ του σωματικού μας βάρους (είμαι τσίρος), το σίγουρο είναι ότι θα μ' επιπλέουν τα ενδύματά σου.

Σύντομα θα σε πλησιάσω στα κιλά. Κάνω δίαιτα γιατί βάρεσα 100άρα και θέλω να ξαναπάω 75. Αλλά ναι θα σου κολυμπάνε τα ρούχα μου μάλλον.

Τι ύψος έχεις;

Οπότε εκτιμητέα η προσφορά σου αφέντη, αλλά δε νομίζω ότι συμφέρει. Προτιμητέα θα 'ταν μια ηθική ανύψωση για τον αποκαρδιωμένο σου υπηρέτη.

Οτι χρειάζεσαι μπορεις να υπολογίζεις σε μένα, να το ξέρεις αυτό και το εννοώ. Ότι θέλεις, ρωτάς, εξομολογείσαι, ανοίγεσαι. Δεν εισαι μόνος, έχεις ανθρωπο, και σε μενα και σε άλλους.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Λυπάμαι... :redface:

Και η σχέση των νέων, του τραγουδιού, για μια μέρα διήρκησε. Ύστερα, αυτός επέστρεψε στη Γαλλία...Και χάθηκαν...

Δεν είχε happy end. Δυστυχώς...
Έτσι γίνεται συνήθως. Κι είναι θλιβερό.
Όμως, από την άλλη, σκέψου οτι απέφυγαν τη φθορά, που μοιραία έρχεται σε κάθε σχέση.
Κι έτσι ο έρωτάς τους θα ζει για πάντα σαν άπιαστο ιδανικό, αθάνατο.

Σου συνιστώ να διαβάσεις το μυθιστόρημα "Οι μεγάλοι έρωτες, δεν φοράνε νυφικό".
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σύντομα θα σε πλησιάσω στα κιλά. Κάνω δίαιτα γιατί βάρεσα 100άρα και θέλω να ξαναπάω 75. Αλλά ναι θα σου κολυμπάνε τα ρούχα μου μάλλον.

Τι ύψος έχεις;



Οτι χρειάζεσαι μπορεις να υπολογίζεις σε μένα, να το ξέρεις αυτό και το εννοώ. Ότι θέλεις, ρωτάς, εξομολογείσαι, ανοίγεσαι. Δεν εισαι μόνος, έχεις ανθρωπο, και σε μενα και σε άλλους.
Ναι έχει κι εμάς μην το ξεχνάει και μην το σκέφτεται καν.
Οτιδήποτε θέλει να εκφράσει είμαστε εδώ.


Όσο για τη δίαιτα καλή ιδέα ναι. Επιμονή θέλει που την έχεις και θα τα καταφέρεις! Δεν είναι κάτι.👍
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Έτσι γίνεται συνήθως. Κι είναι θλιβερό.
Όμως, από την άλλη, σκέψου οτι απέφυγαν τη φθορά, που μοιραία έρχεται σε κάθε σχέση.
Κι έτσι ο έρωτάς τους θα ζει για πάντα σαν άπιαστο ιδανικό, αθάνατο.

Σου συνιστώ να διαβάσεις το μυθιστόρημα "Οι μεγάλοι έρωτες, δεν φοράνε νυφικό".
Έμεινε ανεκπλήρωτος έρωτας αυτό κατάλαβα εγώ.
Γιατί οι ανεκπλήρωτοι πάντα έρωτες έχουν αυτή γεύση.Κατι που δεν ολοκληρώθηκε.❤️

176239170_1094935554329097_4693404974666540068_n.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Ή μια παράλογη λαμακία. :P

(δεν το λέω για το κείμενο, εννοείται..,)
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Σύντομα θα σε πλησιάσω στα κιλά. Κάνω δίαιτα γιατί βάρεσα 100άρα και θέλω να ξαναπάω 75. Αλλά ναι θα σου κολυμπάνε τα ρούχα μου μάλλον.

Τι ύψος έχεις;
Ύψος: 1.73m
Βάρος: 63kg
BMI: 21.0, normal
"Ενοχικός" detected ; ;)
Detected? Μόνος μου αποκαλύφθηκα. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ή μια παράλογη λαμακία. :P

(δεν το λέω για το κείμενο, εννοείται..,)
Ακριβώς ανάλογα την ιστορία και τους πρωταγωνιστές.
Τα λάθη τους και τα παθη τους.
Και αν κατάφεραν να ξεφύγουν τελικά από αυτά τα μοιραία λάθη ή αυτά τους εξόντωσαν εν τέλει.

Τι νομίζετε? Μια σειρά από λάθη είναι η ζωή μας.
Αν τα ξέραμε και τα είχαμε όλα σωστά ευθύς εξαρχής δεν θα παραπονιομασταν κιόλας ότι κάτι μας λείπει ή δεν είμαστε ευχαριστημένοι.
Προσωρινή η ευτυχία .
Νομίζεις ότι είσαι ευτυχισμένος και ξαφνικά όλο αυτό ανατρέπεται και είσαι στο απόλυτο μηδέν.
Και το σημαντικότερο είναι να λες ναι κάνω λάθη,αλλά ζώ κάνοντας τα!

Γιατί όταν σταματήσουν τα λάθη δεν θα είσαι πια εδώ. . .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ύψος: 1.73m
Βάρος: 63 kg

Detected? Μόνος μου αποκαλύφθηκα. ;)
Εγώ είμαι περισσότερο ενοχική εξού και η απολογία. Δεν ήθελα να τη νιώθω ότι την έκανα να νιώσει άσχημα δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.
Είδα ότι δεν με κατάλαβε και προσπαθούσα απλά να της το εξηγήσω.
Και μετά βγήκε αυτό που βγήκε και ζήτησα συγνώμη.
Ενοχική όχι τόσο αλλά κατάλαβα ότι το νευριασμένο μου μήνυμα ήταν κάπως.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έτσι γίνεται συνήθως. Κι είναι θλιβερό.
Όμως, από την άλλη, σκέψου οτι απέφυγαν τη φθορά, που μοιραία έρχεται σε κάθε σχέση.
Δεν νομίζω να συμφωνούσαν μαζί σου, πάντως. Θα προτιμούσαν να φθαρεί, ο έρωτάς τους, αφού, προηγούμενως, τον είχαν ζήσει σ' όλο του το μεγαλείο. Σε όλη του την ένταση...

Ας επέλθει και η φθορά, δεν πειράζει. Σαν σβήνει η φωτιά, αργοκαίει. Αλλά, τουλάχιστον, κάποτε ήτανε φλόγα...
Κι έτσι ο έρωτάς τους θα ζει για πάντα σαν άπιαστο ιδανικό, αθάνατο.
Έχει κι αυτό την ομορφιά του. Συμφωνώ. Ένας έρωτας ρομαντικός και αψεγάδιαστος...
Σου συνιστώ να διαβάσεις το μυθιστόρημα "Οι μεγάλοι έρωτες, δεν φοράνε νυφικό".
Σ' ευχαριστώ πολύ. Θα το κοιτάξω... <3
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,554 μηνύματα.
@Pak συγνώμη για το νευριασμένο μήνυμα ❤️
είδα ότι δεν με κατάλαβες ότι ήταν τέρμα φιλική η παρέμβαση μου πριν γι'αυτό και η απάντηση μου.

Get five👍View attachment 94914

So I think we will remain friends and I am sorry ❤️
Thanks
Ναι οι προθέσεις σου δεν ηταν ορατές σε μένα. Δεν τίθεται θέμα, δε γίνεται πάντα ολα να κυλάνε αρμονικά, με την καθημερινη αλληλεπίδραση προκύπτουν και αναταράξεις.

Για μένα θεωρείται λήξαν, όπως και το προχθεσινό αν και συ αναφέρθηκες σήμερα αλλα φαντάζομαι πάνω στην ένταση της στιγμής.
Χριστός και Παναγία, τι ειν' τόσα ρούχα; Όλα αυτά τα φοράς;
Εγώ το πολύ 10 απ' όλα έχω (μπλούζες, παντελόνια, εσώρουχα, κάλτσες), γιατί δε χρειάζομαι περισσότερα. Είδα και τα πολλά που είχα τί απέγιναν...

Παρεμπιπτόντως, επειδή διακρίνω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ του σωματικού μας βάρους (είμαι τσίρος), το σίγουρο είναι ότι θα μ' επιπλέουν τα ενδύματά σου.

Οπότε εκτιμητέα η προσφορά σου αφέντη, αλλά δε νομίζω ότι συμφέρει. Προτιμητέα θα 'ταν μια ηθική ανύψωση για τον αποκαρδιωμένο σου υπηρέτη.

Ρε παιδιά, καθίσατε να τσακωθείτε μεταξύ σας, όταν ο υπαίτιος της αναστάτωσης ήμουν εγώ. Δηλαδή τί να πω...
Δε νομίζω οτι τσακωθήκαμε ακριβώς, είμασταν στα όρια
Και φυσικά δε φταίς εσύ.
Ο μόνος λόγος που μίλησα για σένα, χωρίς καν να πω το όνομα σου, ηταν γιατί μου έκανε εντύπωση που η Εβανς μίλησε σε μενα για διακριτικότητα ενω την αρχή την ειχες κάνει εσύ.

Τέλος πάντων, τα είπαμε
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλησπέρα στους φίλους! :hello: Σε όλους!
Πώς τα πάτε? Γιατί από ότι βλέπω το κλείσιμο θα συνεχιστεί μέχρι την Παρασκευή σε όσους είναι εκεί που χιόνισε Να προσέχετε τις μετακινήσεις .


Αυτό ας πούμε θα μπορούσε να είχε αποφευχθεί αν είχε πάει κάποιος δικός του αντί για εκείνον τον ίδιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κρίμα, πολύ κρίμα, στον άνθρωπο... :redface:

Ναι, μπορεί να είχε αποφευχθεί. Μα ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει. Το πιστεύω...

Μπορεί, οι δικοί του άνθρωποι, να δούλευαν. Μπορεί, όντως, να μην είχε κανέναν και να ήταν αναγκασμένος να πάει...

Από την άλλη, οι ηλικιωμένοι δεν ακούνε, μερικές φορές. Στην προσπάθειά τους, να μην ενοχλήσουν τα παιδιά τους, βγαίνουν εκείνοι, ακόμα και σε τέτοιες συνθήκες...

Τη μητέρα μου, στο τσακ, την πρόλαβα να μην φύγει το πρωί. Πήρα τηλέφωνο, δεν απαντούσε κι έτρεξα προς τα εκεί. Την πρόλαβα, στην είσοδο, έτοιμη να αριβάρει...προς το φαρμακείο. Γιατί είδε ήλιο και ήθελε να περπατήσει !! Ετοιμαζόταν δε, να πάει και στο s/m !!! Και τα δυο της παιδιά, είμαστε 5 λεπτά μακριά της...:upside:

Δεν ακούνε. Μερικές φορές, δεν...Αυτό με ξεπερνάει... :hehe:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top