Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Δεν σκέφτηκες να τους ρωτήσεις ως απορία (έστω) αν καταλαβαίνουν τη διαφορά;
Σε έχω για θαρραλέο κορίτσι και ευφυές άτομο (εκτός κι αν δεν ήθελες να δημιουργήσεις .."αναταράξεις" κι είπες να ακολουθήσεις την πεπατημένη ;) ).
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τέσπα δεν έχει σημασία πια και δεν θα ξαναγκρινιάξω για αυτά τα δυο θέματα.


Για άλλα...επιφυλάσσομαι.:D
Δεν το είχα σκεφτεί αλλιώς φυσικά θα τους το έλεγα όπως εχω κάνει σε αλλα θρεντ που εχω δει οτι δεν ακολουθούν τους κανόνες.

Δεν αναρωτήθηκα ποτέ μου
Δηλαδή αυτό δε θεωρείται αστεία εικόνα;
20220125_220010.png
Είναι το τελευταίο μου ποστ σε εκείνο το θρεντ αχαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν το είχα σκεφτεί αλλιώς φυσικά θα τους το έλεγα όπως εχω κάνει σε αλλα θρεντ που εχω δει οτι δεν ακολουθούν τους κανόνες.

Δεν αναρωτήθηκα ποτέ μου
Δηλαδή αυτό δε θεωρείται αστεία εικόνα;
Είναι το τελευταίο μου ποστ σε εκείνο το θρεντ αχαχα
εικονα ειναι ναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το λεω γιατι οταν λεμε εικονα να μην εχει λεξεις ας πουμε?Καθολου?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Σοβαρα τωρα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
ναι δες εδω φαγαμε τιμωρια

Καλά είπε η Αλέξα.

Διαλόγους ειπε να μην κάνουμε εκει. Κουβέντα, να μην απανταει ο ενας στον άλλο.

Το να χει μια εικονα και πεντε λεξεις δεν ειναι κατι
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλά είπε η Αλέξα.

Διαλόγους ειπε να μην κάνουμε εκει. Κουβέντα, να μην απανταει ο ενας στον άλλο.

Το να χει μια εικονα και πεντε λεξεις δεν ειναι κατι
ευχαριστω ναι θα το διορθωσουμε το ειπαμε ;)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Α τότε εγω είμαι μια χαρά.
Η από πάνω μου παρεκτρεπεται συχνά :bleh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πόσο συχνά απαντάς ενώ δεν πρέπει;
Και πόσες φορές στο είπα χθες; αχαχα

Και γω το εκανα αυτό αλλα μονο στη λέξη της ημέρας. :redface:
Ούτε εκεί δεν έπρεπε. Μας κόλλησες όλους και απανταγαμε σιδηροδρομους. Εγω το κοψα με το που φτιαξαμε αυτο εδω το θεμα. Κάνε το κι εσυ σε παρακαλώ αν εχεις την καλοσύνη για να μη σου αλλαξω τον αδόξαστο ναι; <3
Μικρό μου πόνι πες καλύτερα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Ούτε εκεί δεν έπρεπε. Μας κόλλησες όλους και απανταγαμε σιδηροδρομους. Εγω το κοψα με το που φτιαξαμε αυτο εδω το θεμα. Κάνε το κι εσυ σε παρακαλώ αν εχεις την καλοσύνη για να μη σου αλλαξω τον αδόξαστο ναι; <3
Είπα εγραφα. Και γω το εκοψα με το που φτιάξαμε αυτό εδω.

Μικρό μου πόνι πες καλύτερα
Εσύ φοράδα και γω πονι;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελικα αφου τα λυσαμε τωρα για τι θα μιλησουμε? :bleh: @Valder @Pak @TheUltimateUnderdog πειτε ιδεες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Υδροχόος εφυγες? @Aleksa εφυγες?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Δεν το είχα σκεφτεί αλλιώς φυσικά θα τους το έλεγα όπως εχω κάνει σε αλλα θρεντ που εχω δει οτι δεν ακολουθούν τους κανόνες.

Δεν αναρωτήθηκα ποτέ μου
Δηλαδή αυτό δε θεωρείται αστεία εικόνα;
Είναι το τελευταίο μου ποστ σε εκείνο το θρεντ αχαχα
Ωραία να κάνουμε γκάλοπ. :D
Πιστεύω οτι ναι, είναι αστεία εικόνα. Γιατί ενώ περιέχει κείμενο, το αστείο βασίζεται στην εικόνα.
Δηλαδή το κείμενο δεν θα μπορούσε να σταθεί από μόνο του.
Το αντίθετο συμβαίνει στα κειμενάκια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top