Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Επίσης, αν θέλετε, κάποιος να μου απαντήσει στην εξής ερώτηση:
Τι διαφορά έχει η αστεία εικόνα από το αστείο κειμενάκι; Ξέρει κανείς; View attachment 94787
Αστεία εικόνα: εμφάνιση αντικειμένου ή γεγονότος σε φωτογραφία με σκοπό την πρόκληση γέλιου.

Αστείο κειμενάκι: γραπτή αποτύπωση μιας ή περισσοτέρων φράσεων με σκοπό την πρόκληση γέλιου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
οχι επειδη θα καναμε λαθος,ειπαμε ειναι ο επιστατης μας το ξεχασες? :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


@Dreamer_SW καλως ηρθες!!!
Ευχαριστω!:give_rose:Θα σου απαντησω εδω λοιπον.
Ωραια!Αφου εχεις βρει τι σε ευχαριστει οσον αφορα τον υπνο,αυτο να κανεις!Εξαλλου ο καθενας εχει τα δικα του κουμπια τι προτιμα και τι οχι.Συμφωνω.
Εχω τελειωσει Νομικη και ηθελα να δωσω για Ψυχολογια ηταν το πρωτο ονειρο μου βλεπεις οποτε ναι ειμαι σε αυτη τη φαση γενικως ειδικως.:D
Καλώς σε βρήκα και από εδώ!! :hi:
Ισχύει, είναι τελείως διαφορετικός ο καθένας μας ... ΟΥΑΟΥ μπράβο σου! Να δώσεις εννοείται, αξίζει να το κυνηγήσεις ποτέ δεν είναι αργά. Σκέφτεσαι πανελλήνιες ή κατατακτήριες; Πώς και στο μηχανογραφικό δεν δήλωσες ψυχολογία 1η επιλογή και έβαλες Νομική; Γιατί την έπιανες ούτως η άλλως επειδή τα μόριά σου ήταν πολλά παραπάνω.

Γειά σου Αλεξία μου <3
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρε παιδιά, πάτε κι ποστάρετε κειμενάκια στις Αστείες Εικόνες. Αν δεν έχετε αστείες εικόνες, μη σας πιάνει άγχος. Απλά, μην ανεβάζετε. Είναι λίγο αντιαισθητικό, δεν νομίζετε;
Δηλαδή δεν είπα να μην εχουν κείμενο. Π.χ. αυτό με την αρκούδα την πολική, ΕΙΝΑΙ αστεία εικόνα. Οι διάλογοι ΔΕΝ είναι.
Και άντε πες είμαι εγώ μπατσίνα και σας βάζω χέρι άδικα.
Είναι όμως και το άλλο: συνεχίζετε να απαντάτε η μια στην άλλη και στα θρεντς που δεν είναι για διάλογο.
Με λίγα λόγια, αποδεικνύουμε ότι δεν αξίζαμε το νέο μας θεματάκι εδώ την ανοιχτή συζήτηση, που ορισμένοι κάναμε κι ένα "κόπο" να αποκτήσουμε.


Υ.Γ.Πριν με κράξετε, σκεφτείτε το λίγο.:)
Οκ. Έχεις απόλυτο δίκιο. Δεν είδα ότι αναφερόσουν, σε κάτι τέτοιο...

Σεβαστό... :redface:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλώς σε βρήκα και από εδώ!! :hi:
Ισχύει, είναι τελείως διαφορετικός ο καθένας μας ... ΟΥΑΟΥ μπράβο σου! Να δώσεις εννοείται, αξίζει να το κυνηγήσεις ποτέ δεν είναι αργά. Σκέφτεσαι πανελλήνιες ή κατατακτήριες; Πώς και στο μηχανογραφικό δεν δήλωσες ψυχολογία 1η επιλογή και έβαλες Νομική; Γιατί την έπιανες ούτως η άλλως επειδή τα μόριά σου ήταν πολλά παραπάνω.


Γειά σου Αλεξία μου <3
βλεπεις ειχα τη νομικη ως κολλημα :laugh: πηγα εφαγα τα αρνητικα μου εννοειται την επιανα ναι αλλα ηταν απο εκει και κατω τριτη επιλογη.
Μεσω κατακτηριων εχω ενα βιωμα με τις πανελληνιες μοναδικο:laugh:αλλα τελευταια ειδα και καποια προγραμματα προπτυχιακα κλαδων ψυχολογιας για παραδειγμα απο το Πανεπιστημιο Βολου αν θυμαμαι καλα,που τα κανεις ονλινε χωρις να πας εκει,και σκεφτομαι και αυτο ως επιλογη.
Ευχαριστω ναι το εχω στα κατεργα που λεμε απλα η καραντινα με φρεναρε;)

Να ξαναερχεσαι οποτε θες και εδω οπως βλεπεις γενικη κουβεντα κανουμε οπως και στην αλλη κουβεντουλα ναι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Meagan Good Kiss GIF by Harlem
this could be us but you 're playing 😌
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βρε παιδιά, πάτε κι ποστάρετε κειμενάκια στις Αστείες Εικόνες. Αν δεν έχετε αστείες εικόνες, μη σας πιάνει άγχος. Απλά, μην ανεβάζετε. Είναι λίγο αντιαισθητικό, δεν νομίζετε;
Δηλαδή δεν είπα να μην εχουν κείμενο. Π.χ. αυτό με την αρκούδα την πολική, ΕΙΝΑΙ αστεία εικόνα. Οι διάλογοι ΔΕΝ είναι.
Και άντε πες είμαι εγώ μπατσίνα και σας βάζω χέρι άδικα.
Είναι όμως και το άλλο: συνεχίζετε να απαντάτε η μια στην άλλη και στα θρεντς που δεν είναι για διάλογο.
Με λίγα λόγια, αποδεικνύουμε ότι δεν αξίζαμε το νέο μας θεματάκι εδώ την ανοιχτή συζήτηση, που ορισμένοι κάναμε κι ένα "κόπο" να αποκτήσουμε.


Υ.Γ.Πριν με κράξετε, σκεφτείτε το λίγο.:)
εχεις δικιο,δεν θα το ξανακανουμε :give_rose: :laugh:
Funny-Crying-Baby-Gif.gif

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εσυ τι επαθες?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αστεία εικόνα: εμφάνιση αντικειμένου ή γεγονότος σε φωτογραφία με σκοπό την πρόκληση γέλιου.

Αστείο κειμενάκι: γραπτή αποτύπωση μιας ή περισσοτέρων φράσεων με σκοπό την πρόκληση γέλιου.
Εσύ είσαι ο καλύτερος μαθητής. :) Εύγε και συγχαρητήρια.:D

7d271904b.gif
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
βλεπεις ειχα τη νομικη ως κολλημα :laugh: πηγα εφαγα τα αρνητικα μου εννοειται την επιανα ναι αλλα ηταν απο εκει και κατω τριτη επιλογη.
Μεσω κατακτηριων εχω ενα βιωμα με τις πανελληνιες μοναδικο:laugh:αλλα τελευταια ειδα και καποια προγραμματα προπτυχιακα κλαδων ψυχολογιας για παραδειγμα απο το Πανεπιστημιο Βολου αν θυμαμαι καλα,που τα κανεις ονλινε χωρις να πας εκει,και σκεφτομαι και αυτο ως επιλογη.
Ευχαριστω ναι το εχω στα κατεργα που λεμε απλα η καραντινα με φρεναρε;)

Να ξαναερχεσαι οποτε θες και εδω οπως βλεπεις γενικη κουβεντα κανουμε οπως και στην αλλη κουβεντουλα ναι.
Μην το βλέπεις έτσι, απέκτησες μία εμπειρία και αυτό είναι προς όφελός σου! 🌹 Άσε που έχεις και ένα ήδη πτυχίο και εξασφαλίζεις και ένα καλό μεταπτυχιακό που μπορείς να τα συνδυάσεις <3 Είναι σούπερ ευκαιρία!!
Κατάλαβα τι λες, όπου θέλεις και σε βολεύει καλύτερα, εάν και εγώ θα προτιμούσα ψυχολογία Παντείου. Η καραντίνα γενικά μας έχει άνω κάτω.... Θέλω επιτέλους να φύγει όλο αυτό!

Σε ευχαριστώ <3 <3 <3

Καλησπέρα και στα παιδιά @Ioannidou και @TheUltimateUnderdog <3

Θα σας αφήσω τώρα, θα πάω για ύπνο, θα τα πούμε αύριο.
Σας ευχαριστώ για την παρέα σας! <3
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μην το βλέπεις έτσι, απέκτησες μία εμπειρία και αυτό είναι προς όφελός σου! 🌹 Άσε που έχεις και ένα ήδη πτυχίο και εξασφαλίζεις και ένα καλό μεταπτυχιακό που μπορείς να τα συνδυάσεις <3 Είναι σούπερ ευκαιρία!!
Κατάλαβα τι λες, όπου θέλεις και σε βολεύει καλύτερα, εάν και εγώ θα προτιμούσα ψυχολογία Παντείου. Η καραντίνα γενικά μας έχει άνω κάτω.... Θέλω επιτέλους να φύγει όλο αυτό!

Σε ευχαριστώ <3 <3 <3

Καλησπέρα και στα παιδιά @Ioannidou και @TheUltimateUnderdog <3

Θα σας αφήσω τώρα, θα πάω για ύπνο, θα τα πούμε αύριο.
Σας ευχαριστώ για την παρέα σας! <3
Καλησπέρα 🥰🥰
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,409 μηνύματα.
Βρε παιδιά, πάτε κι ποστάρετε κειμενάκια στις Αστείες Εικόνες. Αν δεν έχετε αστείες εικόνες, μη σας πιάνει άγχος. Απλά, μην ανεβάζετε. Είναι λίγο αντιαισθητικό, δεν νομίζετε;
Δηλαδή δεν είπα να μην εχουν κείμενο. Π.χ. αυτό με την αρκούδα την πολική, ΕΙΝΑΙ αστεία εικόνα. Οι διάλογοι ΔΕΝ είναι.
Και άντε πες είμαι εγώ μπατσίνα και σας βάζω χέρι άδικα.
Είναι όμως και το άλλο: συνεχίζετε να απαντάτε η μια στην άλλη και στα θρεντς που δεν είναι για διάλογο.
Με λίγα λόγια, αποδεικνύουμε ότι δεν αξίζαμε το νέο μας θεματάκι εδώ την ανοιχτή συζήτηση, που ορισμένοι κάναμε κι ένα "κόπο" να αποκτήσουμε.


Υ.Γ.Πριν με κράξετε, σκεφτείτε το λίγο.:)
Εννοεις και αυτές που ανεβάζω εγω π.χ; :redface:

Γιατί τώρα που το ειπες ναι δε θεωρούνται αστείες εικόνες αλλα αστεία. Εχεις δίκιο.

Απλα αυτού του είδους ανέβαζαν τα μέλη όταν πρωτομπηκα και απλα τους "μιμηθηκα"
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μην το βλέπεις έτσι, απέκτησες μία εμπειρία και αυτό είναι προς όφελός σου! 🌹 Άσε που έχεις και ένα ήδη πτυχίο και εξασφαλίζεις και ένα καλό μεταπτυχιακό που μπορείς να τα συνδυάσεις <3 Είναι σούπερ ευκαιρία!!
Κατάλαβα τι λες, όπου θέλεις και σε βολεύει καλύτερα, εάν και εγώ θα προτιμούσα ψυχολογία Παντείου. Η καραντίνα γενικά μας έχει άνω κάτω.... Θέλω επιτέλους να φύγει όλο αυτό!

Σε ευχαριστώ <3 <3 <3

Καλησπέρα και στα παιδιά @Ioannidou και @TheUltimateUnderdog <3

Θα σας αφήσω τώρα, θα πάω για ύπνο, θα τα πούμε αύριο.
Σας ευχαριστώ για την παρέα σας! <3
Κι εμείς ευχαριστούμε, να μας ξανάρθεις! :hello:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μην το βλέπεις έτσι, απέκτησες μία εμπειρία και αυτό είναι προς όφελός σου! 🌹 Άσε που έχεις και ένα ήδη πτυχίο και εξασφαλίζεις και ένα καλό μεταπτυχιακό που μπορείς να τα συνδυάσεις <3 Είναι σούπερ ευκαιρία!!
Κατάλαβα τι λες, όπου θέλεις και σε βολεύει καλύτερα, εάν και εγώ θα προτιμούσα ψυχολογία Παντείου. Η καραντίνα γενικά μας έχει άνω κάτω.... Θέλω επιτέλους να φύγει όλο αυτό!

Σε ευχαριστώ <3 <3 <3

Καλησπέρα και στα παιδιά @Ioannidou και @TheUltimateUnderdog <3

Θα σας αφήσω τώρα, θα πάω για ύπνο, θα τα πούμε αύριο.
Σας ευχαριστώ για την παρέα σας! <3
Σε ευχαριστω!Να σαι καλα!
Και να μας ξαναρθεις γιατι εισαι υπεροχο ατομο γενικα! :clapup: Καλο σου βραδακι!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εννοεις και αυτές που ανεβάζω εγω π.χ; :redface:

Γιατί τώρα που το ειπες ναι δε θεωρούνται αστείες εικόνες αλλα αστεία. Εχεις δίκιο.

Απλα αυτού του είδους ανέβαζαν τα μέλη όταν πρωτομπηκα και απλα τους "μιμηθηκα"
ασε τις δικαιολογιες,εσυ χαλασες τη ροη που εγραφες η πακ και η πακ :laugh: :laugh: :bleh:

@Aleksa αυτη η πακ φταιει για ολα!:laugh::bleh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,409 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Εννοεις και αυτές που ανεβάζω εγω π.χ; :redface:

Γιατί τώρα που το ειπες ναι δε θεωρούνται αστείες εικόνες αλλα αστεία. Εχεις δίκιο.

Απλα αυτού του είδους ανέβαζαν τα μέλη όταν πρωτομπηκα και απλα τους "μιμηθηκα"
Δεν σκέφτηκες να τους ρωτήσεις ως απορία (έστω) αν καταλαβαίνουν τη διαφορά;
Σε έχω για θαρραλέο κορίτσι και ευφυές άτομο (εκτός κι αν δεν ήθελες να δημιουργήσεις .."αναταράξεις" κι είπες να ακολουθήσεις την πεπατημένη ;) ).
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τέσπα δεν έχει σημασία πια και δεν θα ξαναγκρινιάξω για αυτά τα δυο θέματα.


Για άλλα...επιφυλάσσομαι.:D
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top