Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
Δεν ειπα αυτο.
Ρε φιλε ελληνικά μιλάω.

Εχεις τη Χ γνώμη πάνω στο θεμα, μεγειά σου και χαρά σου. Δε ζήτησα να απολογηθείς

Ειπα οτι ΘΕΩΡΩ οτι μπερδευτήκατε και το πήρατε και λέτε οτι διαφωνώ μαζί σας πάνω στο θέμα του πορνό.

Η ένσταση μου είναι πως δε γίνεται εδω να συμφωνείς μαζί μου και εκεί να συμφωνείς με τον Ντέβιλ οτι Μίλησα για το θέμα του πορνό και οτι εχω ψς σκοπό να σας τρολάρω και εκνευρισω
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν ειπα αυτο.
Ρε φιλε ελληνικά μιλάω.

Εχεις τη Χ γνώμη πάνω στο θεμα, μεγειά σου και χαρά σου. Δε ζήτησα να απολογηθείς

Ειπα οτι ΘΕΩΡΩ οτι μπερδευτήκατε και το πήρατε και λέτε οτι διαφωνώ μαζί σας πάνω στο θέμα του πορνό.

Η ένσταση μου είναι πως δε γίνεται εδω να συμφωνείς μαζί μου και εκεί να συμφωνείς με τον Ντέβιλ οτι Μίλησα για το θέμα του πορνό και οτι εχω ψς σκοπό να σας τρολάρω και εκνευρισω
εγω δεν ειπα οτι μας τρολαρεις,ειπα δειξε μας που θεωρεις οτι μπερδευτηκα που το ειπε ο νικος τωρα σε αυτο που ανεβασε.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
εγω δεν ειπα οτι μας τρολαρεις,ειπα δειξε μας που θεωρεις οτι μπερδευτηκα που το ειπε ο νικος τωρα σε αυτο που ανεβασε.
Εβαμς συμφωνείς μαζί του και με αυτά που γραφεις και με τις καρδιές (ξερω ΟΔ δε μπορώ νσ τις σχολιάζω απλα το εγραψα).
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εβαμς συμφωνείς μαζί του και με αυτά που γραφεις και με τις καρδιές (ξερω ΟΔ δε μπορώ νσ τις σχολιάζω απλα το εγραψα).
ειναι κακο αυτο το πραγμα?Να συμφωνεις ας πουμε με μια διαπιστωση του αλλου και να κανεις λαικ?
Δεν το θεωρω κακο ουτε θεωρω οτι πρεπει να απολογουμαι.
Σε οσα συμφωνω και μου αρεσουν κανω λαικ και δεν αφορουν αποκλειστικα ενα ατομα απο οσα εχεις διαπιστωσει εδω,κανω και σε αλλους.
Δεν κανω συλληβδην τυφλα λαικ σε ολα τα γραφομενα το εχεις δει και αυτο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
Εβανς ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Δε θέλω να ακουστεί ψωνιστικο αλλα ξερω πως γραφω πολύ ορθά και αν κάποιος με διαβάζει, τα λεγόμενα μου γίνονται πλήρως κατανοητά

Αυτή η συνεχόμενη παράφραση ελπίζω να μην είναι σκόπιμη
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
😉😉😉
 
Τελευταία επεξεργασία:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Χωροφύλαξ @Aleksa, τα παιδία ωρύονται.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εβανς ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Δε θέλω να ακουστεί ψωνιστικο αλλα ξερω πως γραφω πολύ ορθά και αν κάποιος με διαβάζει, τα λεγόμενα μου γίνονται πλήρως κατανοητά

Αυτή η συνεχόμενη παράφραση ελπίζω να μην είναι σκόπιμη
Σε καταλαβα και ευχαριστω για την τοποθετηση σου ,δεν εχω να πω κατι αλλο. :hello:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ρε ήθελα κι εγώ να βάλω την Ματίνα Μανταρινάκη 🤣🤣🤣🤣
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
Πάντως όχι σαν αυτή στο άβαταρ. :P
Ετσι δεν είμαι ακομα τουλάχιστον αχαχα

Δε εχω κανένα θέμα κάποιος να εχει μια διαφορετική άποψη, αλλα αναμένω τα μηνύματα μου να διαβάζονται και να μην απαντιουνται στα κουτουρου
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ετσι δεν είμαι ακομα τουλάχιστον αχαχα

Δε εχω κανένα θέμα κάποιος να εχει μια διαφορετική άποψη, αλλα αναμένω τα μηνύματα μου να διαβάζονται και να μην απαντιουνται στα κουτουρου
πιο κουτουρου βρε χρυσο μου,εγω απαντησα με την επιμονη σου λιγο επεμενα οτι μα γιατι δεν βλεπεις καποιες διαφορετικες αποψεις και επομενως ειναι καποιες θα σου φανουν αλλιως,γιατι δεν συμφωνεις.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σε εναν διαλογο σε εναν οποιοδηποτε διαλογο,δεχομαστε οτι ο αλλος μπορει να εχει μια γνωμη τερμα αντιθετη και λαθος.Δεν τον αναιρεις.
Του λες ξερεις εγω πιστευω αυτο και διαφωνω σε αυτο και αυτο με οσα λες.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
πιο κουτουρου βρε χρυσο μου,εγω απαντησα με την επιμονη σου λιγο επεμενα οτι μα γιατι δεν βλεπεις καποιες διαφορετικες αποψεις και επομενως ειναι καποιες θα σου φανουν αλλιως,γιατι δεν συμφωνεις.
Μόλις δείχνεις οτι δεν τα διάβασες.
Εβανς πραγματικά αν αφιερώσεις πέντε λεπτά και διαβάσεις τι εχω γράψει θα δεις πως ολο αυτό γινεται χωρίς λόγο.

Ημουν τέρμα ξεκάθαρη.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ταπεινό χαμομηλακι
ειχα ταυτιστει απειρα λεμε με το ντυσιμο της και της ατακες της εβερ! :clapup: ηταν σε ενα ρολο γαντι του εδινε 100% αυτο που επρεπε να βγει γιαυτο ηταν και απολαυστικη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μόλις δείχνεις οτι δεν τα διάβασες.
Εβανς πραγματικά αν αφιερώσεις πέντε λεπτά και διαβάσεις τι εχω γράψει θα δεις πως ολο αυτό γινεται χωρίς λόγο.

Ημουν τέρμα ξεκάθαρη.
ενταξει :air_kiss:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
ειχα ταυτιστει απειρα λεμε με το ντυσιμο της και της ατακες της εβερ! :clapup: ηταν σε ενα ρολο γαντι του εδινε 100% αυτο που επρεπε να βγει γιαυτο ηταν και απολαυστικη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ενταξει :air_kiss:
EhqRcD-WkAI6Puy.jpg

Εγω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top