Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,515 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Καλημέρα, καλό μήνα :bye:

Ας γελάσουμε και λίγο:
2745476.jpg

Η υποφαινόμενη, "τρελιάρα χασάπισσα" :P
6aa87a8083e88f71aeb.gif
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,009 μηνύματα.
Αχαχαχαχα. Στην αρχή νόμισα πως είμαι στο θρεντ με τον εισβολέα Πούτιν.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,515 μηνύματα.
Καλημέρα, καλό μήνα :bye:

Ας γελάσουμε και λίγο:
View attachment 97750
Η υποφαινόμενη, "τρελιάρα χασάπισσα" :P
View attachment 97751
Τα βασιλικά αρχικά είναι κρυφά, so... :lol:

Γιατί μωρη δεν είμαι ? 🙂
Μου έχεις κάνει πρόταση γάμου και δεν το θυμάμαι;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,515 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,515 μηνύματα.
@TheUltimateUnderdog Καλύτερο αυτό το αβαταρ, γιατί το προηγούμενη το μπερδευα με τη μαυρίλα της Ιων στο κινητό :lol:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,515 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Βαρέθηκα όλους τους ανθρώπους. Θέλω να μείνω μόνος μου.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,515 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις έκανες χαρούμενη την Ιων.
Οποιος θυμάται κατάλαβε :P
Χαχαχαχααα...για το 50 λες ; :P

Σιγά, δεν ήταν μυστικό. Σαν μπήκα ήμουν 49. Από το Φεβρουάριο και μετά, 'ανέβηκα'. Σαν τον πυρετό, ένα πράμα...:upside:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,515 μηνύματα.
Αααααα...για το 50 λες ; :P

Σιγά, δεν ήταν μυστικό. Σαν μπήκα ήμουν 49. Από το Φεβρουάριο και μετά, ανέβηκα. Σαν τον πυρετό, ένα πράμα...:upside:
Σε είχε ρωτήσει όμως, γιατί δεν το είχε δει και θα είχε μείνει με την απορία :lol:

Εντωμεταξύ ούτε γω το είχα δει και μου κάνει εντύπωση, γιατί είμαι αρκετά παρατηρητικη αχαχαχα
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε είχε ρωτήσει όμως, γιατί δεν το είχε δει και θα είχε μείνει με την απορία :lol:

Εντωμεταξύ ούτε γω το είχα δει και μου κάνει εντύπωση, γιατί είμαι αρκετά παρατηρητικη αχαχαχα
Το έγραφα, στην αρχή, δίπλα από το Υδροχόος...Το είχα, για κάποιο διάστημα. Δεν το κράτησα κρυφό...

Και, στον έξω κόσμο, ποτέ δεν έκρυψα την ηλικία μου. Τί να κρύψω, άλλωστε ; Δεν με πήραν και τα χρόνια...

Ομοίως και εδώ, λοιπόν. Δεν έχω θέμα. Με την περιέργεια μόνο έχω... :P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το έγραφα, στην αρχή, δίπλα από το Υδροχόος...Το είχα, για κάποιο διάστημα. Δεν το κράτησα κρυφό...

Και, στον έξω κόσμο, ποτέ δεν έκρυψα την ηλικία μου. Τί να κρύψω, άλλωστε ; Δεν με πήραν και τα χρόνια...

Ομοίως και εδώ, λοιπόν. Δεν έχω θέμα. Με την περιέργεια μόνο έχω... :P
Από πότε μια ερώτηση θεωρείται περιέργεια? :fish2:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από πότε μια ερώτηση θεωρείται περιέργεια? :fish2:
Αφού με ρωτάς θα σου απαντήσω. Βάσει αυτού που εγώ κάνω...

Δεν θεωρώ ευγενικό να ρωτάμε την ηλικία μιας γυναίκας, από μία ηλικία και μετά. Δεν το θεωρώ και τόσο κομψό...

Προσωπικά, δεν έχω κανένα πρόβλημα ν' απαντήσω. Αλλά θεωρώ κάπως άκομψη την ερώτηση...:)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top