Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,146 μηνύματα.

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,105 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Άμα τύχει θα φάω προφανώς.
Προς το παρόν απ' όσα κρέατα έχω φάει, λατρεύω το κατσικίσιο. Όλοι λένε ότι μυρίζει, όπως και του αρνιού, αλλά το λατρεύω.
Δώσε μου κατσίκι και πάρε μου την ψυχή δηλαδή, σε τέτοιο βαθμό.
Και η προβατινα μυριζει. Γενικα οτι μυριζει, το γουστάρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ειδικά το αρνί, δεν έχω χειρότερο.

Συμφωνώ απόλυτα. Και από μυρωδιά και από γεύση δεν. Το κατσίκι υποφέρεται κάπως, αλλά τα αρνιά καλύτερα να τα αφήναμε να ζουν.
ΤΙ ΛΕΤΕ;;;;;;;;;;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,817 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,146 μηνύματα.

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,105 μηνύματα.
Εντάξει, θα πούμε στη Reader να μη σου μαγειρεύει τέτοια πιάτα.
Καλά, δεν τη θέλω για μαγείρισσα. :pfff:
Δεν το πχιασα!
Επειδή είναι σαν τσίχλα. Μασάς μασάς, εγώ μερικές κάποια στιγμή βαριέμαι και τις φτύνω διακριτικά σε μία χαρτοπετσέτα. Τουλάχιστον από το μάσημα έχω πάρει τη γεύση. :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Καλά, δεν τη θέλω για μαγείρισσα. :pfff:

Επειδή είναι σαν τσίχλα. Μασάς μασάς, εγώ μερικές κάποια στιγμή βαριέμαι και τις φτύνω διακριτικά σε μία χαρτοπετσέτα. Τουλάχιστον από το μάσημα έχω πάρει τη γεύση. :lol:
Δεν ειναι τσιχλα η πρατίνω μου! Η πρατίνα ειναι έμορφη, η πρατίνα ειναι γλυκιά!

Εμείς για σένα δουλεύουμε, αφήνουμε περισσότερα για όσους τα τρώτε :)
Αστα αυτα τα δικηγορίστικα για το σπιτι με τον Πουαρό. :bleh:
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,146 μηνύματα.
Καλά, δεν τη θέλω για μαγείρισσα. :pfff:
Έτσι ακριβώς.
Δεν είναι η κουζίνα το δωμάτιο του σπιτιού που μας ενδιαφέρει περισσότερο ;)
εγώ μερικές κάποια στιγμή βαριέμαι και τις φτύνω διακριτικά σε μία χαρτοπετσέτα
:rofl:
Ζω για να το δω αυτό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς.
Δεν είναι η κουζίνα το δωμάτιο του σπιτιού που μας ενδιαφέρει περισσότερο ;)
Jesus fuckin Christ όταν το λεει γυναίκα αυτό, ξενερώνω πιο γρήγορα κι απ οταν η Βίρνα ανακάλυψε οτι ο Γιάγκος Δράκος την απατούσε με τον κηπουρό της Τζάιαντ.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,146 μηνύματα.
Jesus fuckin Christ όταν το λεει γυναίκα αυτό, ξενερώνω πιο γρήγορα κι απ οταν η Βίρνα ανακάλυψε οτι ο Γιάγκος Δράκος την απατούσε με τον κηπουρό της Τζάιαντ.
Δεν πιάνω το reference, από πού είναι;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,817 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,904 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Αφησε εποχη ομως οπως και το Καλημερα Ζωη. :whistle:
Κακή κόπια της Λάμψης!

Αν και οταν ήμουν πολυτεχνειο και γυριζα το 2003 τα απογευματα ενα φεγγαρι με ειχε πιασει και ειχα γαμηθει να βλέπω Καλημέρα Ζωη.

Ειχε κατι το εθιστικο αυτη η μαλακία.
 

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,105 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,678 μηνύματα.
Κακή κόπια της Λάμψης!

Αν και οταν ήμουν πολυτεχνειο και γυριζα το 2003 τα απογευματα ενα φεγγαρι με ειχε πιασει και ειχα γαμηθει να βλέπω Καλημέρα Ζωη.

Ειχε κατι το εθιστικο αυτη η μαλακία.
Οντως ...η σειρα ηταν ξεκαθαρα ο Θεοχαρης.:)
Οι δικοι μου δεν εχαναν επεισόδιο.:laugh:
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,146 μηνύματα.
Top