Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,646 μηνύματα.
Ανέβασα πυρετό και είμαι λίγο σε μια περίεργη φάση δεν με πιάνει ύπνος :P
Ωχ, περαστικά σου!
ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ;
Κουμπάρα @Kate1914 , πέφτω από τα σύννεφα.
Απολύτως φιλικά εννοείται.
Γιατί, τι κατάλαβε πάλι το πονηρό σου μυαλό κουμπαρούλα;
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,764 μηνύματα.
Γιατι ετσι μου αξίζει οπως έλεγε και μια παλια διαφήμιση!
Μια δοκιμή θα σε πείσει :hehe:

Με μια μόνο δοκιμή!
Που λέγανε και στις διαφημίσεις για το Αριέλ έξω από τα σουπερμάρκετ, για τους παλιούς.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 973 μηνύματα.
Απολύτως φιλικά εννοείται.
Γιατί, τι κατάλαβε πάλι το πονηρό σου μυαλό κουμπαρούλα;
Ό,τι κατάλαβε και το δικό σου στο προηγούμενο σχόλιο για τις στολές, κουμπαρούλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μια δοκιμή θα σε πείσει :hehe:

Με μια μόνο δοκιμή!
Που λέγανε και στις διαφημίσεις για το Αριέλ έξω από τα σουπερμάρκετ, για τους παλιούς.
Ο πυρετός πυρετός, αλλά ευκαιρία δεν χάνεις!
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,764 μηνύματα.
Ο πυρετός πυρετός, αλλά ευκαιρία δεν χάνεις!
Προσπαθώ να μη χάνω ποτέ το χαμόγελο και κυρίως το χιούμορ μου. Χωρίς αυτά στην καθημερινότητα μου, είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,646 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 973 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,764 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,899 μηνύματα.
Ό,τι κατάλαβε και το δικό σου στο προηγούμενο σχόλιο για τις στολές, κουμπαρούλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ο πυρετός πυρετός, αλλά ευκαιρία δεν χάνεις!
Φρέσκο μέλος αλλά η γλώσσα ως τον Έβρο.

Από τη μια εκτιμώ απίστευτα τις κοπέλες που έχουν αυτό το χαλαρό ακομπλεξάριστο στυλάκι αλλά απο την άλλη για καποιο λόγο μου προκαλούσαν μια καποια ανασφάλεια, δεν ένιωθα πολύ ασφαλής τριγυρω τους.

Δεν εχω αποφασίσει ακόμα προς τα που γέρνει η μπίλια γενικά με τις γυναίκες αν και έχω παρατηρήσει πως στο τέλος καταλήγω να προτιμώ το αντίθετο συνηθως, τις ησυχούλες, τις ζεστές, που κανεις το σταυρο σου να τους πάρεις κουβεντα.

Φιλοσοφίες της νυχτας. Όπως έλεγα και σε ενα αγαπημένο μου πρόσωπο "ειμαι υπερ της ισότητας, σας μισώ όλους εξίσου".
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 973 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,764 μηνύματα.
Να χαίρεσαι που δεν ξέρει ελληνικά και δεν μπορούμε να τον ενημερώσουμε.
Τα πολύ βασικά, του τα έχω μάθει. Καλημέρα, καλησπέρα, τι κάνεις, τον έρωτα σου για τον Πουαρώ. Τέτοια πράγματα, κατάλαβες. :P
Αν και το αγαπημένο του είναι το "τι θα φάμε;"
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,899 μηνύματα.
@Micro ελα να σε πάρω να σε κρυψω μη σε βρει ο συντροφος του Ουλτρα. Στο υπνοδωματιο μου θα μεινεις, εκει κρυβονται ολα καλυτερα.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 973 μηνύματα.
Φρέσκο μέλος αλλά η γλώσσα ως τον Έβρο.
Συκοφαντίες!
Μην κοιτάς που με τον Ούλτρα ανταλλάσουμε μπηχτές, μας έχει μείνει από το Παλέρμο #48.
Από τη μια εκτιμώ απίστευτα τις κοπέλες που έχουν αυτό το χαλαρό ακομπλεξάριστο στυλάκι αλλά απο την άλλη για καποιο λόγο μου προκαλούσαν μια καποια ανασφάλεια, δεν ένιωθα πολύ ασφαλής τριγυρω τους.

Δεν εχω αποφασίσει ακόμα προς τα που γέρνει η μπίλια γενικά με τις γυναίκες αν και έχω παρατηρήσει πως στο τέλος καταλήγω να προτιμώ το αντίθετο συνηθως, τις ησυχούλες, τις ζεστές, που κανεις το σταυρο σου να τους πάρεις κουβεντα.
Όποια κι αν επιλέξεις για Αυτοκράτειρά σου, θα είναι πολύ τυχερή.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,899 μηνύματα.
Συκοφαντίες!
Μην κοιτάς που με τον Ούλτρα ανταλλάσουμε μπηχτές, μας έχει μείνει από το Παλέρμο #48.

Όποια κι αν επιλέξεις για Αυτοκράτειρά σου, θα είναι πολύ τυχερή.
Καλα, ας πάρουμε πρώτα την Πόλη και μετα βλέπω για ερωτες. Ερωμένη μου ειναι πρώτα η Αυτοκρατορία. <3
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,065 μηνύματα.
@Micro ελα να σε πάρω να σε κρυψω μη σε βρει ο συντροφος του Ουλτρα. Στο υπνοδωματιο μου θα μεινεις, εκει κρυβονται ολα καλυτερα.
Εφοσον προκειται για την ασφαλεια μου ας ερθω , τι μπορει να παει να λαθος
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,764 μηνύματα.
Εφοσον προκειται για την ασφαλεια μου ας ερθω , τι μπορει να παει να λαθος
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 973 μηνύματα.
Τα πολύ βασικά, του τα έχω μάθει. Καλημέρα, καλησπέρα, τι κάνεις, τον έρωτα σου για τον Πουαρώ. Τέτοια πράγματα, κατάλαβες. :P
Αν και το αγαπημένο του είναι το "τι θα φάμε;"
Αν βάλεις το αυτί σου κοντά στην οθόνη, μπορείς να ακούσεις το gasp μου.
Θα σου έστελνα μια μακροσκελή λίστα με ιδιαιτέρως δημιουργικές απειλές, αλλά είμαστε δημόσια.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,899 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,764 μηνύματα.
Σε συνδυασμό η βαζελίνη με baby-oil, το ξεκινάς για χαδάκια και καταλήγεις να βρεθεις μετα απο 10 λεπτα στη Σαλαμίνα από τη γλύστρα.
Τυχαία επιλογή η Σαλαμίνα ή επειδή υπάρχουν εκεί τα Παλούκια; :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,899 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,950 μηνύματα.
Top