Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Αντε να δούμε καθώς δεν μου βρήκε τίποτα όμως ο πόνος παραμένει.
Ναι.. μπορει να τραυματιζες το ευαισθητο ουλο σου καθως μασαγες η επινες. Την ιδια εμοχληση νιωθεις οταν πινεις μερο σε θερμοκρασια δωματιου?
Και εμενα με ενοχλουσε οταν μασαγα, και μου εμεινε συνηθεια και δαγκωνω σκληρα φαγητα απο τα αριστερα και μασαω απο τα δεξια ΧΑΧΑΧΑ
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,452 μηνύματα.
Ναι.. μπορει να τραυματιζες το ευαισθητο ουλο σου καθως μασαγες η επινες. Την ιδια εμοχληση νιωθεις οταν πινεις μερο σε θερμοκρασια δωματιου?
Και εμενα με ενοχλουσε οταν μασαγα, και μου εμεινε συνηθεια και δαγκωνω σκληρα φαγητα απο τα αριστερα και μασαω απο τα δεξια ΧΑΧΑΧΑ

Όταν πίνω ζεστό νερό έχω ελάχιστη ενόχληση ή και καθόλου. Το αστείο είναι μέχρι την Κυριακή δεν είχα κανένα θέμα, ξαφνικά νε έπιασε. Επίσης, σήμερα που η οδοντίατρος μου έριξε παγωμένο νερό πάνω στο δοντι και μετά το "χτύπησε" δεν ένιωσα κάτι.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,809 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Καλά μη παίρνεις όρκο ότι αυτό αλλάζει στο πανεπιστήμιο😐
ω αι νόου τουλάχιστον όμως θα είναι καινούριοι μαλάκες και όχι οι ίδιοι μαλάκες που γνώριζα απο το δημοτικό. Συν όλα τα άλλα που είπα.
Δεν έχω κατι ευχάριστο απο το σχολείο όσον αφορά τις παρέες. Πιο πολλά και πιο θερμά στην καρδιά μου έχω το φροντιστήριο, που με αυτούς σίγουρα θα κρατήσω επαφή βρεξει χιονισει
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,452 μηνύματα.
@ilias90


FB_IMG_1726423394668.jpg
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,452 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, πως είστε??
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,452 μηνύματα.
υποφέρω με το ετερον ήμισυ, ετοιμάζομαι να κανω μπάνιο, λυνω βιολογία.
Εσυ φωτη;;; Το δόντι ειναι καλυτερα;

Ακόμα κάθεσαι και ταλαιπωριέσαι με εκείνη;; Δεν αξίζει καθώς έχεις πιο σημαντικά πράγματα τώρα τα οποία αφορούν το μέλλον σου.

Όσο αφορά το δόντι δεν τρώω από εκεί σκληρές τροφές ώστε να ηρεμήσει το νεύρο για λίγες ημέρες. Βέβαια, όταν μασάω μαλακές τροφές δεν νιώθω κάτι να πω την αλήθεια. Θα δω πως θα πάω τις επόμενες ημέρες και ανάλογα θα κινηθώ. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.😁😁
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Ακόμα κάθεσαι και ταλαιπωριέσαι με εκείνη;; Δεν αξίζει καθώς έχεις πιο σημαντικά πράγματα τώρα τα οποία αφορούν το μέλλον σου.

Όσο αφορά το δόντι δεν τρώω από εκεί σκληρές τροφές ώστε να ηρεμήσει το νεύρο για λίγες ημέρες. Βέβαια, όταν μασάω μαλακές τροφές δεν νιώθω κάτι να πω την αλήθεια. Θα δω πως θα πάω τις επόμενες ημέρες και ανάλογα θα κινηθώ. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.😁😁
Ακομα καθομαι ρε συ γαμησε τα. Ευτυχως εχω αποκοπει συναιθσθηματικά.

Μια χαρα παντως, χαιρομαι που αναρρωνεις καλα. Μην με ευχαριστεις ρε συ, ανθρωπινα φερομαστς ολοι :friends:
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,452 μηνύματα.
Ακομα καθομαι ρε συ γαμησε τα. Ευτυχως εχω αποκοπει συναιθσθηματικά.

Μια χαρα παντως, χαιρομαι που αναρρωνεις καλα. Μην με ευχαριστεις ρε συ, ανθρωπινα φερομαστς ολοι :friends:

Ωραία λοιπόν, αφού αποκόπηκες συναισθηματικά καιρός να κάνεις το επόμενο βήμα για το δικό σου καλό.😉😉
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,733 μηνύματα.
Top