Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.
Σας νευριάζει εσάς όταν στέλνετε μηνύματα σε φίλους σας, τα διαβάζουν και δεν απαντούν??🙃🙃
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Σας νευριάζει εσάς όταν στέλνετε μηνύματα σε φίλους σας, τα διαβάζουν και δεν απαντούν??🙃🙃
Διάβασα τον προβληματισμό σου αλλά είπα να μην απαντήσω :bleh:

Πέρα από την πλάκα ναι είναι ενοχλητικό, ιδίως όταν ρωτάς κάτι τον άλλο.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.
Διάβασα τον προβληματισμό σου αλλά είπα να μην απαντήσω :bleh:

Πέρα από την πλάκα ναι είναι ενοχλητικό, ιδίως όταν ρωτάς κάτι τον άλλο.

Δεν ξέρω ρε φίλε, πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί ο κόσμος έχει γίνει τόσο απότομος και απάνθρωπος.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,733 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε φίλε, πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί ο κόσμος έχει γίνει τόσο απότομος και απάνθρωπος.
Πολλά τα τινά.

πχ.
Ειτε γιατι έχει ανεχτει υπερβολικά πολλά για την καλοσύνη του
Ειτε γιατι δεν έχει καλοσύνη και ήταν ανεκαθεν βαρβαρος.

ΥΓ: Ελα ρε μιλήστε μου καθολου επ αυτου. Δε θελω να χω τον τελευταιο λογο λες και ειπα καμια σοφή κουβεντα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.
Πολλά τα τινά.

πχ.
Ειτε γιατι έχει ανεχτει υπερβολικά πολλά για την καλοσύνη του
Ειτε γιατι δεν έχει καλοσύνη και ήταν ανεκαθεν βαρβαρος.

ΥΓ: Ελα ρε μιλήστε μου καθολου επ αυτου. Δε θελω να χω τον τελευταιο λογο λες και ειπα καμια σοφή κουβεντα.

Εγώ θεωρώ ότι ο τρόπος ζωής μας δεν αφήνει πλέον χώρο για αγάπες και ευγένεια. Μάλιστα από όσο ξέρω παρατηρώ ότι οι νέες γενιές είναι ακόμα χειρότερες από τους ανθρώπους 25-40.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,733 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ ότι ο τρόπος ζωής μας δεν αφήνει πλέον χώρο για αγάπες και ευγένεια. Μάλιστα από όσο ξέρω παρατηρώ ότι οι νέες γενιές είναι ακόμα χειρότερες από τους ανθρώπους 25-40.
Δηλαδή εγω να μην περιμένω αγάπη απο καμιά 20άρα ε;

Καλό τάφο κατευθείαν;
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.
Δηλαδή εγω να μην περιμένω αγάπη απο καμιά 20άρα ε;

Καλό τάφο κατευθείαν;

Αυτές οι ηλικίες δυστυχώς μόνο για Instagram είναι. Βέβαια δεν είναι αστείο καθώς κάθε χρόνο πάμε όλο και χειρότερα ως ανθρωπότητα με την νέα γενιά να μην είναι σε θέση να δείξει το σωστό δρόμο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,733 μηνύματα.
Αυτές οι ηλικίες δυστυχώς μόνο για Instagram είναι. Βέβαια δεν είναι αστείο καθώς κάθε χρόνο πάμε όλο και χειρότερα ως ανθρωπότητα με την νέα γενιά να μην είναι σε θέση να δείξει το σωστό δρόμο.
Αδυνατω να πιστεψω οτι ολες ειναι τοσο τελειωμένες.

Ειναι μαύρη σαν σκέψη και δε μπορει και να ισχυει και λογικά.

Εμενα μ αρεσαν παντα οι οχι και τοσο φωναχτές. Οι εξαιρέσεις στον κανόνα.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.
Αδυνατω να πιστεψω οτι ολες ειναι τοσο τελειωμένες.

Ειναι μαύρη σαν σκέψη και δε μπορει και να ισχυει και λογικά.

Εμενα μ αρεσαν παντα οι οχι και τοσο φωναχτές. Οι εξαιρέσεις στον κανόνα.

Δυστυχώς που το λέω όμως μέχρι πέρσι ήμουν προπτυχιακός φοιτητής. Το 80-85% ήταν όπως στο περιγράφω, σίγουρα δεν είναι όλες το ίδιο όμως η γενική εικόνα δυστυχώς δεν είναι καλή. Όλα αυτά τα λέω εγώ που είμαι optimistic σαν άνθρωπος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,733 μηνύματα.
Δυστυχώς που το λέω όμως μέχρι πέρσι ήμουν προπτυχιακός φοιτητής. Το 80-85% ήταν όπως στο περιγράφω, σίγουρα δεν είναι όλες το ίδιο όμως η γενική εικόνα δεν είναι Δυστυχώς καλή.
Θα πεθανω με μια γάτα. Τέλος.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,451 μηνύματα.
Κατάλαβα, είσαι dog person. Τα λατρεύω και τα δύο απλώς οι γάτες με έχουν κερδίσει λίγο παραπάνω με το ανεξάρτητο πνεύμα τους.

Κοιτά δεν μου αρέσουν όλα τα σκυλιά. Προτιμώ ήρεμες ράτσες όπως τα Labrador, Golden retriever και κοκονια.✌️✌️
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Θα πεθανω με μια γάτα. Τέλος.
Υπάρχουν και χειρότερα, μη στεναχωριέσαι. Κάποιοι δεν θα έχουμε ούτε καν γάτα, θα είμαστε ολομόναχοι 😂
Κοιτά δεν μου αρέσουν όλα τα σκυλιά. Προτιμώ ήρεμες ράτσες όπως τα Labrador, Golden retriever και κοκονια.✌️✌️
Γερμανικός ποιμενικός for the win επίσης. Δεν είχα ποτέ γενικά σκύλο, αλλά απ' όσο έχω διαβάσει πρόκειται για εξαιρετική ράτσα.
 
Top