Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Για τον παικτη της Αεκ έγραψα
τον Σταύρο Πήλιο μιας και παρακολουθούσα τον αγώνα και έβλεπα πόσο το προσπαθούσε..
είπα την σκέψη μου δυνατά! ;):hello:
Α γιατι λεγαμε για το Πήλιο την τοποθεσια απο κει στο στεκι σημερα σε ενα θεμα και λεω whaaaat.

Οκ μοριμουρι θενξ!
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Έπρεπε να γράψεις και για το παρθενικό γκολ του Λιούμπι.
Ο "σφουγγαρίστρας" θα αφήσει εποχή. :cool:
:hehe:
Μόλις έβαλε γκολ λέω
τα εκατομμύρια έσκισαν τα δίχτυα ρε :lol:
Τέτοιους παίκτες δεν τους αφήνουν στον πάγκο
αστους ρε να δείξουν τι κάνουν έλεος..
Πάντως ωραίο παιχνίδι και για να πω την αλήθεια μου έλειπε ο Βίντα.:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Total profit 150,000,000,098 money units
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Το έπαθες καλε;
Ποιος σε πειραξε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραία τα λέτε και ποιητικα... Μόνο εγώ δεν έχω οίστρο αλλά ένα φοβερό πρήξιμο εδώ και καιρό και αναρωτιέμαι γιατί δε χάνω κιλά κ ψάχνω στο ίντερνετ λόγους κατακρατησεις υγρών. Πάω να πιω λεμόνι και να τρέξω στο σαλόνι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α αυριο θα παμε στο καρναβάλι. Και σκέφτομαι τα μουτρα του άντρα μου. Του ζήτησα να είναι ζεν για χάρη μου και να..κανει πως είναι χαρουμενος με μια φάτσα έτσι 😁. Του έταξα σουβλάκια μετά.
Άντρες .


Μεταξυ μας ουτε εγώ τα θέλω τα καρναβάλια. Καθόλου. Ασε που φοβάμαι μη χάσω κανα παιδι. Υπομονή 2 ώρες ειναι θα περασουν...
Σου απαντω εδω, στο θέμα "Ανοιχτη Συζήτηση του CnF".

Εϊναι το αντιστοιχο της Κουβεντουλας απο κει, και όταν θέλουμε να συζητησουμε κατι απο τις Σκέψεις -για να μην πιάνουμε συζήτηση μες τις Σκέψεις- το φέρνουμε απο δω και το συζητάμε.

Όλα καλά, με θυμώνουν τα φερσίματα των ανθρώπων καμια φορά, αλλά εντάξει λιγο μου κράτησε , μετα μου πέρασε.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Πως θα το παίρνατε αν μαθαίνατε πως ένας θανάσιμος εχθρός σας σσέρνεται είναι με το ένα πόδι στον τάφο?
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι τρελός όμως αντέχω πολύ ξύλο.

Σχεδόν τόσο όσο ρίχνω.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Πως θα το παίρνατε αν μαθαίνατε πως ένας θανάσιμος εχθρός σας σσέρνεται είναι με το ένα πόδι στον τάφο?
Θα λυπόμουνα!
Όχι στον βαθμό και με τον τρόπο που θα το ένιωθα για ένα συμπαθές άτομο που εκτιμώ ( ή από την άλλη για ένα άτομο που αγαπώ ).

Το να μην κρατάς κακία βοηθά πρώτα απ’ όλα εσένα. Περνάς τα στάδια ( θλίψης, θρήνου, εκνευρισμού ή τα οποια στην κάθε περίπτωση) με την σειρά τους και στο εύρος που τους αναλογεί. Τα όρια μας και η αυτοεκτίμηση μας απηχούν στον τερματισμό/αποκλεισμό ανθρώπων από την ζωή μας. Με το να μισείς/φθονείς πέραν του ότι δείχνει πως είσαι μίζερος άνθρωπος - και αυτό το εκπέμπει κάποιος εύκολα και από τα πρώτα λεπτά απλησ συναναστροφής- τρως τα σωθικά σου σ έναν ατέρμονο κύκλο τόσο απογοητεύσεων όσο και προσωπικής τύφλωσης.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Θα λυπόμουνα!
Όχι στον βαθμό και με τον τρόπο που θα το ένιωθα για ένα συμπαθές άτομο που εκτιμώ ( ή από την άλλη για ένα άτομο που αγαπώ ).

Το να μην κρατάς κακία βοηθά πρώτα απ’ όλα εσένα. Περνάς τα στάδια ( θλίψης, θρήνου, εκνευρισμού ή τα οποια στην κάθε περίπτωση) με την σειρά τους και στο εύρος που τους αναλογεί. Τα όρια μας και η αυτοεκτίμηση μας απηχούν στον τερματισμό/αποκλεισμό ανθρώπων από την ζωή μας. Με το να μισείς/φθονείς πέραν του ότι δείχνει πως είσαι μίζερος άνθρωπος - και αυτό το εκπέμπει κάποιος εύκολα και από τα πρώτα λεπτά απλησ συναναστροφής- τρως τα σωθικά σου σ έναν ατέρμονο κύκλο τόσο απογοητεύσεων όσο και προσωπικής τύφλωσης.

Ισως δεν ξέρεις τι πάει να πει να έχεις εχθρούς ισχυρούς ανθρώπους. Σε κάθε περίπτωση είναι αυτοί που είδαν κάτι γύρω τους στη κοινωνία και προσπάθησαν να το αλλάξουν που κυνηγήθηκαν περισσότερο. Διαχρονικά. Το λέει κι ο Δανέζης.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε τίποτα καθόλου τπτ καλά παπουτσάδικα?
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
BBC = big black ...
CNN = (.....)
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Εγώ τον πιστεύω το Σώρρα. Δε μπορεί να τα φαντάστηκε όλα αυτά. Δε ξέρω τι τεχνολογία είναι αυτή που έδωσε όμως βάζω στοίχημα οτι δεν του δίνουν τα χρωστούμενα επειδή τον αντιπαθούν. Ολα όμως έχουν συνέπειες.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Πρέπει να ξαναζωντανεύσει η αλήθεια είναι γιατί η άλλη πλευρά του τοίχου, δεν παλεύεται. :P
Τόσο χάλια ;

Έκανα μια βόλτα, η αλήθεια είναι, και ήρεμα τα βλέπω τα πράγματα !!! Μην σας ματιάσω, δηλαδή, ένα πράμα...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top