Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
*Πάει ένας κινέζος στο περίπτερο :
-Γιαν τσι γιον Coca-cola!
Και ο περιπτεράς του απαντάει:
-Μια παγωμένη τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ποια η διαφορα pepsi και coca cola????????










Η Coca Cola βοηθαει στη πεψη ... Το αντιθετο ομως οχι...(Μονο προφορικα μπορει να ειπωθει αυτο το ανεκδοτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Η δασκάλα ζητάει από τους μαθητές να γράψουν για κάτι πολύ ασυνήθιστο που τους συνέβη πρόσφατα.
Και μετά, ένας ένας, το διαβάζουν.
Έρχεται και η σειρά του Τοτού:- Την περασμένη βδομάδα ο μπαμπάς μου έπεσε μέσα στο πηγάδι που έχουμε στον κήπο.
Δασκάλα:- Χριστός κι Απόστολος! Ελπίζω να είναι καλά!
Τοτός:- Μάλλον είναι… Από χθες σταμάτησε να ζητάει βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
“Ποιον είπες ρομαντικό ρε μη σου κάνω έρωτα στο μισοσκόταδο σε μουσική υπόκρουση σαξοφώνου καθώς οι φεγγαροαχτίδες χαϊδεύουν το πρόσωπο σου;”

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ένας νέος μπαίνοντας στην βιβλιοθήκη ψάχνοντας για θέση, πλησιάζει και ρωτά μία κοπέλα:
"Σας πειράζει να καθίσω δίπλα σας";
Η κοπέλα αναπάντεχα του απαντά με δυνατή φωνή:
"ΔΕΝ ΘΕΛΩ να περάσω τη νύχτα ΜΑΖΙ ΣΟΥΥΥΥΥ... !!!".
Όλοι στην βιβλιοθήκη, κοιτάζουν το νέο που έστεκε κοκαλωμένος και αμήχανος!
Μετά από λίγα λεπτά, η κοπέλα πάει αθόρυβα στο τραπέζι του νέου και του είπε:
"Σπουδάζω ψυχολογία και ξέρω τι σκέφτεται κάθε άντρας, υποθέτω ότι αισθάνθηκες άσχημα, έτσι δεν είναι;"
Ο νέος ακούγοντάς την, απαντά με δυνατή φωνή:
"Μα 200 ευρώ μόνο για ένα βράδυ είναι πάρα πολλά!"
...Οπότε ο κόσμος στην βιβλιοθήκη κοιτάζουν την κοπέλα που ήταν πλέον σε κατάσταση σοκ, τότε ο νέος ψιθυρίζει στ 'αυτί της:"Έχω σπουδάσει Νομικά και ξέρω πώς να κάνω κάποιον να αισθάνεται ένοχος !!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πάει ένας νταλικέρης σε ένα μπουρδέλο, βγαίνει μια ψηλή ξανθιά γκομενάρα.
Τη ρωτάει:
- Για 50 ευρώ τι κάνεις;
- Για 50 ευρώ κάνω ότι θέλεις μωρό μου!
- Ωραία, ντύσου κι έλα να ξεφορτώσεις το φορτηγό μου...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Περνάω δίπλα από το ντουλάπι και ακούω τη μερέντα να μου φωνάζει: <<Έεεεεεελα ...να με τελειώσεις.......μόόόόόόόνο εσύ μποοοοοοορείίίίίίίίς>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πως πέθανε o τελευταίος πόντιος βρικόλακας;

Πήγε για ηλιοθεραπεία.

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
“-Ποιος μαλάκας άφησε το Galaxy στο χωράφι?
-Φωτοβολταϊκά είναι…” :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μπαίνει ένα ζευγάρι μέσα σε ένα μπαρ γεμάτο άλογα...
-Μα καλά, πού με έφερες;
-Γιατί, ωραία δεν είναι;
-Μα εδώ συχνάζει όλος ο ιπποκοσμος!
***
Μαζεύω σε κουμπαρά χρήματα για να πάω ταξίδι και μέχρι στιγμής χρωστάω 15 ευρώ στον κουμπαρά.
***
Σε ένα παράλληλο σύμπαν ''-Μαμά, πώς γνωριστήκατε με τον μπαμπά;'' - Όλα ξεκίνησαν από ένα "αντ μι κούκλα, είμαι μπλόκ..."
***
Έχω πολλές κάρτες από Δημοτικούς Συμβούλους.
Όποιος θέλει ας μου στείλει μνμ να συναντηθούμε και να ανταλλάξουμε τις διπλές!
***
-Θα βρεθούμε;
-Nαι.
-Πότε;
-Όποτε θες.
-Αύριο;
-Αύριο δε μπορώ
-Μεθαύριο;
-Μεθαύριο δε μπορώ
-Ε πότε;
-Όποτε θές.
***
Αμα δεν είσαι ελεγκτής μην μπαίνεις σε λεωφορείο με τσαντάκι ώμου - Σύλλογος καρδιοπαθών Ελλάδος
***
Το google earth μας δίνει την δυνατότητα να δούμε κάθε σημείο της γης, κ εμείς πάμε και βλέπουμε το σπίτι μας. Να γιατί δεν μας μιλάνε οι εξωγήινοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
- Μόνο Μαυροδάφνη έχεις μάστορα;
- Ναι...
- Καλή;
- Καλή...
- Από μπύρες δεν παίζει τίποτα;
- Θα κοινωνήσεις επιτέλους να τελειώνουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
-Ρε φιλε μην στεναχωριεσαι..το Παν ξες ποιο ειναι?
-Ποιο?
-Το επιθετο του Πιτερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
-Είχες από μικρός όνειρο να γίνεις καουμπόης;

-Ειιιιιιιιχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μου λεει ο αλλος "Φαίνεσαι πολυ σοβαρό άτομο!"
Πού να ήξερε οτι από μέσα μου τραγουδαω το "τσάμπα το βρακάκι..."! :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Με είπε πέφτουλα.
-Και εσύ τι της είπες;
-Άσε τι είπα εγώ και πες μου πότε θα την βρούμε οι δυο μας μωράκι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πότε να προλάβω να διαβάσω?
μου λέτε???
ο χρόνος έχει 365 μέρες:
-αν βγάλουμε τα 52 Σάββατα μας
μένουν 313 μέρες.
-αν βγάλουμε και τις 52 Κυριακές
μας μένουν 261 μέρες.
-οι 50 μέρες του καλοκαιριού
παραείναι ζεστές για να
διαβάσουμε/δουλέψουμε,άρα
μένουν μόνο 213.
-κοιμόμαστε 8 ώρες τη μέρα,
συνεπώς σε ένα χρόνο αυτό
σημαίνει 122 μέρες ύπνου.
μας υπολείπονται λοιπόν 91 μέρες.
-αν χαζέψουμε μόνο για μία ώρα
κάθεμια από αυτές τις μέρες
χάνουμε άλλες 15 μέρες και έτσι
μένουμε μόνο με 76 ημέρες
ελεύθερες.
-τρώμε 2 ώρες την ημέρα, δηλαδή
35 ημέρες.
-με αυτό τον τρόπο μας μένουν 41
ημέρες ελεύθερες.
-αν αφαιρέσουμε όμως τις 35
ημέρες συνολικών διακοπών θα
μας μείνουν μονάχα 6 ημέρες.
-κι αν αρρωστήσουμε τις μισές
από αυτές μένουν 3 ημέρες.
-κι αν βγούμε δύο μέρες γτ όλο
και κάτι θα μας τύχει..μας μένει
μόνο ΜΙΑ ΜΕΡΑ.
-ΕΕΕ... ποιός διαβάζει στα
γενέθλιά του.?:D
:hehe: :hehe: :hehe: :look: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μωρο μου πορνοσταρ αεροπορος ηταν ο πατερας σου ?
-Γιατι ?
-Γιατι εχεις γαμηθει να πετας μαλακιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαράκι, μετέφρασε μου στα αγγλικά: '' η γάτα έπεσε στο νερό και πνίγηκε''/
Πανέυκολο κυρία: '' The cat blum in the water, glu glu glu, no more miaw miaw''
:look: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top