Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Μαμά πάω έξω
-.........
-Τι; Δεν θα με ρωτήσεις αν φόρεσα ζακέτα;;;
-Τι είμαι εγώ; Σαν εκείνες που κοροϊδεύετε στο facebook;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ειναι 2 κολλητες και η μια αλλαζει την φωτογραφια προφιλ της. Την βλεπει η αλλη και λεει: Κοιτα το μπαζο! Ποια νομιζει οτι ειναι; και σχολιαζει απο κατω: Φ.ΟΒ.Ε.ΡΗ φωτο! <3 γλυκουλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τηλεφωνεί ένας βλάχος σε μια ροζ γραμμή και του απαντάει μια γυναίκα με πολύ αισθησιακή φωνή:

-Έλα μωρό μου, μίλα μου βρώμικα!

-Σκατά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τηλεφωνεί ένας βλάχος σε μια ροζ γραμμή και του απαντάει μια γυναίκα με πολύ αισθησιακή φωνή:

-Έλα μωρό μου, μίλα μου βρώμικα!

-Σκατά!
χα,χα,χα,χα,χα
:hehe:

Τέλειο....
χα,χα,χα
:hehe:
σε καλό να μας βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ένας τύπος πεθαίνει και πάει στην κόλαση. Με το που φτάνει εκεί, αρχίζει και φωνάζει. Τον πιάνει ένας από τους «προϊσταμένους» εκεί μέσα και τον ρωτάει:
- Τι συμβαίνει; Γιατί φωνάζεις;
- Είναι να μη φωνάζω; Στην κόλαση είμαι.
- Ε και;
- Και; Καιιιιιιι;! Θα σαπίσω στην Κόλασηηηηηηη!
- Σιγά βρε, δεν είναι και τόσο άσχημα εδώ πέρα. Ωραία είναι;
- Πού το είδες το ωραίο;
- ʼκουσε να σου εξηγήσω. Σου αρέσουν οι γυναίκες;
- Ναι, μ αρέσουν.
- Ωραία γιατί κάθε Δευτέρα όλες οι κολασμένες γυναίκες έρχονται και κάνουμε ξέφρενο και άγριο σεξ όλη μέρα.
- Αλήθεια λες;
- Ναι ρε, αφού σου λέω εγώ τώρα. Τα χαρτοπαίγνια σου αρέσουν; Ειλικρινά!
- Ε ναι, εντάξει, έπαιζα που και που εκεί έξω και καμιά φορά κέρδιζα κιόλας.
- Ωραία γιατί κάθε Τρίτη έρχεται το συνάφι, όλοι οι καλύτεροι χαρτοπαίκτες και το στήνουμε γερά. Πολλές φορές βγάζουμε τρελά λεφτά.
- Το ποτό σου αρέσει;
- Και βέβαια!
- Ωραία! Τις Τετάρτες πίνουμε τον άμπακο και μετά ξαναπίνουμε και ποτέ δεν έχουμε hangover.
- Φανταστικά!
- Ναι ρε... Δε μου λες, είσαι αδελφή;
- Όχι!
- Χμ, κρίμα... Δεν θα σου αρέσουν και τόσο οι Πέμπτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
- Μαμα μαμαααααα! ειδα τον κοκορα να ειναι 10 φορες πανω σε μια κοτα
-Πηγαινε πες το στον μπαμπα σου αυτο!
- Μπαμπααα μπαμπαααα! ειδα τον κοκορα 10 φορες πανω σε μια κοτα!
- Πανω στην ιδια κοτα παιδι μου;
- Οχι!
-Πηγαινε πες το στη μανα σου αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεκαεφτά σκαλιά. Γλίστρησα και τα μέτρησα ένα ένα με τον κώλο.
Το μωρό απέναντι με κοιτάει.....:redface:
Σηκώνομαι με στυλ και της λέω:
"Παρκούρ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ένας ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ κάθεται στο γραφείο του, και μέσα στη βαρεμάρα του, αποφασίζει να καθαρίσειεπιτέλους τα ντουλάπια του. Βγάζοντας ένα σωρό φακέλους, φυλλάδια από πιτσαρίες και άχρηστα χαρτιά,βλέπει μπροστά του ένα λυχνάρι μέσα στη σκόνη.
"Ωραία αντίκα! Θα το πάρω να το βάλω πάνω από το τζάκι του σπιτιού μου" σκέφτεται, και το παίρνει μαζί του.
Στο σπίτι, εκεί που το καθαρίζει από τη σκόνη και το γυαλίζει, ξαφνικά ένα τζίνι πετάγεται μπροστά του.
"Μπορείς να πραγματοποιήσεις 3 ευχές σου!" του λέει το τζίνι επιβλητικά
"Θέλω μία μπύρα και δυο γύρους αμέσως τώρα!"
και πριν προλάβει να τελειώσει, ΠΑΦ!! μπροστά του δυο λαχταριστά τυλιχτά σουβλάκια και ένα τεράστιο ποτήρι μπύρα.
Αφού τα καταβροχθίζει μετα βουλιμίας, λέει:
"Τώρα θέλω να βρεθώ σε ένα τροπικό νησί, με πανέμορφες νυμφομανείς γυναίκες!" και ΠΑΦ!! αμέσως βρίσκεταισε ένα νησί με πανέμορφες μελαχρινές να τον περιτριγυρίζουνε και να τον χαϊδεύουνε.
Σκέφτεται και την τρίτη του επιθυμία προσεκτικά, και λέει:
"Θέλω να μην ξαναδουλέψω ποτέ στη ζωή μου!" και ΠΑΦ!! ξαναβρίσκεται πάλι στο γραφείο του...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν είναι ακριβώς ανέκδοτο....

Τρελαμένος Αρειανός, πρώην λαικός τραγουδιστής , μεγάλος φαν του Νότη Σφακιανάκη.....παίκτης στο πάλαι ποτέ Deal κι ενώ έχει χάσει όλα τα λεφτά.....η παραγωγή του παιχνιδιού για να τον παρηγορήσει του βάζει μια από τις μεγάλες επιτυχίες του Νότη.

FAIL






Ατάκα Αρειανού: "Τι με έβαλες; Τον αετό με έβαλες;
:fool: :mad:"


:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Κοιμήθηκα τόσο πολύ που ο πρωταγωνιστής του ονείρου μου είπε:
"Έλεος ρε κοπελιά, ξύπνα, πόσες μαλακίες θα μας βάλεις ακόμα να κάνουμε;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelisd

Νεοφερμένος

Ο pantelisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ένα κάπως φαλοκρατικό:

Στην αρχή ο Θεός έφτιαξε τη γη και είπε… ωραία είναι.
Μετά έφτιαξε τη μέρα και είπε… ωραία είναι.
Μετά έφτιαξε το ζωικό βασίλειο και είπε… ωραίο είναι.
Μετά έπλασε τον Άνδρα και είπε… ωραίος είναι.
Μετά έπλασε την Γυναίκα και είπε…

……δεν πειράζει… θα βάφεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπλέξαμε σε καυγά τις προάλλες με το φιλαράκι μου... πλακωνότανε αυτός, αλλά όχι ότι και εγώ δεν βοήθησα. Αυτός τις έτρωγε και εγώ έτρωγα παστίλιες για τον πόνο του άλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μπλέξαμε σε καυγά τις προάλλες με το φιλαράκι μου... πλακωνότανε αυτός, αλλά όχι ότι και εγώ δεν βοήθησα. Αυτός τις έτρωγε και εγώ έτρωγα παστίλιες για τον πόνο του άλλου...

χαχαχαχαχα xD
ον:D:αχ σελω φλουτόκλεμα πεινάω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
-Εμένα που με βλέπεις ξεκίνησα από το μηδέν.
-Ε...δεν πήγες και πολύ μακριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ήταν δύο βοσκοί σε απέναντι βουνά και είχαν βγάλει τα πρόβατά τους να βοσκήσουν..
Μιλάνε λοιπόν από απόσταση:
-Μίτσόοοοο τι κάνεις;
-Καλά είμαι ρε Γιώργο,, εσύυυυ;
-Καλά και εγώωωω! Αλλά έχω ένα πρόβλημααα!
-Τι είναιιι;
-Έχω πιτυρίδααααα!
-Πλύσου με ούλτρεξ!
-Τί;
-Πλύσου με ούλτρεξ!
-Τί;
-Πλύσου με ούλτρεξ!
-Τί;
-ε άντε γαμήσου!
-Θα φύγει η πυτιρίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Tο πήρα απόφαση.θα χωρίσω τη γυναίκα μου!!.Δεν είναι δυνατόν κάθε βράδυ να πηγαίνει από μπαράκι σε μπαράκι παντρεμένη γυναίκα. Δεν κρατιέται έτσι ένας γάμος.. Έχω βαρεθεί να με ψάχνει!!

-Ρε γυναίκα, άμα βγω γυμνός στο μπαλκόνι, λες να πουν τίποτα οι γείτονες;
- Ναι. Θα πουν ότι σε παντρεύτηκα για τα λεφτά σου .!

- Μπαμπά, γιατί παντρεύτηκες την μαμά;
- Απορείς και συ παιδί μου ε;

Ο μικρός δεν μπορούσε να κοιμηθεί μέχρι αργά την νύχτα. Η μαμά του προσπαθεί να τον ηρεμήσει.
- Σώπα παιδάκι μου, όπου να 'ναι θα 'ρθει ο μπαμπάς και θα μας πει ένα παραμύθι.
- Τι παραμύθι, μαμά;
- Πού ήταν μέχρι αυτή την ώρα..!

Η βότκα με πάγο καταστρέφει τα νεφρά.
Το ρούμι με πάγο χαλάει το συκώτι.
Το ουΐσκι με πάγο βλάπτει την καρδιά.
Το τζιν με πάγο κάνει κακό στον εγκέφαλο.
Η Cola με πάγο χαλάει τα δόντια.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΟ, προφανώς κάνει κακό.

Ο έχων 2 χιτώνες δίνει τον 1.
ο έχων 1 χιτώνα δίνει το 1/2.
ο έχων 1/2 του χιτώνα δίνει το 1/4.
ο έχων 1/4 του χιτώνα δίνει το 1/8.
ο έχων 1/8 του χιτώνα δίνει το 1/16....έτσι λοιπόν δημιουργήθηκε το string!
Γυναίκα κερδίσαμε 10 εκατομμύρια ευρώ στο λαχείο!
Τ ακούει η γυναίκα του, παθαίνει καρδιακή προσβολή και τέζα..
Τη βλέπει ο τύπος και λέει:
-Άμα σε θέλει η πουτ.α η τύχη!

'Oταν ο Θεός έπλασε τη γυναίκα, υποσχέθηκε στον άντρα ότι θα βρίσκει καλές και υπάκουες γυναίκες σε κάθε ΓΩΝΙΑ της γης.
Και έκανε τη γη. στρογγυλή!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Έφυγες και έγιναν σωρό τα πιάτα της κουζίνας....
Τα ρούχα μου είναι άπλυτα και εγώ ψοφώ της πείνας... (χαχαχα :hehe: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αφιερωμένο.


-Πώς λέγεται ο ναζί που έχει ταξιδέψει σ' όλο τον κόσμο;
-Κασσιδιάρα ψυχή.

:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ΑΧΑΧΧΑΑΧΑ και ένα άλλο !

Το καλύτερο password ειναι το incorrect.
Αν δεν το πληκτρολογήσεις σωστά,θα βγει :
''Your password is incorrect''.

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Νταξ,έχω πολλά κέφια σήμερα,συγχωρέστε με :redface:
+ το έχω κάψει τελείως σήμερα.

________________________________________
Κάθονταν σε ένα καφενείο ο Χάρης Ρώμας,ο Γιάννης ο Λάτσιος ...
ε μετά απο λίγο έρχεται και ο Κώστας ο Γιουβέντους. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top