Αγαπημένα αντικείμενα!

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το κινητό μου, το αυτοκίνητο μου, η συλλογή των κομιξ μου και τα αμέτρητα βιβλία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ γενικά δενομαι με όλα μου τα πράγματα και δεν θέλω να μου τα πειράζουν γιατί τσιτώνω γργρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
το μολυβι 2mm που ειναι παντα μαζι μου..
οι ξυλομπογιες μου
και ο μαξιμος (= ενα απιστευτο τσαντακι-λουτρινο προβατακι..παμε μαζι παντου!! :):) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
τα δικά μου πιο αγαπημένα αντικείμενα,είναι το κινητό μου,το cd-player μου :music:,το αγαπημένο δαχτυλίδι του μωρού μου που το "απαρνήθηκε" για χάρη μου :redface: :inlove:,και οι φωτογραφίες που έχω τραβήξει από τότε που έπιασα μηχανή για πρώτη φορά στα χέρια μου (αυτές είναι λίγο κουνημένες,το ομολογώ..! :redface: ) μέχρι και αυτές που τράβηξα τελευταία φορά... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έχω λίστα, νι :panwkatw:

οι καινούριοι μου καναπέδες (πάνε σε συνδυασμό με τη μεγάλη τηλεόραση :P), το τουτού μου (αν και άπλυτο :D), το άσπρο αρκούζι μου, η ψηφιακή μου βιντεοκάμερα (σπίλμπεργκ ιζ μάι μίντλ νέιμ:P), τα πάζλια μου, τα ντιβιντί με τους monty pythons...

σε λίγο καιρό θα προστεθούν ένα ποδήλατο και ένα καινούριο πισάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το δαχτυλίδι που μου αγόρασε πέρσυ στις διακοπές μας... Το φοράω ΣΥΝΕΧΕΙΑ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
1.To ipod μου ! :D
2.Το gaming keyboard μου :D (το λατρεύω,το καλύτερο για hardcore gamers)
3.Την 21" ΤFT μου

Θέλω να πάρω όπωσδήποτε μία ψηφιακή φωτ.μηχανή και να κάνω μία γερή αναβάθμιση το pc μου για να παίζω το αγαπημένο μου WoW :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ενα δαχτυλιδι που φοραω στο δεξι μου χερι (στον παραμεσο), το οποιος εχει επανω μαυρη πετρα και εναν ασημενιο γοτθικο σταυρο...:redface:
Πολυ σημαντικο αντικειμενο για εμενα...γιατι συνδιαζει πολλα πραγματα και θυμιζει ακομα περισσοτερα.
Ακομα σιγουρα στον λαιμο θα φοραω σταυρο!Αυτην την στιγμη φοραω εναν απο λευκοχρυσο (επισης πολυ σημαντικος) και εναν αλλο πιο μεγαλο που μοιαζει με στρατιωτικη ταυτοτητα λαιμου αλλα ειναι πιο παχυ και εχει στο κεντρο χαραγμενο και κομενο εναν σταυρο.
Αλλα το πιο σημαντικο ειναι το δαχτυλιδι.
Α!Ναι!κι ενα κομματακι χαρτι στο οποιο κατι μου εχει γραψει η γιαγια μου (η μαμα της μαμας μου) το οποιο ειναι πολυ απλο, αλλα πολυ σημαντικο μιας και η γιαγια μου δεν ξερει να γραφει ορθογραφημενα ουτε να διαβαζει (ελαχιστα.)(Αλλα χρονια τοτε βλεπετε...)Και οσο σκεφτομαι το ποσο "δυσκολο" θα της ηταν να μου γραψει αυτες τις δυο σειρες...:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Το λάπτοπ μου, μια κούπα μεγάλη με τον Τουίτι, η συλλογή που κάνω με λούνει,
τα στυλό μου.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Α!Ναι!κι ενα κομματακι χαρτι στο οποιο κατι μου εχει γραψει η γιαγια μου (η μαμα της μαμας μου)


πόσο θα ήθελα να έχω και γω κάτι γραμμένο από τη γιαγιά μου για μένα.... :( :( :( :( :(
ωραία... μόλις με έπιασε κατάθλιψη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ έχω μια κούκλα απο αυτέ που περπατάνε και τραγουδάνε με τα δισκάκια τις θυμάστε???οι πιο μεγάλες.
Μου την πήρε ο παππούς μου 1 μήνα πριν πεθάνει:( και μέσα στο φορεματάκι της έχει ένα χαρτάκι που μου έχει γράψει κάτι.
Αυτή την κούκλα την έχω στο κουτί της και φυλαγμένη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Όταν ήμουν στην Αθήνα έμενα δίπλα σε μια ηλιιωμένη κυρία με την οποία αναπτύξαμε μια ιδιαίτερη σχέση. Της έκανα συντροφιά (δεν είχε κανένα στη ζωή της), τα λέγαμε, πήγαινα της ψώνιζα, φρόντιζα για τα φάρμακά της, την είχα πάει αρκετές φορές στο γιατρό κτλ. Κι αυτή όποτε μπορούσε μου μαγείρευε καμιά φορά.

Όταν έφυγα για τη Γερμανία έβγαλε ένα χρυσό σταυρό και μου τον έδωσε. Κυρία Πόπη, της είπα, δεν είμαι και πολύ της θρησκείας. Δεν τα φοράω αυτά τα πράγματα.

Πάρτο να με θυμάσαι. Μπορεί όταν γυρίσεις να μην υπάρχω πια. Πάρτο για να ξέρω εγώ ότι θα σε προσέχει, μου είπε.

Δυο χρόνια μετά επέστρεψα. Η κυρία Πόπη ήταν εκεί.
Μια μέρα στο κέντρο της Αθήνας μου επιτέθηκαν τρεις τύποι για να μου πάρουν τη μπανάνα μου. Δεν τα κατάφεραν αλλά πάνω στον καβγά κόπηκε και χάθηκε ο σταυρός.

Την ίδια μέρα το είπα στην κυρία Πόπη.
Μην στενοχωρίεσαι. Αρκεί που είσαι καλά, είπε.

Την επόμενη μέρα ένας καινούριος σταυρός με περίμενε στο σπίτι της... Δεν τον έχω βγάλει ποτέ από πάνω μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Βασικά ανατρίχιασα λίγο και συγκινήθηκα ταυτόχρονα, αυτή την τέλεια σχέση την έιχα και έχω μετην σπιτονοικοκυρά μου εκεί που σπούδασα, είναι υπέροχος άνθρωπος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Το πιο αγαπημένο αντικείμενο μου είναι ένα βιβλίο. Ποιό είναι δεν έχει σημασία για μένα. Αυτό που έχει σημασία είναι ότι μου το πήρε η ανηψιά μου όταν ήταν 5 χρονών και μου έχει γράψει αφιέρωση μέσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
αγαπημενο αντικειμενο?Μα φυσικα το apple powerbook μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
μιλαμε για αντικειμενα που αγαπαμε, ετσι? οχι χρησιμοτητες και κοτσανες....τουλαχιστον εγω με οτιδηποτε χρησιμο τσακωνομαι!!
καλα ,εκτος απο το λαπτοπ. το αγαπαω τοσο πολυ που εχει και ονομα...
και τα αντικειμενα που πραγματικα αγαπαω ειναι ενα folli follie λουλουδακι που μου το εκανε δωρο η νονα μου πριν τεσσερα χρονια, και απο τοτε δεν εχει αφησει στιγμη το λαιμο μου....κυριολεκτικα.
α, και το αρκουδακι μου που το εχω απο δυο χρονων και την......ναι, τεσπα, ας το πω κι αυτο, την κουβερτα μου που εβαζαν στην κουνια μου.......σνιφφ.......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εχω εναν αρκουδο τεραστιο, τον οποιο μου εκανε δωρο ο μπαμπας μου οταν πηγαινα 1η γυμνασιου. Εννοειται οτι εχει ονομα, και ειναι ο μονος που ξερω οτι θα με περιμενει την ωρα που θα γυρισω, ετσι κι αλλιως.. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Πέρα από γυαλιά, κινητά, αναπτήρες κλπ κλπ......το αντικείμενο το οποίο δεν αποχωρίζομαι ποτέ μα ποτέ, είναι τα σκουλαρίκια μου....δώρο ενός αγαπημένου προσώπου που χάθηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
και την......ναι, τεσπα, ας το πω κι αυτο, την κουβερτα μου που εβαζαν στην κουνια μου.......σνιφφ.......:redface:

Απιστευτο. και γω κολλημα με την κουβερτα! να μη σου πω μαλιστα οτι την παιδικη μου κουβερτα την εχω κανει χιλια κομματια και οπου παω παιρνω κι απο ενα μαζι.. γιατι δε μπορω να την αποχωριστω! και το καθε κομματακι εχει και ονομα.. νανι λεγεται! (το εργαψα και αλλη φορα..) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Από τότε που έχασα κάποια πάρα πολύ αγαπημένα μου αντικείμενα, έπαψα να δίνω τέτοιου είδους αξία σε αντικείμενα, κρατάω τα πάντα στο μυαλό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top