Τα τρία ζώδια που μας επηρεάζουν μετά από τον Ήλιο μας...

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Αιγοκερως (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχόος (ο Ήλιος σου «πέφτει» στο Ενδέκατο Οίκο σου), και οΤαύρος (η Σελήνη σου "πέφτει" στο Δεύτερο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Σκορπιός - Υδροχόος (συναισθηματικος, καλος ψυχολόγος, ευαίσθητος & εξωστρεφής, φιλικός)

Η ψυχή σου είναι Αιγόκερως - Ταύρος ( φιλόδοξος, συγκροτημένος & λογικός, μεθοδικός, πρακτικός)
:D

επεσες σε ενα πραγμα εξω δεν ειμαι και τοσο εξωστρεφής χαρακτηρας

ευχαριστω παντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Zήλεψα!!!
14-03-1986, 21:45 Τρίκαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εγώ, και εγώ!!! :clapup::clapup::clapup:

10/08/1987, 11:50, Χολαργός Αττικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Zήλεψα!!!
14-03-1986, 21:45 Τρίκαλα


Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Tαύρος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Λέων(ο Ήλιος σου «πέφτει» στον Πέπμτο Οίκο σου), και ο Ζυγός (η Σελήνη σου "πέφτει" στον Έβδομο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Ιχθείς - Λέων (ευαίσθητη, διαισθητική & εξωστρεφής, δημιουργική, καλόκαρδη)

Η ψυχή σου είναι Ταύρος - Ζυγός ( λογική, μεθοδική, πρακτική & κοινωνική, αρμονική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλή μου Νεράιδα..:P

02/07/1986 15:40 Χολαργός Αττικής



Χολαργός Αττικής
Όλες οι μεγάλες προσωπικότητες από εκεί είναι;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και εγώ, και εγώ!!! :clapup::clapup::clapup:

10/08/1987, 11:50, Χολαργός Αττικής

Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ιχθείς (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχόος (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον Ενδέκατο Οίκο σου), και ο Παρθένος (η Σελήνη σου "πέφτει" στον Έκτο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Λέων - Υδροχόος ( εξωστρεφής, δημιουργική, καλόκαρδη & εξωστρεφής, φιλική )

Η ψυχή σου είναι Ιχθείς - Παρθένος( ευαίσθητη, διαισθητική & έξυπνη, πρακτική)

;)

(το 11:50, ελπιζω να ειναι το πρωι...:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όλες οι μεγάλες προσωπικότητες από εκεί είναι;:P:P

Χαχαχαχαχαχαχα!!! Ναι!!! :P:P:P

Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ιχθείς (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχόος (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον Ενδέκατο Οίκο σου), και ο Παρθένος (η Σελήνη σου "πέφτει" στον Έκτο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Λέων - Υδροχόος ( εξωστρεφής, δημιουργική, καλόκαρδη & εξωστρεφής, φιλική )

Η ψυχή σου είναι Ιχθείς - Παρθένος( ευαίσθητη, διαισθητική & έξυπνη, πρακτική)

;)

(το 11:50, ελπιζω να ειναι το πρωι...:))

Σε ευχαριστώ πολύ Neraida μου!!!:D:D:D Ναι πρωϊ είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλή μου Νεράιδα..:P

02/07/1986 15:40 Χολαργός Αττικής

Εισαι εσυ ενας μπαγασας!:P:whistle:

Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ταύρος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Τοξότης (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον Ένατο Οίκο σου), και ο Ζυγός (η Σελήνη σου "πέφτει" στον Έβδομο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Καρκίνος - Τοξότης ( ευαίσθητος, συναισθηματικος με αγάπη προς την οικογένεια & αισιόδοξος, καλοπροαίρετος, ανεξάρτητος)

Η ψυχή σου είναι Ταύρος - Ζυγός( λογικός, μεθοδικός, πρακτικός & κοινωνικός, αρμονικός)

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nα ζητήσω κι εγώ; :redface:

25/08/83, Βόλος... 21.35 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Nα ζητήσω κι εγώ; :redface:

25/08/83, Βόλος... 21.35 :redface:

Το ζώδιο που σε επηρεάζει είναι Ιχθείς (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί)

Η προσωπικότητά σου είναι Παρθένος ( έξυπνη και πρακτική)

Η ψυχή σου είναι Ιχθείς (ευαίσθητη και διαισθητική)

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Thanx :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τωρα ειναι ολοκληρωμενο...για καποιο λογο δεν μπορουσα να ανεβασω το συννημενο...!:redface:
Αλλα τα καταφερα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Θα μου πείτε κ μένα;; Είμαι περίεργη να μάθω... :redface:

Γεννήθηκα στις 02/12/1986 10:10 στη Ρόδο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εμένα με ξέχασες...:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σέλω κι εγώ... :redface:

10/3/89, 20.00 περίπου, Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kι εγώ σέλω :redface:

10/05/81, 20:00, Κέρκυρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αν δεν βαριέσαι γιατι σε ζαλίσαμε 24/01/85 Ρόδος 22:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
25 Απριλίου 1987 ώρα 06:45 και τόπος Αθήνα...
Για πειτε μου και εμενα να δούμε... τι είμαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pirlo

Νεοφερμένος

Ο Pirlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αυτα εγω δεν τα πιστευω κι απορω πως καθεστε και ασχολειστε...

13/10/1979 5:00 Θεσσαλονικη :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα μου πείτε κ μένα;; Είμαι περίεργη να μάθω... :redface:

Γεννήθηκα στις 02/12/1986 10:10 στη Ρόδο :redface:


Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Τοξότης (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχοος & Ιχθείς(ο Ήλιος σου «πέφτει» στον ενδεκατι και δωδεκατο Οίκο σου), και ο Υδροχοος & Ιχθείς (η Σελήνη σου "πέφτει" στον ενδέκατο και δωδεκατο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Τοξότης - Υδροχοος, Ιχθείς ( αισιοδοξη, καλοπροαίρετη, ανεξάρτητη& εξωστρεφης, φιλικη και ευαίσθητη, διαισθητικη)

Η ψυχή σου είναι Τοξότης - Υδροχοος, Ιχθείς( αισιοδοξη, καλοπροαίρετη, ανεξάρτητη& εξωστρεφης, φιλικη και ευαίσθητη, διαισθητικη)

Ελπιζω fielda το 10:00 να ανταποκρινεται σε πρωινη ωρα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top