Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,734 μέλη και 2,437,901 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 80 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:12, 21-02-08:

Καλως ορίσατε στη δέκατη τρίτη (ελπίζω όχι και γουρσούζικη ) έκδοση της πολυαγαπημένης κουβεντούλας.
Χαβαλεδιάστε ασύστολα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:13, 21-02-08:

υπάρχει περίπτωση λες αυτή να είναι χειρότερη απ τη 12?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:14, 21-02-08:

Για μενα το νουμερο 13 μονο γρουσουζικο δεν ειναι ντιαρ!

Παιδακια βουρρρρρ!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 14:14, 21-02-08:

Αχ τι ωραία καινούργια κουβεντούλα!!!! Γιούπιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 14:15, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Μια χαρά αριθμός είναι το 13!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:17, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Σωστό κι αυτό!
Να γιατί δεν είμαι προληπτική
(δεν θα με έπαιρνε άλλωστε να είμαι προληπτική, δεδομένου ότι έχω γεννηθεί Παρασκευή και δεκατρείς )
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 14:20, 21-02-08:

[dropping dead!]

ε όχι!!! έκλεισε επιτέλους η παλιά κουβεντούλα?!?!

(copyright@Neraida)
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 14:24, 21-02-08:

Γουστάρω νέα συζήτηση, καλημέρα
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 14:25, 21-02-08:

Καλημέρααααα mania μου!!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:36, 21-02-08:

Ακόμα κοιτάω το αποτέλεσμα και αποκαρδιώνομαι. Μα στο όριο;

ΥΓ: Τι θα γίνει Λια; δαπ και στέκι θα αλλάζουν ταυτόχρονα τις κουβεντούλες τους; (H συνδιαχειρίστρια δε με άφησε καν χτες να έχω τη χαρά να το κάνω! Μου είπε τουλάχιστον να είμαι λιγότερο πρόστυχος διότι κατα βάθος είμαι γλυκός Άτιμες, πως σε τουμπάρουν για ένα lock!)
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 14:39, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Καλημέρααααα mania μου!!!
Πώς πάμε; άργησα αλλα ενα γεια προλαβα την κάνω πάω να δώ φιλαράκια θα τα πούμε το απόγευμα άν προλάβω, καλή συνεχεια
Παράθεση

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 15:02, 21-02-08:

Χαιρετω σας!!!!!Πρωτη φορα γραφω στην πρωτη σελιδα...(Λογικο αφου ειμαι νεο μελος..)!!

Μολις εφτιαξα ενα κεϊκ πορτοκαλιου ...μμμμμμ...μουρλια!!!!!!!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:07, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen

ΘΕΛΩ!!!!!
Παράθεση

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 15:14, 21-02-08:

ελα να σου δωσω.χιχιχι!!
Λοιπον, εγω παω να φαω το κεκακι μου και να διαβασω λιγακι...
Θα σας πω αργοτερα αν πετυχε.........
Αν κρινω ομως απτην εικονα και τη μυρωδια, οπως προειπα μουρλια
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 15:34, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen

Και εγώ θέλω!!!
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:12, 21-02-08:

Καλησπέρα και από μένα. Πρώτη σελίδα στην Κουβεντούλα! Yeah!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 16:16, 21-02-08:

Σπέρες.

Νουμερο 13 κουβεντούλας;Γι αυτο μου καηκε η λαμπα.
(σοβαρα μου καηκε.)
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 16:18, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Σπέρες.

Νουμερο 13 κουβεντούλας;Γι αυτο μου καηκε η λαμπα.
(σοβαρα μου καηκε.)
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 16:21, 21-02-08:

Κορόιδευε.Ακομα δεν εχω πάει να πάρω.
(λαμπα του αυτοκινητου ε,οχι του σπιτιου.Κι η γκαντεμια ειναι οτι εχω 4 λαμπες των 12W και αυτη που καηκε ειναι 5W)
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 16:24, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Κορόιδευε.Ακομα δεν εχω πάει να πάρω.
(λαμπα του αυτοκινητου ε,οχι του σπιτιου.Κι η γκαντεμια ειναι οτι εχω 4 λαμπες των 12W και αυτη που καηκε ειναι 5W)
Στα μικρά φώτα δηλαδή;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fretoe, harry akritas