Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι , απλά ολοκλήρωσα έναν συλλογισμό:vroum:
πάντως παλιά πήγαινα στον Αγιόκαμπο


αν με ξαναπείς μικρό , θα κάνω κάτι που δεν το θέλω αλλά......θα σε πω.....................μεγάλη:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σουτ βρε!

Χμμμ...καλα αλλα ο Αγιοκαμπος βρισκεται προς Λαρισα (σε ειδα και λαχταρησα) μερια...δεν εχει καμμια σχεση με Ευβοια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σουτ βρε!

Χμμμ...καλα αλλα ο Αγιοκαμπος βρισκεται προς Λαρισα (σε ειδα και λαχταρησα) μερια...δεν εχει καμμια σχεση με Ευβοια:P
:teasing::teasing::teasing:







(άκου , εγώ μικρός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
SID συγνώμη που στο χαλάω, αλλά τα κορίτσια με εξαίρεση τη Γίδι, όταν λένε Ηράκλειο εννοούν το Νέο Ηράκλειο περιοχή της Αττικής και Κατεχάκη (μη σε ξεγελάει η κατάληξη σε -άκη) είναι λεωφόρος πάλι της Αθήνας :P
Μόνο η Γίδι είναι Κρητικιά!
και εγώ αυτά εννοώ , τι σε έκανε να πιστεύεις το αντίθετο;


ααααα , το σύντεκνοι - όχι ρε καμία σχέση με κρήτη , απλώς έχω πλούσιο λεξιλόγιο:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
και εγώ αυτά εννοώ , τι σε έκανε να πιστεύεις το αντίθετο;
Αυτό που εγώ είχα καταλάβει από σκόρπια σου ποστ είναι ότι είσαι Κρητικός.
Κάποιος που δεν ξέρει από που είναι τα κορίτσια θα μπορούσε να τα μπερδέψει.
Τι σε έκανε δλδ να χαρείς που η μία έλεγε για το Νέο Ηράκλειο και η άλλη για την Κατεχάκη, ενώ καμιά τους δε ζει εκεί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χάρηκα
1.επειδή υπομένω το βασανιστήριο κατεχάκη-ηράκλειο και είναι παρηγορητικό να ξέρεις ότι δεν βασανίζεσαι μόνος
2.επειδή ήθελα να αστειευτώ για τον έναν ιδιοκτήτη κρεπερί που είναι φτυστός ο ρακιτζής


ποια σκόρπια ποστ(εκτός από το σύντεκνοι)δεν μου έρχεται τίποτα;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ποια σκόρπια ποστ(εκτός από το σύντεκνοι)δεν μου έρχεται τίποτα;;:hmm:
Ε δε θα κάτσω να ψάξω όλα σου τα ποστ ένα ένα:P
Το χεις γράψει κάπου για να το έχω προσέξει, δεν τα βγάζω από το μυαλό μου ούτε σε ξέρω προσωπικά:P

Άρα το "σύντεκνοι" είχε μεταφορική έννοια όμοια με το "συμπάσχοντες" και όχι την κυριολεκτική που υπέθεσα εγώ, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.μα δεν είπα να κάτσεις να ψάξεις - εξάλλου δεν υπάρχουν τέτοια ποστ μου...ε θέλω να πω που να κουράζεσαι
2.ζητώ ταπεινά συγγνώμη για την χρήση της λέξης <<σύντεκνοι>> , καθότι ήτανε αδόκιμη.Περισσότερες λεπτομέρειες όταν θα εξομολογηθώ στον παπά της ενορίας


μελλοντική απορία ηρώς : γιατί είπες ενορία - είσαι σε επαρχία δλδ ; και γιατί χάρηκες τότε για τους άλλους που μιλάνε για σαλονίκη - χώρια που δεν μένουνε μόνιμα εκεί απλά πετάγονται τα χριστούγεννα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1.μα δεν είπα να κάτσεις να ψάξεις - εξάλλου δεν υπάρχουν τέτοια ποστ μου...ε θέλω να πω που να κουράζεσαι
2.ζητώ ταπεινά συγγνώμη για την χρήση της λέξης <<σύντεκνοι>> , καθότι ήτανε αδόκιμη.Περισσότερες λεπτομέρειες όταν θα εξομολογηθώ στον παπά της ενορίας


μελλοντική απορία ηρώς : γιατί είπες ενορία - είσαι σε επαρχία δλδ ; και γιατί χάρηκες τότε για τους άλλους που μιλάνε για σαλονίκη - χώρια που δεν μένουνε μόνιμα εκεί απλά πετάγονται τα χριστούγεννα..

Να είσαι εύθικτος με αυτούς που σε προσβάλλουν και όχι με τα καλοπροαίρετα με δόση αστεϊσμού σχόλια.
A και ενορίες δεν έχει μόνο η επαρχία :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Να είσαι εύθικτος με αυτούς που σε προσβάλλουν και όχι με τα καλοπροαίρετα με δόση αστεϊσμού σχόλια.
ήλπιζα ότι και το τελευταίο μου σχόλιο σε αυτήν την κατηγορία ανήκε (καλοπροαίρετα...κτλ)
έτσι είναι το χιούμορ μου , δεν μπορώ να το αλλάξω , μπορώ όμως να μην το στοχεύω σε εσένα εάν αυτό επιθυμείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας κοπέλι και τσούπρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ήλπιζα ότι και το τελευταίο μου σχόλιο σε αυτήν την κατηγορία ανήκε (καλοπροαίρετα...κτλ)
έτσι είναι το χιούμορ μου , δεν μπορώ να το αλλάξω , μπορώ όμως να μην το στοχεύω σε εσένα εάν αυτό επιθυμείς :)
To χιούμορ σου το έχω διαπιστώσει και είσαι από τις πολύ ευχάριστες νέες εμφανίσεις εδώ, αποδέξου όμως ότι επί της παρούσης ήταν αποτυχημένο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κοίτα , αν πίστευα ότι ήτανε αποτυχημένο δεν θα το είχα ξεκινήσει.
Μπορώ να παραδεχτώ ότι δεν είναι αντικειμενικά πετυχημένο
Μπορώ να παραδεκτώ ότι καταλαβαίνω να μην σου αρέσει , αυτό έλειπε, αλλά δεν καταλαβαίνω με ποια λογική να το θεωρήσεις και κακοπροαίρετο - αφού σου στειλα και αίτημα φιλίας
Μπορώ να παραδεκτώ ότι ενορίες δεν υπάρχουνε μόνο στην επαρχία-εξάλλου είμαι άσχετος από τέτοια.Μπορώ να παραδεχτώ ότι θα ήθελα να παραδεχτείς ότι ξεκίνησα την πλάκα επειδή όντως δεν θυμάμαι άλλα ποστ μου που να δείχνουνε κρητική καταγωγή.Μπορώ να παραδεχτώ ότι θεωρώ το παράδειγμα της μελλοντικής απορίας ανάλογο της δικής σου παρατήρησης , στο τέλος του οποίου παραδείγματος μου ξέφυγε; η υπερβολή
και γιατί χάρηκες τότε για τους άλλους που μιλάνε για σαλονίκη - χώρια που δεν μένουνε μόνιμα εκεί απλά πετάγονται τα χριστούγεννα..
- πλην όμως υπάρχει είδος χιούμορ που βαζίζεται στην υπερβολή.Αν πιστεύεις ότι πρέπει να παραδεχτώ κάτι άλλο εκτός των παραπάνω είμαι πάντα πρόθυμος να το ακούσω αρκεί να παραθέτεις τα λόγια μου και τα λόγια που πήρα ως αφορμή

ώστε ένας τρίτος αναγνώστης να εξάγει το δικό του βάσιμο συμπέρασμα , το οποίο δεν θα βασίζεται μόνο σε αυτό
Να είσαι εύθικτος με αυτούς που σε προσβάλλουν και όχι με τα καλοπροαίρετα με δόση αστεϊσμού σχόλια.
ούτε και σε αυτό που θα πω εγώ για σένα μόνο βέβαια.Θα πρόσθετα μια τελευταία φράση αρκετά αστεία ώστε να δείξω ότι δεν έχω θιγτεί - αλλά δεν σου αρέσει το χιούμορ μου:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γειαααααααααααα!!!

Καλά πόσο καιρό έχω να γράψω εδώ :worry:

Τι μου κάνετε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για να φροντίσω καταλλήλως - μην τυχόν και πέσω πάνω σου...Μπρρρ , ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω , καλά που είδα το ποστ σου

:confused: μα δε σε προσκάλεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γειαααααααααααα!!!

Καλά πόσο καιρό έχω να γράψω εδώ :worry:

Τι μου κάνετε; :D
Δεν θα πω εργασίες γιατί είναι κλισέ πια. :P



Κάνουμε γενικά υπομονή μέχρι να φύγουν τα ρημάδια. :D
Εσείς μανδάμ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eμείς μείναμε Θήβα για σκ μετά από πολύ καιρό και προσπαθώ να μην κόψω φλέβα...:redface:

Ευτυχώς χθες ήμουν Αίγινα και χαλάρωσα η γυναίκα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Κερνάω φασολάδα σπίτι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kαταξοδεύτηκες πάλι. :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top