Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εε κοίτα, ανανεωμένος δε θα έλεγα, καθώς σήμερα χώρισα με την κοπελιά που λέγαμε τότεεεεε. Αν θυμάσαι.... Αλλά προσπαθώ να πάρω τα θετικά απο αυτό.....:)
Πόσος καιρός πέρασε καλό μου; πάντως δεν πειράζει θα βρεθεί κάτι καλύτερο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πόσος καιρός πέρασε καλό μου; πάντως δεν πειράζει θα βρεθεί κάτι καλύτερο;)

Είναι μισός χρόνος....
Ε ναι, θα βρεθεί. Το κακό είναι ότι πληγώθηκα αρκετά. Πρέπει να μαζέψω τα κομμάτια μου τώρα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είναι μισός χρόνος....
Ε ναι, θα βρεθεί. Το κακό είναι ότι πληγώθηκα αρκετά. Πρέπει να μαζέψω τα κομμάτια μου τώρα :/:

Εμείς πάντως εδώ είμαστε, μην σε παίρνει απο κάτω, ετσι είναι οι γυναίκες πληγώνουν αλλα είναι το πιό συμαντικό πράγμα στην ζωή σας, υπομονή ναι; :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εμείς πάντως εδώ είμαστε, μην σε παίρνει απο κάτω, ετσι είναι οι γυναίκες πληγώνουν αλλα είναι το πιό συμαντικό πράγμα στην ζωή σας, υπομονή ναι; :):)

Μα ναι, ήταν ό,τι πιο σημαντικό στη ζωή μου.... Και μου φέρθηκε έτσι...:mad:Την αγαούσα....
Υπομονή τώρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εμείς πάντως εδώ είμαστε, μην σε παίρνει απο κάτω, ετσι είναι οι γυναίκες πληγώνουν αλλα είναι το πιό συμαντικό πράγμα στην ζωή σας, υπομονή ναι; :):)


γκουχου γκουχου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
γκουχου γκουχου:whistle:

Συμβαίνει κάτι; αφού καταβάθος όλοι οι άντρες το ξέρετε ότι δεν ζήτε χωρίς εμάς είναι γνωστό, είμαστε γλυκά καθαρματάκια που μας λετρέυετε, μικροι γλυκοι μπελάδες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Συμβαίνει κάτι; αφού καταβάθος όλοι οι άντρες το ξέρετε ότι δεν ζήτε χωρίς εμάς είναι γνωστό, είμαστε γλυκά καθαρματάκια που μας λετρέυετε, μικροι γλυκοι μπελάδες:D


Θα συμφωνήσω στο τελευταίο, οσο για το υπόλοιπο αμα ειναι να είστε μόνο μπελάδες καλό ειναι να βάζουμε κάποιες προτεραιότητες και να φροντίζουμε να μην είστε εσείς η πρώτη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλησπερεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!
Δεν θελω να διακοψω την κουβεντουλα σας αλλα να μην πω και γω καπου τον καημο μου??σημερα διαβαζω ηδη 8 ωρες...:book: :spasiklas: :studying:Τα ματακια μου κοντευουν να γινουν ετσι : :hypno: και η ριμαδοϋλη δεν λεει να τελειωσει!!ουφ!:/: Η αυριανη μερα μου φαινεται τοσο κοντα και συναμα τοσο μακρια.........αυτα!τα πα και ησυχασα καπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω στο τελευταίο, οσο για το υπόλοιπο αμα ειναι να είστε μόνο μπελάδες καλό ειναι να βάζουμε κάποιες προτεραιότητες και να φροντίζουμε να μην είστε εσείς η πρώτη:)

Δυστηχώς θα είμαστε πρώτες, γιατί είσαστε και για μάς πρώτοι και αυτό δεν αλλάζει, αγαπα λοιπόν την γυναίκα όσο σε αγαπάει και εκείνη, αυτό είναι το μυστικό, τουλάχιστων στην αρχή;)
Καλησπερεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!
Δεν θελω να διακοψω την κουβεντουλα σας αλλα να μην πω και γω καπου τον καημο μου??σημερα διαβαζω ηδη 8 ωρες...:book: :spasiklas: :studying:Τα ματακια μου κοντευουν να γινουν ετσι : :hypno: και η ριμαδοϋλη δεν λεει να τελειωσει!!ουφ!:/: Η αυριανη μερα μου φαινεται τοσο κοντα και συναμα τοσο μακρια.........αυτα!τα πα και ησυχασα καπως..

Ελκα ψυχή μου υπομονή, μην πιέζεσε υπερβολικά και δεν κάνει, κάνε μικρά διαλείματα και θα καλυτερέψει η κατάσταση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ja, ich dachte auch, dass du viel jünger bist!
:P
Μετάφραση: καλά ξηγιέται ο Βασίλης. :P

Τί απο ολα αυτα ειναι ο Βασιλης;:P

Ciby μη μου κρατας κακια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τί απο ολα αυτα ειναι ο Βασιλης;:P

Ciby μη μου κρατας κακια:P

πειραχτήρι!!!!!!:clapup::clapup:
Δεν σου κρατάω κακία μπιλάκο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πειραχτήρι!!!!!!:clapup::clapup:
Δεν σου κρατάω κακία μπιλάκο μου!

Αυτό έλειπε.:angelnot::bleh:


και επισης δεν την παλευω αλλο με το διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτό έλειπε.:angelnot::bleh:


και επισης δεν την παλευω αλλο με το διαβασμα.

Το διάβασμα το ρώτησες ανα την παλεύει μαζί σου:hehe:
Υπομονηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το διάβασμα το ρώτησες ανα την παλεύει μαζί σου:hehe:
Υπομονηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι να κάνω να βγεί σωστά; μου λέτε; πώς φένετε παιδιά η υπογραφή σαν εικόνα; καθαρή η χάλια;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι να κάνω να βγεί σωστά; μου λέτε; πώς φένετε παιδιά η υπογραφή σαν εικόνα; καθαρή η χάλια;:worry:
Μια χαρά τη βλέπω, γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όχι τι; όχι δεν την παλεύει ή όχι υπομονή;

Δεν την παλευει το διαβασμα.Η υπομονη εχει εγκαταλειψει εδω και ωρες,προσπαθωντας να φτιαξω κατι ,και ακομα δεν εχω βρει λυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια χαρά τη βλέπω, γιατί;

Μου φένετε σαν χαλασμένη, η οθόνη μου την βγάζει θαμπή, και δεν βλέπω καθαρά ούτε τα πρόσωπα:worry: αρα φτέει κάτι στην οθόνη μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μου φένετε σαν χαλασμένη, η οθόνη μου την βγάζει θαμπή, και δεν βλέπω καθαρά ούτε τα πρόσωπα:worry: αρα φτέει κάτι στην οθόνη μου:hmm:

Τα προσωπα φαίνονται αλλα μάλλον λόγω ποιότητας της εικόνας ,σου φαίνονται λίγο θαμπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top