Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
:hmm: Και τι άλλαξε στα τελευταία 5 λεπτά και τον ψήφισες Himela; Ο Θωμάς δεν έχει γράψει απολύτως τίποτα παραπάνω, από το τελευταίο αυτό το ποστ σου και μετά, αν δεν κάνω λάθος. Μήπως, ήθελες να ξεχαστεί το ότι έπαιξες κάρτα για να σώσεις τη blue;
Θωμάς vs Σπυράκος: Πολίτης vs Πολίτη κατά την άποψή μου. Η Himela, ψήφισε κατά τη γνώμη μου το Θωμά τελευταία στιγμή, έτσι ώστε οι υποψίες (αλλά και οι ψήφοι) να πέσουν στο Σπύρο, ο οποίος έπαιξε κάρτα έτσι ώστε να σωθεί. Έτσι δίνεται η εντύπωση για κάτι δήθεν στημένο. Όμως, αν παιζόταν τυμβωρυχία, η Himela αμέσως θα αθωωνόταν, μιας και ο Σπύρος είναι πολύ πιθανό να είναι πολίτης.

Στο κάτω κάτω, αν παρατηρήσετε την πρώτη ψηφοφορία, (https://cnf.e-steki.gr/showthread.php?t=139799&page=24) ο Θωμάς είχε περισσότερες ψήφους και δε νομίζω να άλλαζε κανένας την ψήφο του, άρα θα έφευγε. Όμως η κίνηση της Χιμελας κίνησε υποψίες, και έτσι έχουμε Άκη και Θωμά να αλλάζουν ψήφους, ενώ σε διαφορετική περίπτωση θα άλλαζε ψήφο μάλλον μόνο ο Θωμάς, για να σώσει τον εαυτό του, με ίδιο, μάλλον, αποτέλεσμα.

Όσο πλησιάζαμε προς την ψηφοφορία σκεφτόμουν γιατί ο Θωμάς δεν έχει εμφανιστεί να υποστηρίξει τον εαυτό του, ξαναδιάβασα τα μηνύματά του και άρχισα να σκέφτομαι οτι τελικά ίσως να μην είναι αθώος. Ειδικά όταν στο παρά 5 ψηφίστηκε η μπλου χωρίς λόγο, θεώρησα οτι γίνεται κίνηση να σωθεί ο Θωμάς και έπαιξα την κάρτα μου. Από κει και πέρα όσα έγιναν τα έχω εξηγήσει ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ και δε θα μπω σε αυτή τη διαδικασία πάλι. Μάλλον θα είναι και το τελευταίο ποστ μου αφού με βλέπω δολοφονημένη, αλλά αν παιχτεί τυμβωρυχία θα δείτε οτι τη δουλειά μου την έκανα κι αμαρτία ουκ έχω. Από κει και πέρα η δουλειά σας πολίτες θα είναι εύκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
3. Δεν βγήκε να πει ούτε μια κουβέντα να δικαιολογηθεί απο χτες το βράδυ και ακόμα περισσότερο κατα την δημοσκόπηση και όταν ήταν πρώτος στην λίστα.
Αυτό θέλω να σχολιάσω. Μήπως ακριβώς το γεγονός ότι ο Θωμάς δεν έχει πει τίποτα ουσιαστικό και τίποτα προς υπεράσπιση του, τον αθωώνει; Γιατί είναι άπειρος, δεν ξέρει να δικαιολογηθεί, πώς πρέπει να αντιδράσει. Δεν θα τον άφηναν έτσι οι συνδολοφόνοι του, θα του έλεγαν να πει κάτι, πόσο μάλλον τώρα που βρίσκονται σε τέτοια απελπιστική κατάσταση.

Εγώ εξακολουθώ να έχω πολλές αμφιβολίες για τον Θωμά, περιμένω βασικά να δω πως θα εξελιχτεί η ψηφοφορία...Για την ώρα ψηφίζω
tsarachaf, και ως το απόγευμα μπορεί να αλλάξω, αλλά να έχω κάτι για την δολοφονία.

Γεια σου Μελανία! :D
Η Σύλβια στέλνει καρδούλες στον Δημήτρη, εσύ τίποτα σε μενα! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, Σύλβια! :D


Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7

  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> Himela
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211
  12. thomas l.
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> thomas l.
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς
  18. Τάσος97
Ψήφοι
5 thomas l.
1 Himela
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έχεις γενέθλια Σύλβια; :D Χρόνια Πολλά! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Ευχαριστώ Χάρη και Μελανία! Να είστε πάντα καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ευχαριστώ Χάρη και Μελανία! Να είστε πάντα καλά! :)

Πολλά γενέθλια μας πέφτουν μαζεμένα στο Παλέρμο :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Χιμέλα!
Αυτό για σένα:

Αυτό θέλω να σχολιάσω. Μήπως ακριβώς το γεγονός ότι ο Θωμάς δεν έχει πει τίποτα ουσιαστικό και τίποτα προς υπεράσπιση του, τον αθωώνει; Γιατί είναι άπειρος, δεν ξέρει να δικαιολογηθεί, πώς πρέπει να αντιδράσει. Δεν θα τον άφηναν έτσι οι συνδολοφόνοι του, θα του έλεγαν να πει κάτι, πόσο μάλλον τώρα που βρίσκονται σε τέτοια απελπιστική κατάσταση.

Ούτε μια κουβέντα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Ευχαριστώ Ντάννυ μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Μιλήστε κι οι υπόλοιποι ρε παιδιά. Παιχνίδι παίζουμε, μιλήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ το είδα :redface:. Ήταν με ένα μαγικό μέλι. :inlove: Το είχε κάπου στις 10.45! :D
Να το ξέρετε να το βλέπετε, να ξέρετε ποιοι είστε :whistle:....
:ropalo:
Η Σύλβια στέλνει καρδούλες στον Δημήτρη, εσύ τίποτα σε μενα! :'(
:sly: :sly: :sly:
Τι να σου πω, έχω μπερδευτεί λιγάκι... :hmm:

Ναι έχεις αλλού το νου σου :mastigio:


P.s: Χρόνια πολλά Σύλβια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μύγα έχεις Άκη μου; :whistle:

:sly: :sly: :sly:

Ναι έχεις αλλού το νου σου :mastigio:

Ζηλεύεις πάλι; :redface: Δεν είπαμε όχι μπροστά στον Ιορδάνη; :redface:
Τέλος το σπαμ, θα τα ακούσουμε Άκη :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Ευχαριστώ Άκη μου, να είσαι καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ένα ποστ που μου έκανε αρκετή εντύπωση;
Σου έκανε εντύπωση καλέ;;;Γιατί;:)
Γιατί ήθελες να ψηφίσεις τελευταία στιγμή;Και τελικά ήταν ο Θωμάς, το αιτιολόγησες;
  1. Γιατί αν και σε ξενώνα πρέπει να πηγαίνω και στην κουζίνα και στον παιδότοπο για βοήθεια (:hehe:).
  2. Γιατί αφότου πηγαινοερχόμουν μέχρι 9 παρά 5 ήθελα να το σκεφτώ.Είχα αφήσει τον η/υ ανοιχτό ώστε όταν έρθω να ψηφίσω αμέσως:).
  3. Κοίτα οι υποψήφιοι προς αποχώρηση εις τον κόσμο των φαντασμάτων ήταν 2:bleh:.Ή ο ένας ή ο άλλος.Κανέναν δεν βρίσκω αθώο.Αλλά το ότι ο Θωμάς δεν δικαιολόγησε την συμπεριφορά του όσο έπρεπε και επίσης δρα όπως ο mintin στο προηγούμενο με έκαναν να τον ψηφίσω.Μπορεί να κάνω τεράστιο λάθος,αλλά αυτό σκέφτηκα εκείνη την στιγμή αυτό έκανα.

Μιλήστε κι οι υπόλοιποι ρε παιδιά. Παιχνίδι παίζουμε, μιλήστε.
Εγώ μέχρι τώρα κοιμόμουν :yawn:.Συγγνώμη :yawn:.

Χρόνια πολλά επίσηςςςςςςςςςςςςς Himelaaaaaa:clapup:
Χρόνια πολλά σε σένα
χρόνια πολλά και ευτυχισμένα
χρόνια πολλά στα παιδιά που ερωτεύονται
χρόνια πολλά στα παιδιά που δεν τρώνε τη φόλα
χρόνια πολλά στα παιδιά που τα θέλουνε όλα

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Άκη μου;
Καλά... :ropalo:

Έλα μωρό μου, μη μου θυμώνεις. Εδώ έκανα ολόκληρη δημόσια εξομολόγηση για πάρτη σου.:inlove:

Άκη σε μισώ - απλά για να αποκατασταθεί η τάξη. :pfff:

Ευχαριστώ Νεφέλη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Άκη, τα μάτια σου είναι όντως πολύ όμορφα.
Αλλά αν ξαναυποπτευθώ ότι παίζει κάτι με τη χιμελίτα μου, θα πάρω ένα πιρούνι, θα στα βγάλω και τα δύο, θα τα ψήσω και θα της τα δώσω να τα φάει.
Εντάξει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
:hehe: Ο Δημήτρης δεν αστειεύεται :whistle:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Άκη, τα μάτια σου είναι όντως πολύ όμορφα.
Αλλά αν ξαναυποπτευθώ ότι παίζει κάτι με τη χιμελίτα μου, θα πάρω ένα πιρούνι, θα στα βγάλω και τα δύο, θα τα ψήσω και θα της τα δώσω να τα φάει.
Εντάξει; :P

Άντε να πάω τώρα να φάω μπριζολίδια μετά από αυτή την εικόνα.:sick:

Δημήτρη στο αφιερώνω:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δολοφονία 30/7
Η ομάδα πύραυλος έχει πολλά ψωμιά ακόμη, μπορεί να νομίζετε ότι έχετε το πάνω χέρι, αλλά τώρα ξεκινάμε.
Η υπηρέτρια του τον βρήκε το πρωί να κοιμάται βαθιά. Προσπαθούσε να τον ξυπνήσει μα μάταια. Μετά παρατήρησε ένα σημάδι στο πόδι του. Κάλεσε ασθενοφόρο. Το πόρισμα του γιατρού: Δέχτηκε την επίθεση ενός Arbok.
Ήταν o
Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top