Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Χα.. ναι ειλικρινα τους άλλους καταφέρνω και τους ψυχολογω, τους ενεργους παντα. Εσυ έρχεσαι λες κατι(τωρα δεν ξερω κατα ποσο σε παιρνει ο χρονος) και μετα βουρ εξω.. Για μενα θεωρεισαι υποπτη όπως και μερικοι άλλοι τους οποίους θα αποκαλύψω αργότερα..
Το είπες μόνος σου... αυτό είναι το θέμα μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το είπες μόνος σου... αυτό είναι το θέμα μας!!

κοιτα εγω δεν μπορω να σε πιστεψω μια και δε σε ξερω.. το ειπαμε στην αρχη οσοι δεν εχετε χρονο καλυτερα να μην παιξετε:/: όχι τιποτα άλλο μπερδευετε εμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λοιπόν τώρα που βρήκα χρόνο, ας σχολιάσω κάποια πράγματα.

Εγω ψηφιζω Drama Prinzessin γιατι εχει ωραιο avatar
Σημαντικός λόγος ρε παιδί μου! :eek:
Ε τι να πω, συντονίσου και εσύ και οι υπόλοιποι λιγάκι!

αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω την κλεοπατρα! (οντως πρωτη φορα παιζω απο ιντερνετ και εχω ενθουσιαστει) ---> Drama Prinzcessin νομιζω το εγραψα σωστα!
Αχα, και γιατί; Δεν πετάμε εδώ ό,τι θέλουμε χωρίς να το αιτιολογήσουμε. :)
Και αυτό το σύστημα που το έχουν κάποιοι από πάντα, να το ξεχάσετε.
Με ψηφίζεις; Τότε σε ψηφίζω για εκδίκηση.
Δεν πάει όμως έτσι!

Τι σας έπιασε με την Drama Prinzcessin;:P Άντε μιας και δεν εχω λογο ακομα να ψηφισω καποιον συγκεκριμενο ψηφιζω Drama Prinzcessin
Άλλος ένα πολίτης (?) που παρασέρνεται από τις ψήφους των άλλων.:hmm:

Βλέπω ψηφίσατε ξαφνικά τρία άτομα Drama Que...εεεεεεεεε prinzzz ηθελα να πω :-P ΧΑ! πουλάκια μου.

η αυτή ειναι ψήφος αποπλάνησης και η Drama ειναι συνεργός σας και στην συνέχεια θα αλλάξετε την ψήφο.
Ή απλά χτυπάτε drama και αμα δείτε οτι δεν ψηφίζετε απο άλλους το αλλάζετε.

Οπότε για μένα ύποπτοι οι Tsiyo, Spyrakos, Xaroulita
Συνεργός τους πάντως δεν είμαι. Πιστεύω ότι σας έχω πείσει ότι δεν έχω κακό ρόλο από την συμπεριφορά και τις συμβουλές μου προς τους πολίτες. Δεν είμαι τόσο χαζή να δίνω συμβουλές στους αντιπάλους μου.;)

Για τελευταια φορα δεν συνεργαζομαι με tsiyo ψηφιζω λοιπον τελικα η Tsiyo να φυγει και θεωρω υποπτη την Χαρουλιτα επισης γιατι σιγουρα εχει λογο που ψηφισε την Drama ενω εγω δεν ειχα..:hmm:
Με έχεις μπερδέψει και εσύ.:hmm:
Όπως και η Tsiyo, αλλάζεις συνεχώς ψήφους και δεν έχω καταλάβει τελικά με ποιανού το μέρος είσαι..
Θα αποδειχτεί αυτό στην πορεία.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πολυ υποπτη η συνεχη αλλαγη ψηφου που κανετε μερικοι..μηπως δεν ξερετε πως να καλυφθειτε?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
επ!....δεν με σκοτωσατε μωρε?....σας αγαπαω τελικα!...:).....να δουμε σημερα ποιον θα σωσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Λοιπόν οι κάρτες μοιραστήκανε. όσοι δεν πήραν κάρτα ας μου το πουν. σας συνιστώ να χρησιμοποιήσετε, ειδικά όσοι έχετε 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
επ! ξερω γω οι δολοφονοι δεν αληλοσκοτωνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εγω για αρχη ψηφιζω τον oυρσακ για λογους που προανεφερα πριν.....
Για να τους ξαναπω λοιπον....υστερα απο οταν εγινε φαντασμα ο Fantasmenos ο ουρσακ αρχισε να αναρωτατε πολυ εντονα και να ''κανει τον ανηξερο'' κατα εμενα!.........αυτο δεν ηταν ουτε πολυ αντιληπτο αλλα οχι και τοσο ενταξυ!:).....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.


Ο Σπυρακος (^^) δεν ειναι δολοφονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
κοιτα εγω δεν μπορω να σε πιστεψω μια και δε σε ξερω.. το ειπαμε στην αρχη οσοι δεν εχετε χρονο καλυτερα να μην παιξετε:/: όχι τιποτα άλλο μπερδευετε εμας

σήμερα μωρέ δεν είχα χρόνο!! όλη μέρα ταξίδευα... άμα θέλεις το πιστεύεις...:P
Εγώ πάντως βλέπω ότι μια χαρά συμμετέχω... άλλοι δεν λένε και πολλά!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Μπραβο βρε σπυρακο!!!...:) και εγω με την σειρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παρ' ολα αυτα παλι κατι μου βρομαει στην υποθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πραγματικα ο σπυρακος δεν μου φαινεται για δολοφονος!....ουτε για μαφιοζος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Βάζω κι εγώ. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Άντε μωρέ αφού την έχω ας την χρησιμοποιήσω...


[fantasmenos]
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
χαχαχα μαζι τις ειχαμε μαρι κλεοπατρα? :Ρ παρτε ενα τραγουδακι να ευθυμησουμε! https://www.youtube.com/watch?v=B0HMukwfshQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ψηφοφορία Τετάρτης 12 Οκτωβρίου
  1. Kwstac
  2. intifada
  3. Τάσος97
  4. Σπυρακος (^^) --->>> Tsiyo
  5. Tsiyo --->>> Ούρσακ
  6. blue_butterfly
  7. Drama Prinzessin --->>> Tsiyo
  8. Johnnaousa
  9. Χαρουλιτα
  10. maria775m --->>> Johnnaousa
  11. emily 6
  12. vassilis497
  13. Ούρσακ
  14. fantasmenos

  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Ούρσακ 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[fantasmenos] - Φάντασμα -> Ενεργός
[Demlogic] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]

Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Tsiyo εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Εξαίρεσης Ψηφοφορίας" Η Drama Prinzessin εξαιρείται από την ψηφοφορία...
Ενεργοποίηση "Νεκροφάνειας" Επιστροφή του fantasmenos

Αλλάξτε την ψήφο σας όσοι ψηφίσατε tsiyo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
να τοςςςςς!!! :) .. φαντασμενε καλη ανασταση ρε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ωραιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top