Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κίτρινο το σούρουπο, η ώρα έξι και μισή.
Πες μου κάτι μίλησε, δεν αντέχω στη σιωπή.
Κλείσε το παράθυρο, τρέμω και το σκέπασμα βαρύ.
Τούτη η πόλη γίνηκε ανυπόφορη πληγή.


Δες βραδιάζει, μη μιλάς,
μόνο έλα λίγο πιο κοντά...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



:lygm:

:sparagm:

:odyrm:



και σε ένα υπέροχο club mix:







και live αυτή η ζούμπερ καταπληκτική κομματάρα:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.






σπάστα gus.........!!!!:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αφιερωμένο στο Μουτσούνι!!!


Μην ξαπλώνεις στο πάτωμα...

Ποτέ δεν αφήνουμε ζεστό μωρό σε κρύο πλακάκι :worry: :redface:



το φως, το φεγγάρι, οι σκέψεις


Το πώς, το απομεινάρι, πότε θα με ζωντανέψεις...



υγ. "κύριε γυμνασιάρχα τις αγαπώ με τρέλα, έχω μεγάλη καρδία"...
Δωματιο στο κέντρο της αθήνας....mac...αποτυπωμένες σκέψεις....ανικανότητα πράξης.

Το δίκτυο αγαπητή σουρτούκα, το δίκτυο. Δεν ανταλλάζουμε γράμματα.
Προσφέρεται για πειράματα των ορίων του, ειδικά στις καλύτερες μορφές του.
Γέλασα με το σχόλιο σας. Θέλω να σταθώ σε μια πρόταση σας που θα
έλεγα πως με χαρακτηρίζει απόλυτα,
με φωτογραφίζει και παράλληλα με γοητεύει: Ανικανότητα πράξης

Από πότε οι πεθαμένοι (για σας) θα αποδεικνύουν στους ζωντανούς (των οποίων είστε εκπρόσωπος) ότι δεν είναι στα αλήθεια νεκροί;
Σκέψου πως αν αυτό ισχύει γιατί να μην ισχύει και το αντίστροφο...
Και τώρα μπες στη σκηνή που μια ζωντανή κόπτεται να αποδείξει πάνω από μια ταφόπλακα ότι είναι τέτοια!

Ω μον ντιε, που λένε και τα γαλλάκια!

(Η μόνη πράξη του νεκρού είναι η ιστορική του απραξία, εκτός και μπορούμε να θεωρήσουμε μια συμπαραγωγή την αλληλεπίδραση ανάμεσα στο κουφάρι/σπίτι και στους ξενιστές/σκουλήκια..χοχο)

Γυμνασιάρχου το ανάγνωσμα (the sequel): κύριε γυμνασιάρχη? κύριε κύριε?

Τον έναν τον αγαπώ, τον άλλο τον αγαπώ και του κάνω και τσαλιμάκια...η καρδιά μου είναι δεξαμενόπλοιο.

Κάποιοι βλέπουν τη ζωή τους άδεια μα όχι εγώ!


«Πρέπει να μπορέσουμε να ρίξουμε το ακόντιό μας μακρύτερα»

Κική Δημουλά


Υπάρχουν πολλοί τρόποι να ρίξει κανείς το ακόντιο μακριά. Μπορείς να το ρίξεις και χωρίς να πρωτοτυπείς

Δεν έχω κινητό
Δεν εχω εξοχικό
Δεν έχω γιωταχί
Δεν έχω διαδίκτυο
Δεν έχω εραστή
Δεν έχω personal trainer

Έχω έναν ήχο εκκωφαντικό
Μες στο συρτάρι της υπομονής μου
Μια μελογχολία αναριχώμενη
Ως στον έβδομο όροφο χωρίς ουρανό
Έχω έναν μαύρο ίλιγγο {…}


giannaki + sourtouki: Το πιοτό θέλει ρέγουλα! Χλάπα της και χλούπα της και ιδού τα ολέθρια αποτελέσματα που'πε κι ο Μίμης ο Φωτόπουλος στα κίτρινα γάντια.

Στην υγειά σας ρε κορίτσια! (χικ) Αυτά είναι τα ωραία..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



- Αφού δε με αγαπάς και μου φέρεσαι αλλιώτικα

- αφού με ένα σου κλικ με βυθίζεις στο παράπονο

...Να πέφτω σαν δραχμή στην σχισμή που έχεις στο στήθος σου...

- Με διαμάντια και ρουμπίνια τη μιζέρια και τη γκρίνια
θα σου στολίσω
και μ' ελληνικά ψηφία της καρδιάς σου την μαφία
θα ξεκληρίσω

- αφού και το φεγγάρι το βγάζεις σε λογάριθμους
για πες μου γιατί εγώ σαν τον τρελό προσπαθώ :(


- Να φτιάξω ένα γοβάκι που να χωράει το πόδι σου...(ακόμη κι αν χρειαστεί να συνεργαστώ με τον Τζεπέτο. Άλλωστε νεκρός αυτός νεκρός κι εγώ, ταιριάζουμε στο όλο τοπίο της νεκρότητας που μας ενώνει, καταλαβαρδούγκος; ;) )


Θένκεσεν




Νεξτ τρακ οφ δε ναϊτ:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


:strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



Your heart's a mess...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.



Μια μέρα ήρθε στο χωριό η γυναίκα ταραντούλα
και όλοι τρέξαν να την δουν
Άλλοι της πέταξαν ψωμί κι άλλοι της ρίξαν πέτρα
απ' την ασκήμια να σωθούν

Κι ένα παιδί της χάρισε ένα κόκκινο λουλούδι, ένα παιδί
Ένα παιδί της ζήτησε να πει ένα τραγούδι, ένα παιδί

Κι είπε, κι είπε ποτέ σου μην τους πεις τι άσκημοι που μοιάζουν
Αυτοί που σε σιχαίνονται μα στέκουν και κοιτάζουν
Κι είπε ποτέ σου μη κοιτάς τον άλλο μες στα μάτια
Γιατί καθρέπτης γίνεσαι κι όλοι σε σπαν κομμάτια


Μια μέρα φέραν στο χωριό άγγελο πληγωμένο τον φέρανε σ' ένα κλουβί
Κι έκοβε εισιτήριο ο κόσμος αγριεμένος την ομορφιά του για να δει

Κι ένα παιδί σαν χάδι ωραίο αγγελούδι, ένα παιδί
Ένα παιδί του ζήτησε να πει ένα τραγούδι, ένα παιδί

Κι είπε, κι είπε αν θέλεις να σωθείς από την ομορφιά σου
Πάρε τσεκούρι και σπαθί και κόψε τα φτερά σου
Κι είπε ποτέ σου μη κοιτάς τον άλλο μες στα μάτια
Γιατί καθρέπτης γίνεσαι κι όλοι σε σπαν κομμάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top