Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ με την αγάπη μάλωσα - Μανώλης Λιδάκης


Κλεμμένο από Μιχαλάκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Synthesize me
Make me your
Love and hate machine
And I can serve you better​

Start the true
Emotion scheme
Till I'm no longer forced
To keep my vital functions​

Synthesize me
And reboot
I need to start again
I need to make it different​

All unguarded
All without

The will to play along
Benumb its futile feelers​

Synthesize me
Wash away
The trash I'm piling on
To mesmerize the moment​

I'll drop the needle
My settings work
No stunted interactions
No doubts, no paranoia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μη χάσετε τη βροχή αστεριών τη Μ.Παρασκευή. (μακάρι να μην έχει συννεφιά :P )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Έγινες της εκκλησίας κεφτεδάκι μου;

I hear your voice
it's like an angel sighing

I have no choice
I hear your voice feels like Flying
I close my eyes, oh God, I think I'm

Falling, out of the sky. I close my eyes, Heaven Help me.

amin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
:offtopic::sorry:
Πόσο μεγάλη μαγκιά για έναν καλλιτέχνη είναι, να τον αναγνωρίζουν και να αρέσει σε πολύ διαφορετικούς ανθρώπους,σε άλλες γενιές, με τελείως διαφορετικές μουσικές καταβολές... Αρέσει πολύ σε μένα,αρέσει πολύ στον μπαμπά μου που είναι 60 χρονών και ακούει tanita tikaram και barry white ,αρέσει στην μαμά μου που ακούει όλη μέρα ντέρτι fm, αρέσει στην κολλητή μου την gothού, αρέσει! Mε μια βαθύτερη και ευρύτερη παραδοχή όμως αυτό το ¨¨αρέσει¨... Γειά σου ρε μάγκα!:worship:
https://www.youtube.com/watch?v=DxNCDx00mTg&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.


πάνω από τον τάφο μου δεν θέλω το καντήλι
θέλω ένα στέρεο να ακούω τον idol τον βασίλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
πάνω από τον τάφο μου δεν θέλω το καντήλι
θέλω ένα στέρεο να ακούω τον idol τον βασίλη...:P
https://www.youtube.com/watch?v=AULc3giG9l0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
''....As soon as your born they make you feel small,
By giving you no time instead of it all,
Till the pain is so big you feel nothing at all,
A working class hero is something to be,
A working class hero is something to be.

There's room at the top they are telling you still,
But first you must learn how to smile as you kill,
If you want to be like the folks on the hill,
If you want to be a hero well just follow me..... ''

λατρεμενο ...ταπεινα υποκλινομαι στο μεγαλο John...σου αφιερωνω μια αλλη version ,απο την πολυαγαπημενη ,ερωτικη φωνη της μεγαλης Marianne Faithfull...προσωπικα την προτιμω....:redface:
https://youtu.be/3N_rNz2oAGA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Πάρα πολύ πληγώνομαι για το ότι δεν έγινε σεβαστή η παραπάνω ¨μουσική¨ επιλογή μου... :cry_x:
Οπότε ας προσπαθήσω να την...;) διορθώσω ( ; ), αντιδραστικώς και ομοιοπαθητικώς, με άλλον Βασίλη, ακόμα πιο εναλλακτικό και underground...-το σκυλάδικο ναι! είναι και αυτό απενοχοποιημένο φετίχ-δικαίωμα :pfff: λυπάμαι αν σας χαλάω, αλλά κάπου εκεί στο κατακριτέο περιθώριο υπάρχουν και οι ποταποί ¨υπάνθρωποι¨, η ¨πλέμπα¨ του νταλκά και του σκυλάδικου...-
https://www.youtube.com/watch?v=lCfaTbXH4MY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
μην δίνεις σημασία σε όποιον έβαλε αρνητική στον καρρά ,
το να βάζεις -1 σε τραγούδι είναι σαν να κόβεις ένα λουλούδι και να το πετάς μετά
παρόρμηση μεν , αλλά άστο εκεί και απλά μύρισε το
και αν θες , πήγαινε στο διπλανό :)





και μην ξαναβάλεις τερλέγκα :mad:
catασυγκινούμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Γιατί έντυσε μουσικά,ένα βράδυ στο Τίνελα,την πρώτη ερωτική μου εμπειρία
με αυτό. https://www.youtube.com/watch?v=RpAJZ3wx9lg

Τήνελλα στη Τούμπα.
Υπάρχει ακόμα :)



Babybird - Atomic Soda


https://www.youtube.com/watch?v=uT1h0VTRsTc


You asked me not to speak
Then kissed me on the cheek
You said that I was wrong
You said that I was weak
I tried to think a while
You said I was too long
And when I tried to smile
You sung this pretty song

Drink this baby, it's atomic soda
It'll blow your mind back to how it was
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
μην δίνεις σημασία σε όποιον έβαλε αρνητική στον καρρά ,
το να βάζεις -1 σε τραγούδι είναι σαν να κόβεις ένα λουλούδι και να το πετάς μετά
παρόρμηση μεν , αλλά άστο εκεί και απλά μύρισε το
και αν θες , πήγαινε στο διπλανό :)





και μην ξαναβάλεις τερλέγκα :mad:
catασυγκινούμαι
καλά....:(
βασιλης τερλέγκας :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πάρα πολύ πληγώνομαι για το ότι δεν έγινε σεβαστή η παραπάνω ¨μουσική¨ επιλογή μου... :cry_x:
Οπότε ας προσπαθήσω να την...;) διορθώσω ( ; ), αντιδραστικώς και ομοιοπαθητικώς, με άλλον Βασίλη, ακόμα πιο εναλλακτικό και underground...-το σκυλάδικο ναι! είναι και αυτό απενοχοποιημένο φετίχ-δικαίωμα :pfff: λυπάμαι αν σας χαλάω, αλλά κάπου εκεί στο κατακριτέο περιθώριο υπάρχουν και οι ποταποί ¨υπάνθρωποι¨, η ¨πλέμπα¨ του νταλκά και του σκυλάδικου...-
https://www.youtube.com/watch?v=lCfaTbXH4MY

τώρα που είπες σκυλάδικο μήπως ξέρεις ένα άσμα που πάει κάπως έτσι..

Δεν μιλάς και δεν μιλάς
και γω καρφώνομαι στην βέρα που φοράς :whistle:

το άκουσα σε ένα υπεραστικό κτελ πριν μήνες και από τότε κανένα νέο. :redface:

Κρέμομαι από τα χείλη σου Μαρίνα (και κάθε Μαρίνα).
Βοηθήστε με την άμοιρη.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
τώρα που είπες σκυλάδικο μήπως ξέρεις ένα άσμα που πάει κάπως έτσι..

Δεν μιλάς και δεν μιλάς
και γω καρφώνομαι στην βέρα που φοράς :whistle:

το άκουσα σε ένα υπεραστικό κτελ πριν μήνες και από τότε κανένα νέο. :redface:

Κρέμομαι από τα χείλη σου Μαρίνα (και κάθε Μαρίνα).
Βοηθήστε με την άμοιρη.
:)
Δηλώνω ερασιτέχνης ακροάτρια σκυλάδικου...:( (δεν μου το επιτρέπουν οι γάτες, catαλαβαίνεις... ;) )
Με πιάνεις αδιάβαστη, πήρα και τη βοήθεια του τηλεφώνου, και τη βοήθεια του κοινού, κανείς-καμία δεν το γνώριζε...
Kαι μιας και λέμε για σκυλάδικο-σκύλο, συνειρμός! μπας και σε γλυκάνω για την μουσική μου έλλειψη στο ερώτημά σου και δεν μείνω μετεξεταστέα...:)
αφιερωμέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
τώρα που είπες σκυλάδικο μήπως ξέρεις ένα άσμα που πάει κάπως έτσι..

Δεν μιλάς και δεν μιλάς
και γω καρφώνομαι στην βέρα που φοράς :whistle:

το άκουσα σε ένα υπεραστικό κτελ πριν μήνες και από τότε κανένα νέο. :redface:

αυτό πρέπει να λες
https://www.youtube.com/watch?v=ROwsZ_XQUtc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top