Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

despoina_92

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Έρωτας μ' αυτό το τραγούδι... :inlove:

Hooverphonic- Mad About You

https://www.youtube.com/watch?v=0Ujgett4c18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.

Baby it's a new age
You're like my new craze
Let's get together
Maybe we can start a new phase
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Nouvelle Vague - Don't Go

Και Nouvelle Vague? Τι θα γινει πια με εσενα? :P :D



Won't you dance with me
In my world of fantasy


The way I want to love you
Well it could be against the law
I've seen you in a thousand minds
You've made the angels fall
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Και Nouvelle Vague? Τι θα γινει πια με εσενα? :P :D



Won't you dance with me
In my world of fantasy


The way I want to love you
Well it could be against the law
I've seen you in a thousand minds
You've made the angels fall

ασφλαως αφου,εμ ξερεις
When I'm with you baby
I go out of my head
I just can't get enough...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sossuor

Νεοφερμένος

Ο sossuor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σορι αλλα βρηκα το κομματι μου σε greeklish και βαριεμαι να το γραφω με ελληνικους χαρακτηρες. Δικαιολογουμαι ομως γιατι ειναι μυθικο κομματι.

ΝΙΝΤΖΑ-ΠΛΟΚΑΜΙ ΤΟΥ ΚΑΡΧΑΡΙΑ όπου και να πάω, φοράω την μαύρη ζώνη woooooo
είμαι νίντζα και μ' αρέσουν οι μελαχροινές...

έχω αστεράκια, έχω και γκλομπάκια έχω και... μπρελόκ
από μικρός μου αρέσανε τα χελωνονιντζάκια

aou ya ta ow ooooo

ο δρόμος του νίντζα είναι γεμάτος δυσκολίες,
και γιαούρτι

refrain
είμαι νίντζα, είμαι νίντζα,
μήπως θες έν' αστεράκι του νίντζα
είμαι νίντζα, είμαι νίντζα,είμαι νίντζα,
για σένα

ξέρω πολεμικές τέχνες
και κηπουρική
ο προπάππους μου ήταν νίντζα
είχε και σπαθί...

πόσο μ' αρέσουν οι πεταλούδες (X2)
μια ωραία πεταλούδα
από μικρός μου άρεσε η candy candy (CANDY CANDY)

ο νιντζα προστατεύει τους αδυνάτους
και πλένει τα δόντια του

refrain

aooo yeah

refrain

hadouken
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν ακούς - Goin Through feat. Μαρίνα Σκιαδαρέση

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ασφλαως αφου,εμ ξερεις
Πως δε ξερω?! :D Nouvelle Vague φωναρα, ετσι?
Δεν μου ειπες ομως την αλλη φορα που σε ρωτησα, Madrugada ακους? (Πες ναι :whistle: :P)


Δε φταιω εγω, η 10η εντολη
Madrugada ξανα! :worship:
Αυτο για ΤΗΝ Madrugada* , στο χρωστουσα αφου μπερδεψαμε λιγο τα μπουτια μας :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
https://youtu.be/SdwirYM2RTc

Jo Hamilton-Paradise!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
‎*•.¸I*•.¸♡ ¸.•K*¸.•*E¸.•*♡ *•. L¸*•.¸I*•.¸♡¸.•K*¸.•*E¸.•*​♡ *•. L¸*•.¸I*•.¸♡ ¸.•K*¸.•*E¸.•*♡*•. L¸*•.¸I*•.¸♡¸.•K*¸.•*E¸.•*​♡ *•. L¸*•.¸I*•.¸♡ ¸.•K*¸.•*E¸.•*♡ *•. L¸*•.¸I*•.¸♡¸.•K*¸.•* .... !!!!
Θεικη φωνη....Υπεροχη επιλογη Veni:)
Συνεχιζω με Norah που τη θεωρω ισαξια και τη λατρευω επισης και ενα αγαπημενο κομματι....:redface:
''I've Got To See You Again''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Πως δε ξερω?! :D Nouvelle Vague φωναρα, ετσι?
Δεν μου ειπες ομως την αλλη φορα που σε ρωτησα, Madrugada ακους? (Πες ναι :whistle: :P)


Δε φταιω εγω, η 10η εντολη
Madrugada ξανα! :worship:
Αυτο για ΤΗΝ Madrugada* , στο χρωστουσα αφου μπερδεψαμε λιγο τα μπουτια μας :P :D

Nouvelle Vague πολυ καλο συγκροτηματακι και ειναι κριμα που κανουν μονο διασκευες...το don't go νομιζω ειναι η πιο καλη τους.δεν θα μπορουσα να φανταστω αυτο το κομματι απο yazoo με αλλη αρχη παρα αυτη την σειρηνα πως λεγεται...:whistle:
κοιτα να πω την αληθεια τους ξερω και μου αρεσει παρα πολυ η φωνη αλλα δεν ξερω δυστυχως πολλα κομματια...ετσι στα προχειρα θυμαμαι ως καλα το Shine,Vocal αλλα νομιζω αυτα ειναι και τα γνωστα.αυτο που μου εστειλες μου θυμιζει Pearl Jam με πιο βραχνη φωνη:P
το κομματι με τους οποιους τους εμαθα ειναι αυτοκαι μαλιστα θυμαμαι εψαχνα να βρω ποιο κομματι ειναι αυτο του johny cash(μου θυμιζει πολυ η φωνη...)
και τελος το κομματι που αρκετα συχνα βαζω να ακουσω οταν ειμαι down απο αυτους ειναι μονο ενα
αλλα οπως θα δεις θυμιζει πολυ COEN....

So put your warm little hands where I can see them
Put those hands on my face
Tell me you love me
And no one else
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Nouvelle Vague πολυ καλο συγκροτηματακι και ειναι κριμα που κανουν μονο διασκευες...το don't go νομιζω ειναι η πιο καλη τους.δεν θα μπορουσα να φανταστω αυτο το κομματι απο yazoo με αλλη αρχη παρα αυτη την σειρηνα πως λεγεται...:whistle:
κοιτα να πω την αληθεια τους ξερω και μου αρεσει παρα πολυ η φωνη αλλα δεν ξερω δυστυχως πολλα κομματια...ετσι στα προχειρα θυμαμαι ως καλα το Shine,Vocal αλλα νομιζω αυτα ειναι και τα γνωστα.αυτο που μου εστειλες μου θυμιζει Pearl Jam με πιο βραχνη φωνη:P

και τελος το κομματι που αρκετα συχνα βαζω να ακουσω οταν ειμαι down απο αυτους ειναι μονο ενα
...
αλλα οπως θα δεις θυμιζει πολυ COEN....
Ναι εχει πολυ καλη φωνη,μ αρεσει! Ειναι απ τα λιγα συγκροτηματα που η τραγουδιστρια εχει τοσο ξεχωριστη φωνη. Δε ξερω κατι εχει η φωνη της. Νταξει ας ηρεμησω υπαρχουν και καλυτερες :P

Ε, οχι και Pearl Jam! :teasing:
Δεν ηξερα οτι εχουν και τετοια τραγουδια. Πολυ μ αρεσει, δε ξερω αν μπορω να πω οτι μ αρεσει τοσο οσο εκεινο που μεχρι τωρα γνωριζα, αλλα πολυ καλο. Ειμαι πολυ της κλαψας ... οχι κλαψομ&*^% αλλα κλαψα ετσι οπως τη κανουν αυτοι, παθιαρικα. :P Coen? Ενημερωσε με γιατι δεν το χω. Τρομερος και ο στιχος(οπως παντα!)


You like to think that you 're immune to the stuff :crazy:
[...]
Might as well face it, you 're addicted to love . + -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top