Track of the Day [Vol. 2]

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Τιμής ένεκεν στο μουσικό Γιάννη Νόνη, μέλος των "Χαΐνιδων", που "έφυγε" αναπάντεχα σήμερα
για το "μεγάλο ταξίδι".
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το τραγούδι, που έβαλες, πολύ με συγκίνησε. Είναι από τα αγαπημένα μου. Και είναι λες και βλέπω...εμένα, μέσα σ' αυτό...

Καλό του ' ταξίδι'...

 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.


* Δεν περνάω ερωτική απογοήτευση χδ απλά λιώνω αρχαία (ως επί το πλείστον) ποπ κομμάτια για να σκέφτομαι το παρελθόν και όχι το παρόν :P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Εγώ σ' ευχαριστώ... Που κολυμπάω στο βυθό σου....
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Είναι αδιαμφισβήτητο το γεγονός ότι η Vodafone και οι διαφημίσεις της είναι για τα μπάζα. Παρ' όλα αυτά, σ' ένα πράγμα μόνο την παραδέχομαι... Το theme song της, πράγματι τα σπάει... GJ! :clapclap:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Το έχω λιώσει τις τελευταίες μέρες :P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top