Track of the Day [Vol. 2]

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Σας έχω πρήξει λιγάκι με την Ειρήνη το ξέρω, τελευταία φορά οκ ; :rolleyes:
Αleksa, Λένω, πίνετε ρε κορίτσια... πίνετε όσο προλαβαίνουμε γιατί ο Μητσοτάκης σκοπεύει να αυξήσει το ΦΠΑ στα ποτά :ermm:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αleksa, Λένω, πίνετε ρε κορίτσια... πίνετε όσο προλαβαίνουμε γιατί ο Μητσοτάκης σκοπεύει να αυξήσει το ΦΠΑ στα ποτά :ermm:


Χθες έπινα από τις 9 το βράδυ μέχρι τις 3 τη νύχτα σε μεζεδοπωλείο με ζωντανή μουσική! Με ρέγουλα βέβαια! Τι παραπάνω να κάνω;

Για πες μου κάτι αγαπητέ, έχει τύχει να συνομιλήσουμε παλιότερα;
Μια η "αναβίωση" από μέρους σου παλιών θεμάτων του φόρουμ (που πολύ καλά κάνεις επειδή είναι ενδιαφέροντα και είναι κρίμα να μένουν στο χρονοντούλαπο του φόρουμ), μια το ψευδώνυμό σου που ο Διομήδης αναφέρεται ότι εισέβαλε στην Τροία χρησιμοποιώντας τον Δούρειο ΄Ιππο και ότι ήταν εξαιρετικά έξυπνος και λογικός γιαυτό και ήταν από τους αγαπημένους της θεάς Αθηνάς όπου κολλάει και το Κουκουβάγιας και μια που ο τρόπος γραφής σου "όλο κάτι μας θυμίζει αλλά δεν ξέρουμε τι" κατά τον Κηλαηδόνη, δεν μου άφησαν και πολλά περιθώρια.
΄Επρεπε να σε ρωτήσω!
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Eκτιμώ την ευθύτητα σου, αλήθεια, φυσικά και έχουμε ξαναμιλήσει με όποιο nick και να έμπαινα πάντα μου κινούσαν το ενδιαφέρον οι απόψεις σου :yes: και γενικότερα ο τρόπος που "χειρίζεσαι" τους άλλους :P
Πάντως, είμαι περίπου μια 5ετία παλιότερος από σένα εδώ μέσα, κανονική..."παλιοσειρά", ήμουνα νιος και γέρασα, άστα να πάνε.
Ο "Σταύρος" όμως δεν είμαι, ούτε καν ξέρω τι σταυρό κουβαλάει ο τύπος με τον Βάλτερ να τον έχει στη μπούκα :laugh:

Ας ανεβάσω τώρα τραγούδι ξένο για ξεκάρφωμα :dance3:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eκτιμώ την ευθύτητα σου, αλήθεια, φυσικά και έχουμε ξαναμιλήσει με όποιο nick και να έμπαινα πάντα μου κινούσαν το ενδιαφέρον οι απόψεις σου :yes: και γενικότερα ο τρόπος που "χειρίζεσαι" τους άλλους :P
Πάντως, είμαι περίπου μια 5ετία παλιότερος από σένα εδώ μέσα, κανονική..."παλιοσειρά", ήμουνα νιος και γέρασα, άστα να πάνε.
Ο "Σταύρος" όμως δεν είμαι, ούτε καν ξέρω τι σταυρό κουβαλάει ο τύπος με τον Βάλτερ να τον έχει στη μπούκα :laugh:


Μάλιστα! ΟΚ λοιπόν!
Στην τελευταία πρόταση με "έχασες"! Δεν κατάλαβα τι εννοείς όμως σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με αυτά που σου έγραψα οπότε δεν πειράζει!
Επίσης το "χειρίζεσαι" είναι ένα ρήμα με μάλλον αρνητική έννοια.΄Ισως το "αλληλεπιδράς" να απέδιδε καλύτερα αυτό που ήθελες να πεις.΄Ομως το έβαλες σε εισαγωγικά και επίσης από τα συμφραζόμενα κατάλαβα ότι δεν εννοούσες κάτι αρνητικό οπότε κι αυτό δεν πειράζει!
Τώρα να σου πω ότι θα μπω στο τρυπάκι να σκεφτώ ποιος μπορεί να είσαι, δεν θα σου το πω επειδή δεν θα το κάνω!
Μου αρκεί που κατάλαβα ότι κάτι μου θύμισες!
Να είσαι καλά όποιος κι αν είσαι!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Eκτιμώ την ευθύτητα σου, αλήθεια, φυσικά και έχουμε ξαναμιλήσει με όποιο nick και να έμπαινα πάντα μου κινούσαν το ενδιαφέρον οι απόψεις σου :yes: και γενικότερα ο τρόπος που "χειρίζεσαι" τους άλλους :P
Πάντως, είμαι περίπου μια 5ετία παλιότερος από σένα εδώ μέσα, κανονική..."παλιοσειρά", ήμουνα νιος και γέρασα, άστα να πάνε.
Ο "Σταύρος" όμως δεν είμαι, ούτε καν ξέρω τι σταυρό κουβαλάει ο τύπος με τον Βάλτερ να τον έχει στη μπούκα :laugh:

Ας ανεβάσω τώρα τραγούδι ξένο για ξεκάρφωμα :dance3:

Δεν τον έχω στη μπούκα, κάνεις λάθος. Μοιάζει ο τρόπος γραφής σας και σε συνδυασμό με το άβαταρ σου R2D2 από το Star Wars (την αγαπημένη του σειρά ταινιών) έκανα το συλλογισμό.

Αν έκανα λάθος, mea culpa. Να ξέρεις όμως ότι δεν επιτρέπονται οι πολλαπλοί λογαριασμοί/νικ οπως γράφεις. Ενας μόνο.

Τραγούδι τώρα:

 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Eννοείται ένας μόνο, τον αν πριν 4 χρόνια πχ ήμουν ο Αγαθάγγελος Σκοτεινίδης, δεν θα με ακολουθεί για όλη μου τη ζωή. Ωραίο το τραγούδι σου, να βάλω κι εγώ Τουμπ... :bye2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να είσαι καλά όποιος κι αν είσαι!
Τίποτα αρνητικό δεν έχω να σου προσάψω και φυσικά με το χειρίζεσαι σε εισαγωγικά εννοώ πως τους βοηθάς να βγάζουν τον καλό τους εαυτό, οπότε... :yes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τίποτα αρνητικό δεν έχω να σου προσάψω και φυσικά με το χειρίζεσαι σε εισαγωγικά εννοώ πως τους βοηθάς να βγάζουν τον καλό τους εαυτό, οπότε... :yes:

Σ΄ευχαριστώ πολύ όμως δεν συμβαίνει πάντα αυτό! Αν κάποιος που με διαβάζει δεν είναι συμβατός με μένα μάλλον τον κακό του εαυτό, του βγάζω!:yes:
Πάντως αυτό με τους πολλαπλούς λογαριασμούς είναι λίγο έως πολύ "πονηρό"! Φαντάσου αγαπητέ κε Διομήδη Σκοτεινίδη να έχεις πχ δύο ενεργούς λογαριασμούς και να συνομιλείς με τον εαυτό σου ...;)

Λοιπόν ας αναρτήσει όποιος έχει την καλοσύνη το Unstoppable Now των The Phantoms που μου αρέσει πολύ και κάτι έχει μπλοκάρει και δεν μπορώ να το κάνω εγώ.
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Τι ήτανε να το βάλω, να το θυμηθώ, για να το βάλω στο νήμα με τα γαλλικά τραγούδια; Αυτό ήταν, πάει. Κόλλησα! Ούτε και ξέρω πόσες φορές το άκουσα από τότε. :inlove:

Δεν ξέρω γρι γαλλικά, κι όμως μού βγάζει πάθος και τόσα συναισθήματα - κι ας μην καταλαβαίνω τίποτα.
Αυτή είναι η μαγεία τής μουσικής. <3
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
He re he ro he re
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Πόλη τουρκεμένη; Σόρι, it’s Greek to me, όπως λένε και οι...Γάλλοι :down:
Όμως, το συγκεκριμένο τραγούδι έχει την δική του ιστορία :yes:
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ο λύκος κι αν εγέρασε (όπως μου έστειλε μια παλιά φίλη) κι έβαψε το μαλλί του, μήτε την τραγιάσκα άλλαξε, μήτε η φωνή του :hello:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top