Track of the Day [Vol. 2]

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
@RafAspa94 ...μου το θύμησες. Μιας και αρέσουν και στις δυο μας, τα παλιά... <3

Μπα σε καλό σου, τι κάνεις; Στάσου! Μη βάζεις μαύρο απ' την καρδιά σου, μη βάζεις μαύρο απ' την καρδιά σου. Μπα σε καλό σου, μην κλαις, να ζήσεις και ξεθωριάσει και μου το σβήσεις. <3

;) Νομίζω οτι η αξία τους, είναι ανεκτίμητη!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα σε καλό σου, τι κάνεις; Στάσου! Μη βάζεις μαύρο απ' την καρδιά σου, μη βάζεις μαύρο απ' την καρδιά σου. Μπα σε καλό σου, μην κλαις, να ζήσεις και ξεθωριάσει και μου το σβήσεις. <3

;) Νομίζω οτι η αξία τους, είναι ανεκτίμητη!
Τί....έβαλες, λέμε !!! :worship:

Από τα πολύ ωραία της...

Θα το ρίξω, το επίπεδο (δεν μπορώ ν' αντισταθώ...). Και φεύγω, πριν το κάνω μπουζουκερί, εδώ μέσα, πρωινιάτικο...:upside:

 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τί....έβαλες, λέμε !!! :worship:

Από τα πολύ ωραία της...

Θα το ρίξω, το επίπεδο (δεν μπορώ ν' αντισταθώ...). Και φεύγω, πριν το κάνω μπουζουκερί, εδώ μέσα, πρωινιάτικο...:upside:

Πωω, τι μου έκανες;! Θα το άφηνα για αύριο... τι κομματάρα είναι αυτή;! Βαρύ πρόγραμμα ξεκινήσαμε για Παρασκευή

 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
How, how long have you loved another
While I'm dreamin' of us together?
He got the best of you
Part of me always knew


 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top