Thread για νέα μέλη

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!!καλως σας βρηκα!!!!σας διαβαζω εδω και καιρο αλλα ειναι η πρωτη φορα που γραφω!!ειστε φοβεροι.ελπιζω να με δεχτειτε στην παρεα σας.
Γεια σου Δήμητρα!!...φυσικά και θα σε δεχτούμε!!Μην ακούς τον από πάνω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgentOrange

Νεοφερμένος

Ο AgentOrange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλησπέρα!
μόλις έκανα εγγραφή :P
καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Γιάννης από αθήνα-κρήτη-καλάβρυτα
κρήτη από μεριά του πατέρα
καλάβρυτα από μεριά της μάνας μου..
Μερικά πράγματα για εμένα...
χμμμμ
είμαι φοιτητητής στην αθήνα.
Σπουδάζω ναυπηγική.Έμεινε άλλος ένας χρόνος και μετά την κάνω για μεταπτυχιακό
-δεν βλέπω την ώρα-
Ονειρό μου είναι να φύγω από εδώ και να "μεταναστεύσω" σε μια μικρότερη
και μαζεμένη πόλη όπως η θεσ/νικη.
Επίσης να αποκτήσω ford mustang αλλά πάμε μακριά την βαλίτσα:whistle:θα βολευτώ και το μίνι μου μέχρι τότε :P
οπαδός της κλασσικής ροκ μέχρι τα πιο μοντέρνα ακούσματα...
πιο νέος υπήρξα οπαδός της trance μουσικής ,πλέον δεν την παλεύω κάστανο με τέτοιου είδους ακούσματα..:/:
κουράστηκα και ακόμα δεν έχω δεί τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μαλιστα κατσε να σου βρουμε και ενα καλο κοριτσι με το βιογραφικο σου μιας και το χουμε προχειρο:D

καλως σε βρηκαμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλωσήρθες


π.σ. έτρεξα να σε καλωσορίσω πρώτος ώστε να με θυμηθείς και πρώτο όταν με το καλό πάρεις εκείνη την mustang
Δεν θα μαι φορτικός , τα κλειδιά θα ζητήσω μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgentOrange

Νεοφερμένος

Ο AgentOrange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
την γυναίκα και το αμάξι μας δεν τα δίνουμε σε άλλους :D
αλλά ίσως γίνει μια παραχώρηση για εσένα μόνο
(για το αμάξι μιλάω φυσικά ) χεχε
american dream άστααααα

οκ κάνε κανά κονέ :P να μην τρέχω στο love bites όχι τίποτα άλλο είναι ψιλο αμήχανο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλωσήρθες


π.σ. έτρεξα να σε καλωσορίσω πρώτος ώστε να με θυμηθείς και πρώτο όταν με το καλό πάρεις εκείνη την mustang
Δεν θα μαι φορτικός , τα κλειδιά θα ζητήσω μόνο

by the way δευτερος ηρθες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ευλόγησον οι νέοι.:)

Ο θεός μαζί σας.:P



πς: 30 ευρώ σε εμένα για να σας μάθω τα κατατόπια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και εγώ τα ίδια περίπου με την απο πάνω θα έλεγα αλλά φοβάμαι μην μου κάνει μύνηση για πνευματικά δικαιώματα :Ρ


δεν ειμαι τοσο αυστηρη οσο φαινομαι:P

(σσςςς μεταξυ μας αυτα...;))

:D

υσ. κι εγω θελω μαστανγκ:worry: σνιφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgentOrange

Νεοφερμένος

Ο AgentOrange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ωραία παιδία, ιδέα...
πάμε να νοικιάσουμε μία ..και να την φέρνουμε βόλτες 2-3 μέρες


για αυτό μαζεύτε κανά φράγκο να βάλουμε όλοι από λίγα χαχαχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εγω λεω να την αγορασουμε!!

σε ποιου το ονομα??

εγω λεω μιας και ειμαι η μοναδικη γυναικα που εξεφρασε την επιθυμια να μπει στο δικο μου και φυσικα να την μοιραζομαστε, τι λετε??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


Aν ειναι να νοικιασετε mustang να μου πειτε και μενα. Το προβλημα ειναι οτι ειναι διθεσιο και θα δυσκολευτουμε να χωρεσουμε ολοι εκει μεσα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε τρεχει, θα οδηγω εγω και οι υπολοιποι στο πορτ μπαγκαζ.:clapup:

δε με λετε, ποιος θα ειναι ο τυχερος συνοδηγος???:D:D

(αστε με να πετω εις τους ουρανους!!!:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Aυτο το αμαξι θελει τον ρασκαλ του...

Οποτε mindcircus πισω μαζι με τους αλλους. Εκτος κι αν θες να κατσεις διπλα μου με τον ορο να μη μιλας.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgentOrange

Νεοφερμένος

Ο AgentOrange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τελικά δεν είναι μόνο δικό μου όνειρο...:hmm:
βασικά ξανασκεφτείτε το, διότι δεν είναι το μόνο pony car ,υπάρχει και το dodge challenger r/t και το camaro ss...
άντε γιατί γεμίσαμε mustang χεχεχεχε
μάλλον θα έπρεπε να μαζευτούμε όπως στο FaF σε ένα γκαραζ( με οτι τετρατροχο διαθέτουμε αυτήν τη στιγμή)
και να κάνουμε party.έτσι για την πλάκα..τα πράγματα είναι απλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Aυτο το αμαξι θελει τον ρασκαλ του...

Οποτε mindcircus πισω μαζι με τους αλλους. Εκτος κι αν θες να κατσεις διπλα μου με τον ορο να μη μιλας.. :P


υποσχεση!!! δε θανοιξω το στομα μου παρα μονο να καπνισω!!:D:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ωραια!! Super! :D

Ετοιμασου για μια τρελη κουρσα ομως. Δεν νομιζω να ειναι και η πιο ευκολη υποθεση να καπνισεις τσιγαρο ετσι οπως θα πηγαινουμε.. :worry:

lol

Μια σταση για τσιγαρο θα την κανουμε παντως. Μην ανησυχεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Kαλωσήρθα και καλώς με βρήκατε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
δεν ειμαι τοσο αυστηρη οσο φαινομαι:P

(σσςςς μεταξυ μας αυτα...;))

:D
:eek::redface::D:D:P

Εγώ πάντως ένα τέτοιο "αμαξάκι" θα ήθελα :

ή στην ανάγκη μια Lamborgini :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ψιτ, ψιτ!! :P Καλωσήρθατε τα νεούδια...

Για περισσότερο μπλα μπλα περάστε σε αυτό εδώ το θεματάκι!! :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
καλοστους καλοστους !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top