Thread για νέα μέλη

Spiridoula

Νεοφερμένος

Η Spiridoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
:clapup:Γεια σε οοοοοοοοολους!!!!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Hello :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλωσήρθες Σπυριδούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Welcome Σπυριδούλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Max_Maroy

Νεοφερμένος

Ο Max_Maroy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ok να και ένας άντρας γράφτηκα χθες εγώ πιάνεται????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Spiridoula

Νεοφερμένος

Η Spiridoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλως σας βρηκα ολους!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unknown

Νεοφερμένος

Ο unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
καλως σας βρηκα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Καλωσήρθες. Μου αρέσει το άβατάρ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiridoula

Νεοφερμένος

Η Spiridoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ευχαριστω obscura
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλως ήρθατε όλοι οι νέοι στην παρέα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
καλώς ήρθες! όλες οι ιδέες είναι καλοδεχούμενες μαζί με τα μυαλά που τις κουβαλάνε :D
Θέλουμε να προωθούμε όλων των ιδών τις ιδέες και να τις συζητάμε
Εντάξει, μπορεί να μην τα καταφέρνουμε πάντα γιατί άνθρωποι είμαστε, αλλά αυτό που μετράει είναι η καλή μας πρόθεση!
Και πάλι καλώς ήρθες :D
Kαι γιατί το απολογητικό ύφος;
Σας κατηγόρησε κανείς για το αντίθετο;
Ή έχετε κάτι συγκεκριμένο υπ' όψιν σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Η Αναστασία νομίζω εννοεί ότι σε ένα forum, που αποτελεί και μια μικρογραφία της κοινωνίας (εννοώ των κοινωνικών επαφών/σχέσεων και συζητήσεων) υπάρχουν έντονες διαφωνίες και αντιπαραθέσεις πάνω σε ιδέες και δηλώσεις, όμως σχεδόν πάντα οι συζητήσεις είναι γόνιμες, παρέχουν πληροφορίες, θέτουν ερωτήματα και τροφή για σκέψη και ενίοτε είναι διασκεδαστικές. Enjoy !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ωρέ, τι θέλει ένας τύπος με ανάστροφη σβάστικα στο καλό μας φόρουμ; Γιατί ένας παγανιστής, δεν έχει γράψει ακόμη στο Φιλοσοφικό-Θεολογικό μας φόρουμ;


Δύο αναπάντητα φιλοσοφικά ερωτήματα που μένει να απαντηθούν στο μέλλον...

Να δεις το Μίτενβαλτ τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει. Ίσως θα έπρεπε να το συζητήσουμε λιγάκι στο πολιτικό. Δεν είναι εδώ ο χώρος κατάλληλος.

Και χωρίς καθόλου ενοχές φίλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ωρέ, τι θέλει ένας τύπος με ανάστροφη σβάστικα στο καλό μας φόρουμ; Γιατί ένας παγανιστής, δεν έχει γράψει ακόμη στο Φιλοσοφικό-Θεολογικό μας φόρουμ;


Δύο αναπάντητα φιλοσοφικά ερωτήματα που μένει να απαντηθούν στο μέλλον...

Να δεις το Μίτενβαλτ τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει. Ίσως θα έπρεπε να το συζητήσουμε λιγάκι στο πολιτικό. Δεν είναι εδώ ο χώρος κατάλληλος.

Και χωρίς καθόλου ενοχές φίλε...
Ελπίζω να μη χαλάσω τον καθωσπρεπισμό αυτού του όντως καθωσπρέπει φόρουμ. Ίσως μια "αποχρωματισμένη" σβάστικα να φέρει και θετική αύρα στο χώρο.
Σαν Χάος όμως, θα έπρεπε να γνωρίζετε ότι κάτι πρέπει να ακολουθεί τη χρονική του σπείρα και διαδρομή.
Εν καιρώ, αγαπητέ.

Και το Mittenwald σίγουρα σας φέρνει στη μνήμη δυσάρεστα πράγματα...
Δεν πειράζει. Όλα έχουν την αξία τους και πάντα αυτήν πληρώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Kαι γιατί το απολογητικό ύφος;
Σας κατηγόρησε κανείς για το αντίθετο;
Ή έχετε κάτι συγκεκριμένο υπ' όψιν σας;

ε όχι και απολογητικό ύφος... βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα για την γραφή μου αγαπητέ
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Value

Νεοφερμένος

Ο Value αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εχμ...

Μάλλον εδώ θα έπρεπε να βρίσκεται καταχωρημένο το πρώτο μου μήνυμα, αλλά η βιασύνη μου να εμπλακώ στην συζήτηση που μου κέντρισε το ενδιαφέρον ώστε να κάνω εγγραφή, με απέτρεψε από το να ψάξω να βρω το συγκεκριμένο θέμα.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν, έστω και καθυστερημένα, και συγχαρητήρια για την προσπάθειά σας, την οποία βρίσκω ιδιαίτερα καλή.

Μπάι δε γουέι, μήπως το συγκεκριμένο θέμα θα έπρεπε να προτείνεται στους νέο-εγγραφέντες, ώστε να το βρίσκουν ευκολότερα;

See you around! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εχμ...

Μάλλον εδώ θα έπρεπε να βρίσκεται καταχωρημένο το πρώτο μου μήνυμα, αλλά η βιασύνη μου να εμπλακώ στην συζήτηση που μου κέντρισε το ενδιαφέρον ώστε να κάνω εγγραφή, με απέτρεψε από το να ψάξω να βρω το συγκεκριμένο θέμα.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν, έστω και καθυστερημένα, και συγχαρητήρια για την προσπάθειά σας, την οποία βρίσκω ιδιαίτερα καλή.

Μπάι δε γουέι, μήπως το συγκεκριμένο θέμα θα έπρεπε να προτείνεται στους νέο-εγγραφέντες, ώστε να το βρίσκουν ευκολότερα;

See you around! :happy:

Μην αγχώνεσαι ... κι εγώ πρώτα κάπου άλλου είχα γράψει, αν θυμάμαι καλά!:P

Καλώς όρισες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
ε όχι και απολογητικό ύφος... βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα για την γραφή μου αγαπητέ
:P
Δεν βιάστηκα καθόλου.
Είπατε ότι δέχεστε όλες τις απόψεις και αυτούς που τις εκφέρουν.
Από τη στιγμή που δε σας κατηγόρησε κανείς για το αντίθετο, η γραφή σας ήταν απολογητική.
Εκτός κι αν έχετε κάτι άλλο υπ' όψιν σας, που θα ήμουν χαρούμενος να ακούσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γιατί ένας παγανιστής, δεν έχει γράψει ακόμη στο Φιλοσοφικό-Θεολογικό μας φόρουμ;

Γιατί αν υπάρχει σοβαρός παγανιστής εδώ μέσα δεν θα γράψει στο θεολογικό φόρουμ γιατί θα τον φάνε ζωντανό. :P

οντόπικ: Γουέλκαμ αμπόρντ πίπολ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top