Thread για νέα μέλη

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλώς τα, τα παιδιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΕΥΘΥΜΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών, επαγγέλεται Πυροσβέστης και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα ειμαι ο ευθυμιος νεο μελος και θα ηθελα αν μπορει καποιος να με ενημερωσει για το πως δουλευει το e-steki γιατι μου φενεται λιγο πολυπλοκο. Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλώς μας ήρθες, Ευθύμιε! :)
Υπομονή, θα τη βρεις την άκρη... Το e-steki έχει πολλές κατηγορίες με θέματα συζητήσεων, δοκίμασε να διαβάσεις διαφορετικά τόπικ και σιγά σιγά θα πάρεις το κολάι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bini

Νεοφερμένος

Η bini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλησπερα και απο εμενα καινουρια ειμαι και εγω και προσπαθω να καταλαβω ακριβως πως λειτουργει το στεκι :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλωσήρθες bini!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Καλώς τα παιδιά!:) Σας εύχομαι καλή διαμονή και παραγωγικές συζητήσεις. Μην ντρέπεστε και μη φοβάστε το στέκι... Απλά ακολουθείτε 2 απλά βηματάκια:

1ον Διαβάζετε αυτό με περισσή ευχαρίστηση: Όροι χρήσης

2ον Διαλέγετε από τις καρτελίτσες "ανθρώπινες σχέσεις", "Γενική Συζήτηση", "Τεχνολογία" κλπ. τη θεματολογία που επιθυμείτε να διαβάσετε ή και να συμμετάσχετε (σας προτρέπω να το κάνετε!;)) και έπειτα την ειδικότερη κατηγορία που προτιμάτε (πχ στην καρτελίτσα "Ανθρώπινες Σχέσεις" βλέπετε 4 υποκατηγορίες και θέλετε να συζητήσετε για "Έρωτας και Σεξ" οπότε διαλέγετε αυτή) και πάει λέγοντας μέχρι να βρείτε τα θέματα της (υπο)κατηγορίας που επιλέξατε (πχ " Sex με 2 η περισσότερα άτομα στην πράξη")

Εκεί διαβάζετε ή και απαντάτε!:clapup: Κι άμα είστε ακόμα μπερδεμένοι, συνεχίστε να ρωτάτε, εμείς γι αυτό είμαστε εδώ και έχουμε αυτό το λαχανί χρωματάκι (και για άλλους λόγους που δεν είναι της παρούσης:P)

Καλή αρχή! Πάμε γερά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gestalt 2

Νεοφερμένος

Η Gestalt 2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!!!Είμαι και εγώ νέα στη πιάτσα!Κάπου γκούγκλαρα ένα εκπαιδευτικό θέμα και είχε πρώτο αποτέλεσμα το φόρουμ, είδα φώς μπήκα και μ'άρεσε η σχολική και όχι μόνο παρέα τα θέματα και οι απορίες και λέω δεν κάνω μια εγγραφή ?Οπότε να εδώ η αφεντιά μου! Α !είμαι η Εύα και είμαι καλάάάάάά:bye:αάάα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλώστην :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natal_(k)laki(A)

Νεοφερμένος

Η natal_(k)laki(A) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ok ok...... και 'γω καλως ηρθα τοτε...!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
καλως σας βρηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
να'μαι και΄γω............!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

velvet_black

Νεοφερμένος

Η velvet_black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γειά σας και από εμένα. :redface:

Μόλις ανακάλυψα το συγκεκριμένο θεματάκι και είπα να αυτοσυστηθώ, είμαι το μαύρο βελούδο και χαίρομαι που γράφτηκα στο στέκι σας.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλωσόρισες στην παρέα μας Μαύρο Βελούδο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλως την Μπλακ Βελβετ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

velvet_black

Νεοφερμένος

Η velvet_black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σήμερα 02:45
Neraida
Απάντηση: Thread για νέα μέλη
Καλως την Μπλακ Βελβετ!
Σήμερα 02:05
Isiliel
Απάντηση: Thread για νέα μέλη
Καλωσόρισες στην παρέα μας Μαύρο Βελούδο!

Σας ευχαριστώ πολύ Neraida και Isiliel (συγνώμη αλλά πως προφέρεται; ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_in_red

Νεοφερμένος

Η lady_in_red αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
:whistle:



Ααααα εδώ μου κρυβόσασταν τόσες ώρες, ε;

Ωραίο στέκι, παίδες.
Να το χαιρόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλώς τα νέα μέλη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γεια και απο μενα:) εχω ξετρελλαθει με τις κοπελες του σαιτ:clapup: ειναι σαν μια παρεα και νιωθεις οτι εισαι για καφεδακι και τα λες!!! χαιρομαι που σας βρηκα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
γεια και απο μενα


'λόου!


εχω ξετρελλαθει με τις κοπελες του σαιτ


ε;


ειναι σαν μια παρεα και νιωθεις οτι εισαι για καφεδακι και τα λες!


Α. Ναι όντως, κάθε θέμα γίνεται μια άχαρη χαλαρή κουβεντούλα,
ψάχνουμε τρόπους να σας διώξουμε όλες για να σφαχτούμε με την άνεσή μας. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hot_sauce

Νεοφερμένος

Ο hot_sauce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Χαιρετώ τα πλήθη! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top