Thread για νέα μέλη

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσόρισες Λένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw

Νεοφερμένος

Η leniw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
έχετε δίκιο, συγνώμη!!
καλώς σας βρήκα!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
welcome!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Κύριοι, (και κυρίες), καλώς σας βρήκα

Ονομάζομαι Γιάννης είμαι 19.

Μέχρι τώρα ήμουν φοιτητής στο ΤΕΙ Χαλκίδας (τμήμα τεχνολογίας αεροσκαφών), αλλά πήρα την δύσκολη απόφαση να ξαναδώσω πανελλήνιες (αφού κατάλαβα την κατασταση της σχολής στην οποία είχα περάσει).

Έχοντας λοιπόν χάσει έναν χρόνο από την ζωή μου σε μία ΑΧΡΗΣΤΗ, (χωρίς παρεξήγηση), σχολή, σκοπεύω να ξαναδώσω με σκοπό να ακολουθήσω το όνειρο που είχα πάντα. ΑΣΟΕ.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και συγγνώμη αν πόσταρα σε λαθος ενότητα.

Καλή συνέχεια σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ήσουν σε λάθος ενότητα, σε μετέφερα στη σωστή :P
Καλώς ήρθες και καλό κουράγιο :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

powerania

Νεοφερμένος

Η powerania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ωπ, θα επρεπε να ειχα κανει εδω το πρωτο μου ποστ μαλλον:redface:

Γεια σας, ειμαι η Ρανια, 16 ετων (δεν τα εχω κλεισει ακομα, ο καιρος γαρ εγγυς ομως), παιζω κιθαρα, αγαπαω την μουσικη, τις καλες ταινιες και τους Monty Pythons. Μου αρεσει η power metal και οι Helloween, μου αρεσουν -δυστυχως σε μεγαλο βαθμο- τα ρακομελα και επισης τρελαινομαι για φαι και γλυκα.(Δυστυχως κι εδω).

Λογω καλου μεταβολισμου ειμαι 1.70 και 57 κιλα:clapup:(ακομα).
Αυτα. Ελπιζω να κυλισουν καλα τα πραγματα μεταξυ μας:whistle:
Τσηαρζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλωσόρισες Ράνια :hello:

Απ'ότι είδα στο άλλο θέμα μάλλον μοιραζόμαστε μια συμπάθεια προς τους Doors ε? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

powerania

Νεοφερμένος

Η powerania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χεχε ναι, παλια και μεγαλη αγαπη ο Τζιμακος :)
γενικα παλαιωθεν ακουγα πιο πολυ doors, pink floyd και τα ρεστα, τωρα πια με εφαγε το μεταλ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλώς όρισες Ράνια!!!


πς: Τζιμάκος ρουλζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ωπ, θα επρεπε να ειχα κανει εδω το πρωτο μου ποστ μαλλον:redface:

Γεια σας, ειμαι η Ρανια, 16 ετων (δεν τα εχω κλεισει ακομα, ο καιρος γαρ εγγυς ομως), παιζω κιθαρα, αγαπαω την μουσικη, τις καλες ταινιες και τους Monty Pythons. Μου αρεσει η power metal και οι Helloween, μου αρεσουν -δυστυχως σε μεγαλο βαθμο- τα ρακομελα και επισης τρελαινομαι για φαι και γλυκα.(Δυστυχως κι εδω).

Λογω καλου μεταβολισμου ειμαι 1.70 και 57 κιλα:clapup:(ακομα).
Αυτα. Ελπιζω να κυλισουν καλα τα πραγματα μεταξυ μας:whistle:
Τσηαρζ.

Καλώς τη νέα φίλη μας!:)


Θα σε καλοσωρίσω με 2 κομμάτια:

MERCENARY - Isolation (The Loneliness In December) Είναι μπαστάρδεμα μεταξύ Power και Melodic Death Metal.




Πάμε τώρα στα χωράφια μου. Melodic Death Metal καθαρά κι αμόλυντα! Φύγαμε με ένα από τα αγαπημένα μου τσακιστερά κομμάτια...

Norther - Frozen Angel

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλώς το κορίτσι...:) Άντε και καλό κάψιμο σου εύχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

powerania

Νεοφερμένος

Η powerania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ωπ. Mercenary δεν ειχα ξανακουσει. Ωπωπωπωπωπωπωπ. Καλο πραμα ακουστηκε.
Οσο για norther, απο τον χειμωνα λιωνω τη δισκογραφια τους :P Επισης απο το ιδιο ειδος μου αρεσουν σε τρομερο βαθμο και οι θεοι Wintersun (τραγουδιστης ο Jari, παλαιωθεν στους Ensiferum αμα ακουγες-εχεις ακουσει ποτε, ειναι top folk metal band).

Θενκς για το δυναμικο καλωσορισμα :) Και θενκς σε εναν μπορατ μοντερεητορ που ειδα.

Πρεπει να τα χουμε καλα με τις αρχες. Yessir.

edit:
Ευχαριστω και την μαρα_κουταμαρα(τι επικο νικ ειναι τουτο ρε!), που ποσταρε πριν απο μενα και δεν το ειδα.
Δεν πρεπει να μενει κανεις παρεξηγημενος. Μαλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iduna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Καλώς την! :)
Καλά ποστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλώς ήρθες, powerania :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Exposed_Bone καλώς όρισες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ωπ. Mercenary δεν ειχα ξανακουσει. Ωπωπωπωπωπωπωπ. Καλο πραμα ακουστηκε.
Οσο για norther, απο τον χειμωνα λιωνω τη δισκογραφια τους :P Επισης απο το ιδιο ειδος μου αρεσουν σε τρομερο βαθμο και οι θεοι Wintersun (τραγουδιστης ο Jari, παλαιωθεν στους Ensiferum αμα ακουγες-εχεις ακουσει ποτε, ειναι top folk metal band).

Θενκς για το δυναμικο καλωσορισμα :)

Wintersun και Ensiferum δε θα ήξερα;:D Τσέκαρε και Mors Principium Est, Kalmah, Skyfire.... ok ok σταματάω!:clapup:



ΥΓ: Τώρα έχω βάλει Finntroll - Korpens Saga (δεν άντεξα, σόρρυ!:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JIMMELO15

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γεια και από μένα!!! :thumbsup: μολις γράφτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά και πάλι, αλλά:

Όρος #15 – Επιτρεπτό μέγεθος υπογραφής
Ποινή: 10% και διαγραφή της υπογραφής

Απαγορεύονται υπογραφές με συνολικό μέγεθος μεγαλύτερο από 500 pixel πλάτος και 180 ύψος. Επίσης απαγορεύεται το συνολικό μέγεθος των εικόνων (στις υπογραφές) να ξεπερνά τα 100kb.


Γενικά ρίξε μία ματιά εδώ: κλικ;)


πς: αφαιρώ την υπογραφή σου λόγω μεγέθους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top