Thread για νέα μέλη

makrakos

Νεοφερμένος

Ο makrakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.
Εχετε ένα πολύ ωραίο φορουμ εδω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το ξερουμε!!!!!! καλως ηρθες makrakos...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PrIdE FanatiX

Νεοφερμένος

Η PrIdE FanatiX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
η μονη βλακεια ειναι πως για να στειλεις οσα mail θες πρεπει να γινεις μονιμο μελος(δεν ξερω ποσα μνμτα πρεπει να γραψεις ομως για να το πετυχεις:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
η μονη βλακεια ειναι πως για να στειλεις οσα mail θες πρεπει να γινεις μονιμο μελος(δεν ξερω ποσα μνμτα πρεπει να γραψεις ομως για να το πετυχεις:what:

i beg your pardon?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εννοεί pm :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Οτι υπάρχει περιορισμός στον αριθμό pm που μπορείς να στείλεις ανά μέρα αν είσαι νέο μέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οτι υπάρχει περιορισμός στον αριθμό pm που μπορείς να στείλεις ανά μέρα αν είσαι νέο μέλος.

Υπαρχει τετοιος περιορισμος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε ναι, τι λέμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
τι κανετε?
πως περνατε τωρα το καλοκαιρι?
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
ας τα λεμε καλα... καλωςορισαν τα new-new μελη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλώς όρισες Γουρούνα! Ωραία επιλογή nickname και avatar ;)

Αχ σας ευχαριστώ πολύ όλους και ΄σενα Michelle!!:D

H αλήθεια είναι πως για λίγο κόλλησα μέχρι να βρω nick, αλλά τελικά το πέτυχα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γεια σας! Ήρθα!
Το είχα ακουστά το φορουμ, αλλά δεν έμπαινα, επειδή μου έλεγαν ότι είναι τεράστιο και τα τεράστια φορα με τρομάζουν...
Η πρώτη φορά που μπήκα να διαβάσω ήταν μια φορά που έκανα την εξής εκπληκτική και ενδιαφέρουσα συνάμα αναζήτηση στο google: "merenda vs nucrema". Ναι, έχω τέτοια συναρπαστικά ενδιαφέροντα...
Καλώς σας βρήκα!
Καλώς όρισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ έκανα εγγραφή αλλά έψαξα-έψαξα και δεν βρήκα το συγκεκριμένο τοπικ :redface: Γι'αυτό ρώτησα τον Exposed :redface: Τα hobby μου τα βλέπετε στο profile μου..Μένω στην Αθήνα, Στην Στερεα Ελλαδα, Στην Ελλάδα, Στην Ευρώπη, Στη ΓΗ, Στο Σύμπαν :D:D:P Ακούω παθιασμένα Linkin Park (άλλος έχει πάθος με το τσιγάρο, άλλος με τον τζόγο..εγώ με τους Linkin Park)

H αγαπημένη μου φράση είναι" Έχω διαβάσει τόσα πολλά για το ποτό και το τσιγάρο, που σκέφτομαι να το κόψω...το διάβασμα :D:D:D:D:P:P:P:P:lol::lol::lol:

Τα λέμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
welcome dear!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Kαλώς σε βρήκα Μάρα_Κουυταμάρα :clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Welcome
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw

Νεοφερμένος

Η leniw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!
Νέο μέλος και εγώ.
Η αλήθεια είναι πως είχα γραφτεί πολύ καιρό πριν αλλά τώρα άρχισα να μπαίνω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλώς όρισες...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλωσόρισες Λενιώ. :hello:
Έχε υπόψιν μόνο ότι απαγορεύονται τα greeklish, για να διαβάζουμε όλοι πιο ευχάριστα το στέκι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top