Thread για νέα μέλη

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Welcomeeeeeeeeeeee!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλώς όρισες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους σας!Με λενε Παναγιωτη(μερικα παιδια απο εδω με ξερουν κιολας μεσω του i-school).Καλη μας διασκεδαση!


Καλως το μαθητούδι!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εμένα (και άλλους) πειράζει, δεν με απασχολεί τι έχεις συνηθίσει εσύ.
Γράφε ανθρώπινα για να διαβάζονται τα post σου.

Μπορώ ν μάθω τ γιατί σας πειράζει ο τρόπος π έχω σηνυθίσει ν γράφω; Επειδή είσαι Mod? Και τ ν λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γτ δν δβζτ τ π γρφς.
Εγώ κάνω συστάσεις για την ομαλή λειτουργία του forum, αυτός είναι ο ρόλος του mod, δεν είμαι μπαμπούλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Σωστά, και Secra, αν θέλει μπορεί να σου απαγορεύσει την είσοδο και να σου διαγράψει τα ποστ.

Για αυτό θα πρέπει να γράφεις, απλά, ολόκληρες λέξεις.

Οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μπορώ ν μάθω τ γιατί σας πειράζει ο τρόπος π έχω σηνυθίσει ν γράφω; Επειδή είσαι Mod? Και τ ν λέει;

1) Δεν είναι σωστά ελληνικά, είναι καγκουρόγλωσσα. Κατόπιν τούτου δεν σε τιμάει να γράφεις έτσι έχοντας διαθέσιμο πλήρως ανεπτυγμένο πληκτρολόγιο με τους 24 χαρακτήρες και όχι συνεπτυγμένο πληκτρολόγιο, όπως λχ. κινητό τηλέφωνο.
2) Δεν βλέπονται, δεν διαβάζονται. Κατόπιν τούτου δεν σέβεσαι τον αναγνώστη σου. Σε ένα φόρουμ που κύριος στόχος είναι να σε διαβάζουν οι άλλοι, οφείλεις να τους σέβεσαι, ακόμη κι αν εσύ δυσκολεύεσαι.
3) Η σωστή έκφραση αποτελεί μέρος του κανονισμού του φόρουμ, πράγμα που έγινε κατανοητό και δια στόματος του mod. Συνεπώς, ή σέβεσαι στο ακέραιο τον κανονισμό με τον οποίο συμφώνησες κατά την εγγραφή σου ή αποχωρείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μπορώ ν μάθω τ γιατί σας πειράζει ο τρόπος π έχω σηνυθίσει ν γράφω; Επειδή είσαι Mod? Και τ ν λέει;

εισ στ site π αυτς κν κμμαντο κ σ δεχται κτλβς?υπρχουν κνονες τ τλυταιο δλδ π οφλεις ν κνεις ειν ν τν πρσβλλεις κιολς,κ αν σνχσεις ν γρφεις ετσ θ σ αγνουν οι παντς,δν ειν υπχρωμενοι ν βγζουν τ ματια τς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μπορώ ν μάθω τ γιατί σας πειράζει ο τρόπος π έχω σηνυθίσει ν γράφω; Επειδή είσαι Mod? Και τ ν λέει;

Μλκ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Kido

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Πριν απο λίγες ώρες, όταν και έψαχνα τα θέματα της έκθεσης των Πανελληνίων, έπεσα στο site σας! :P Για να δουμε λοιπόν αν θα μου αρέσει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate 2in1

Νεοφερμένος

Η kate 2in1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Πριν απο λίγες ώρες, όταν και έψαχνα τα θέματα της έκθεσης των Πανελληνίων, έπεσα στο site σας! :P Για να δουμε λοιπόν αν θα μου αρέσει.:D


κ εγω μια απ τα ιδια....κ καταλα8ωσ εχουμε κ τ ιδιο avatar.:P.. κ εγω λυσεισ 8εματων εψαχνα...τωρα πωσ βρε8ηκα εδω ουτε π το καταλαβα....:D παντωσ μ αρεσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Γτ δν δβζτ τ π γρφς.
Εγώ κάνω συστάσεις για την ομαλή λειτουργία του forum, αυτός είναι ο ρόλος του mod, δεν είμαι μπαμπούλας.

Συγγνώμη, μ κάνεις παρατήρηση τν στιγμή π γράφεις κ εσύ σαν εμένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Συγγνώμη, μ κάνεις παρατήρηση τν στιγμή π γράφεις κ εσύ σαν εμένα;

ειρνικα σ μλανε ετσι αν δν τ πρες χμπρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Σωστά, και Secra, αν θέλει μπορεί να σου απαγορεύσει την είσοδο και να σου διαγράψει τα ποστ.

Για αυτό θα πρέπει να γράφεις, απλά, ολόκληρες λέξεις.

Οκ;

Μν μ κάνεις τν έξυπνο! Ξέρω κ μ τ παραπάνω τις αρμοδιότητες ενός Moderator!


...Κ αν επειδή έγραψες μόνο τρεις λέξεις, δν μετράει για βρισιά, ν πας ν γμθείς ΠαλιοΧλβά!

εισ στ site π αυτς κν κμμαντο κ σ δεχται κτλβς?υπρχουν κνονες τ τλυταιο δλδ π οφλεις ν κνεις ειν ν τν πρσβλλεις κιολς,κ αν σνχσεις ν γρφεις ετσ θ σ αγνουν οι παντς,δν ειν υπχρωμενοι ν βγζουν τ ματια τς.

πς εκφρζσ ετσ...:P

ειρνικα σ μλανε ετσι αν δν τ πρες χμπρι

Κ αγαπητοί mod, βλέπετε ότι δν είμαι ο μόνος π μιλάω μ αυτό τν τρόπο! Μην κάνετε μόνο παρατηρήσεις σ αυτούς π δν συμπαθείτε...αλλά σ όλους αυτούς που πρέπει...

1) Δεν είναι σωστά ελληνικά, είναι καγκουρόγλωσσα. Κατόπιν τούτου δεν σε τιμάει να γράφεις έτσι έχοντας διαθέσιμο πλήρως ανεπτυγμένο πληκτρολόγιο με τους 24 χαρακτήρες και όχι συνεπτυγμένο πληκτρολόγιο, όπως λχ. κινητό τηλέφωνο.
2) Δεν βλέπονται, δεν διαβάζονται. Κατόπιν τούτου δεν σέβεσαι τον αναγνώστη σου. Σε ένα φόρουμ που κύριος στόχος είναι να σε διαβάζουν οι άλλοι, οφείλεις να τους σέβεσαι, ακόμη κι αν εσύ δυσκολεύεσαι.
3) Η σωστή έκφραση αποτελεί μέρος του κανονισμού του φόρουμ, πράγμα που έγινε κατανοητό και δια στόματος του mod. Συνεπώς, ή σέβεσαι στο ακέραιο τον κανονισμό με τον οποίο συμφώνησες κατά την εγγραφή σου ή αποχωρείς.

1) Δν νομίζω ότι όλοι εδώ μέσα έχουν άριστη γνώση των ελληνικών, σωστά;
2) Εγώ κ τ βλέπω, κ τ διαβάζω!
3) Αν μ πει ο mod ότι δν μ γουστάρει, θ φύγω από μόνος μ, μν ανησυχείς!

Κ π μπορώ ν βρω τους Όρους Χρήσης του σάιτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ειρωνικά έγραφαν έτσι οι υπόλοιποι, ίσως δεν έχεις χιούμορ για να το καταλάβεις, γι'αυτό δεν τους έγινε καμία παρατήρηση.
Τους όρους του site τους διάβασες και τους αποδέχτηκες όταν έκανες εγγραφή, δεν μπορείς να γραφτείς αλλιώς. Ή μήπως δεν τους διάβασες;
Τέλος πάντων, εδώ είναι αν θες να τους ξαναδιαβάσεις:
https://www.ischool.gr/announcement.php?f=15

Εξακολουθείς όμως να γράφεις έτσι.

2) Εγώ κ τ βλέπω, κ τ διαβάζω!
Να στο πω απλά, σαν χρήστης αυτή τη φορά, οχι σαν moderator: χεστήκαμε αν μπορείς να τα διαβάσεις εσύ, το θέμα είναι να μη βγάζουν τα μάτια τους τα υπόλοιπα 3000 μέλη του forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Είδα τους Όρους Χρήσης:

Στη περίπτωση των απαράδεκτα ανορθόγραφων κειμένων, οι συντονιστές έχουν δικαίωμα να τα διορθώσουν και να σας προειδοποιήσουν.

Εσύ ούτε διόρθωσες τ ορθογραφικά μου λάθη, ούτε με προειδοποίησε κανείς.

Κάθε δημοσίευση θα πρέπει να έχει νόημα, περιεχόμενο και να είναι εντός του θέματος που συζητιέται. Ανούσιες και ασαφείς δημοσιεύσεις θα διαγράφονται χωρίς καμία προειδοποίηση.

Λίγα σχόλια πιο πάνω κάποιος μ αποκάλεσε "μαλάκα". Αυτό ήταν εντός τ θέματος; Ανταπέδωσα κ εγώ φυσικά... εσύ τ θά 'κανες;

Και σ υπόσχομαι ότι θα σταματήσω ν γράφω μ αυτό τν τρόπο. Τ επόμενο σχόλιό μ θα είναι γραμμένο μ ελληνικά..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δικαίωμα λέει, οχι υποχρέωση.
Σου είπα να γράφεις κανονικά στην προηγούμενη σελίδα.

Και σ υπόσχομαι ότι θα σταματήσω ν γράφω μ αυτό τν τρόπο. Τ επόμενο σχόλιό μ θα είναι γραμμένο μ ελληνικά..........
Ωραία :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top