Thread για νέα μέλη

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειναι μια πολυ καλη δουλια αλλα μεσα γινετε της π*υτ@ν@ς..... ολοι καυχιουνται, ολοι λενε μλκ, ολοι υποβαθμιζουν τους παντες και ανεβαζουν κατακοριφα των εαυτο τους... τωρα τελευτα ισως να μην βλεπεις τι γινετε εκει μεσα αλλα οσο περνα ο καιρος τοσο χοιροτερα τα πραγματα.... και δεν ειναι 3-4 οι μλκ, εμενα πμου την σπανε παραπολα ατομα εκει μεσα, γιαυτο δεν μπαινω και πολυ τωρα πια. Γενιακ απο φορα που ξερω που εχουν πολυ κοσμο μονο ενα κρατιετε καλα και αυτο γιατι εχω αλλο στυσιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
(για ποιο να μιλανε αραγε...)

:D :D :D

υ.γ
παιδια, αν υποννοειτε κατι για το προσωπο μου (αναφερομαι στο ποστ της κακης επορροης πριν..) δεν εχω προβλημα να φυγω οπως ηρθα.. εξαλλου φιλοξενουμενος ειμαι
και προσκεκλημενος..

;)
Ποιο ποστ της κακής επιρροής καλέ?? Ούτε καν δημοσιευσε σήμερα! :confused::confused:

Πάντως το φόρουμ για το οποίο λέμε με τον dark δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι ;) Θα έλεγα οτι είναι αυτό καλή δουλειά?? Αφού καμία δυνατότητα δεν έχει! Για άλλο λέμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ποιο ποστ της κακής επιρροής καλέ?? Ούτε καν δημοσιευσε σήμερα! :confused::confused:
Αν έπιασα σωστά αυτό που ήθελε να πει ο DarK_HumOuR είναι σε σχέση με αυτό το σημείο στο ποστ της Κ.Ε.
Αρχική Δημοσίευση από KAKH EΠΙΡΡΟΗ:
όποια πέτρα και αν σηκώσεις θα βρεις από κάτω κανά σκουλίκι....
και το avatar του...;)
Σε έπιασα DarK_HumOuR;;;;;) :P

Πάντα φιλικά και με χιούμορ!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αχαχαχ! :clapup: :clapup: :clapup: πολυ καλο! αλλα πιστεψε με! δεν ηταν αυτο!!
λολ παντως!
απλα η κακη επιρροη αναφερθηκε σ ενα αλλο φορουμ που γραφουμε ταυροχρονα , και που εκει αναφερθηκα σε καποιες με αυτους τους χαρακτηρισμους.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Αν έπιασα σωστά αυτό που ήθελε να πει[...]
Εγώ πάλι δεν έπιασα τπτ από όσα υπόθηκα στα τελευταία post :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγώ πάλι δεν έπιασα τπτ από όσα υπόθηκα στα τελευταία post :'(

Έεεελα βρε Exposed που σε πήραν τα ζουμιά...:console:

Να σου εξηγήσω αυτό που έγραψα εγω...
Η Κ.Ε. είπε "όποια πέτρα και αν σηκώσεις θα βρεις από κάτω κανά σκουλίκι...."
Και ο DarK_HumOuR έχει avatar το σήμα του Άρη...
(οι φίλαθλοι του Άρη έχουν το παρατσούκλι σκουλίκια...);) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ .... ήταν αθλητικής φύσεων το humor για αυτό δεν το έπιανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
αχαχαχ! :clapup: :clapup: :clapup: πολυ καλο! αλλα πιστεψε με! δεν ηταν αυτο!!
λολ παντως!
απλα η κακη επιρροη αναφερθηκε σ ενα αλλο φορουμ που γραφουμε ταυροχρονα , και που εκει αναφερθηκα σε καποιες με αυτους τους χαρακτηρισμους.. ;)

που ναι η μπάλαααα ωεεεωωω που ναι η μπάλαααα
την έχασα την μπάλα! δεν θυμάμαι ΚΑΝ για ποιό πράγμα - θέμα μιλάς :P
νέβερ μάιντ!
άσε τα κουλά σου ότι δεν σε θέλουμε κλπ κλπ κουραφέξαλα!
πολύ χαίρομαι που ήρθες εδώ :D
καλώς όρισες :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
κι εγω σας αγαπω!
να ειστε ολοι καλα!.. :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Buenas Tardes... Μου το σφύρξαν κι εμένα για το συγκεκριμένο forum και είπα να έρθω να δω τι παίζει! :) Καλά ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage:
Buenas Tardes... Μου το σφύρξαν κι εμένα για το συγκεκριμένο forum και είπα να έρθω να δω τι παίζει! :) Καλά ειστε?
Mια χαρούλα! Εσύ?
Καλωσόρισες btw! :hello: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Mια χαρούλα! Εσύ?
Καλωσόρισες btw! :hello: :D

Gracias Michelle! :) αχ! εχω λίγα νεύρα απόψε αλλά πιστεύω να μου περάσουν σύντομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καλωσήρθες :). καμμιά σχέση με acdc :D;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
bingo! μου πέρασαν κι αυτοι απο το μυαλό οταν σκέφτηκα το συγκεκριμένο nick! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MavriGata

Νεοφερμένος

Η MavriGata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλώς με βρήκατε και εμένα :bigarmhug

Χάρηκα που θα με γνωρίσετε και ελπίζω να χαρείτε κι εσείς :thumbsup:

Αν και δεν έκανα ακόμη την βόλτα μου στο στέκκι σας, πολύ καλή ιδέα και συγχαρητήρια.

Στην υγειά σας και καλή συνέχεια :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MavriGata:
Καλώς με βρήκατε και εμένα :bigarmhug

Χάρηκα που θα με γνωρίσετε και ελπίζω να χαρείτε κι εσείς :thumbsup:

Αν και δεν έκανα ακόμη την βόλτα μου στο στέκκι σας, πολύ καλή ιδέα και συγχαρητήρια.

Στην υγειά σας και καλή συνέχεια :beer:
Καλώσόρισες! :hello: Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα.:)
Συγχαρητηρια για το site και την καλη δουλεια που κανετε.
Τοσο οι υπευθυνοι οσο και τα μελη του.;)
Και παλι, καλως σας βρηκα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!
Να τονίσω επίσης οτι μέσα στην καλή δουλειά που κάνουν τα μέλη του συμπεριλαμβάνονται και οι δικές σου δημοσιεύσεις, οι οποίες είναι απο τις πιο αξιόλογες που έχω δει! Καλωσόρισες!! :clapup: :clapup: :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!
Να τονίσω επίσης οτι μέσα στην καλή δουλειά που κάνουν τα μέλη του συμπεριλαμβάνονται και οι δικές σου δημοσιεύσεις, οι οποίες είναι απο τις πιο αξιόλογες που έχω δει! Καλωσόρισες!! :clapup: :clapup: :hello:
Οφείλω να ομολογήσω και εγώ ότι αυτό είναι μια αλήθεια..Συνέχισε την καλή σου δουλειά και καλώς μας βρήκες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.

Συγχαρητήρια για την πολύ καλή και προσεγμένη δουλειά που κάνετε στο site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top