Thread για νέα μέλη

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεία! Μόλις γράφτηκα! Ας ειναι καλά ο ]ifrit[ και ο shaman που μου είπαν για το e-steki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth:
Γεία! Μόλις γράφτηκα! Ας ειναι καλά ο ]ifrit[ και ο shaman που μου είπαν για το e-steki.


Welcome Sephiroth! :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
καλως ήρθες!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth:
Γεία! Μόλις γράφτηκα! Ας ειναι καλά ο ]ifrit[ και ο shaman που μου είπαν για το e-steki.

Καλως ηρθες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
καλώς ήρθες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
φχαριστώ πολύ ρε παιδιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth:
Γεία! Μόλις γράφτηκα! Ας ειναι καλά ο ]ifrit[ και ο shaman που μου είπαν για το e-steki.

Καλώς ωρισες στην παρέα μας φίλε μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Καλως τον. Ολη η παρεα στο e-steki μαζευτηκε!
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geronimo

Νεοφερμένος

Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια χαρα
δυο μέρες εδώ και πρόλαβα και με πετάξανε όξω ήδη μια φορα...
yeeeeeah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από geronimo:
Γεια χαρα
δυο μέρες εδώ και πρόλαβα και με πετάξανε όξω ήδη μια φορα...
yeeeeeah!

γεια και χαρά σου :D
δεν σε πέταξε όξω καλέ κανένας :P αν σε πέταγαν τώρα δεν θα έγραφες :P ένα απλό μικρό τοσοδούλικο μηνυματάκι σου πέταξε :D
δεν έγινε και τίποτις :P
χαΛΛΛΛΛΛαρά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλωσηρθες! Καλη διαμονη (και ελπιζω να μην μας φυγεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ScP

Νεοφερμένος

Ο ScP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα. Νάναι καλά μια admin που είναι αρκετά ενεργή σε ξένο φόρα και σας ανακάλυψα από εκεί. Καλά λένε όποια πέτρα και να σηκώσεις από κάτω θα βρεις Έλληνα (ή μήπως δεν το λένε :P )

Να είστε καλά παιδιά, πάντα δυναμικοί και σας εύχομαι να χιλιάσετε τα μέλη σας σύντομα και όλα να πηγαίνουν ανοδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
καλωσηρθες και εσυ, ελπιζω να εισαι ενεργός και να μην μας φυγεις οπως πολλοί αλλοι






edit
τελικά εγώ σου κάνω τα θελήματα μικρέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ScP:
Καλώς σας βρήκα. Νάναι καλά μια admin που είναι αρκετά ενεργή σε ξένο φόρα και σας ανακάλυψα από εκεί. Καλά λένε όποια πέτρα και να σηκώσεις από κάτω θα βρεις Έλληνα (ή μήπως δεν το λένε :P )

Να είστε καλά παιδιά, πάντα δυναμικοί και σας εύχομαι να χιλιάσετε τα μέλη σας σύντομα και όλα να πηγαίνουν ανοδικά.
Να'σαι καλά! :)

dark kronos αυτό συμβαίνει σε κάθε forum. Κι εγώ έχω φύγει απο πολλά φόρα χωρίς να με έχει πειράξει κάτι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ScP:
Καλώς σας βρήκα. Νάναι καλά μια admin που είναι αρκετά ενεργή σε ξένο φόρα και σας ανακάλυψα από εκεί. Καλά λένε όποια πέτρα και να σηκώσεις από κάτω θα βρεις Έλληνα (ή μήπως δεν το λένε :P )

Να είστε καλά παιδιά, πάντα δυναμικοί και σας εύχομαι να χιλιάσετε τα μέλη σας σύντομα και όλα να πηγαίνουν ανοδικά.


Καλώς ήρθες :clapup:
έτσι λένε για τις πέτρες και τους Έλληνες, αλλά εμένα με χαλάει αυτό...
στην πραγματικότητα όποια πέτρα και αν σηκώσεις θα βρεις από κάτω κανά σκουλίκι.... καμιά αράχνη.... εεε... ο συνειρμός με ψιλοχαλάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το ξερω michele, το ιδιο και εγω (και σε πολλα χωρις η με ελαχιστα ποστ) απλα ωραιο θα ητανε αντι να εχουμε τοσους χρηστες να εχουμε λιγοτερους αλλα περισοτερους ενεργους (αλλα οχι και να παραγεινει το κακο...)


off topic μαλλον εχεις δικιο κακη επιρροη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το καλύτερο απ'όλα θα ήταν να έχουμε και πολλούς χρήστες και αρκετοί απο αυτούς να είναι ενεργοί! :hehe: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νταξει μην γινουμε και σαν το ξερεις πιο γιατι γινετε της ποπης (μην πω το αλλο και με κανετε ντα:P) και δεν μπορεις και να μιλησεις ανοιχτα, μπαινει ο καθε μλκ και λεει οτι του κατευει κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα προτιμούσα να μην αναφερόμαστε ονομαστικά σε κάποιο άλλο forum.
Μιας και το ανέφερες πάντως, εδικά το συγκεκριμένο μου αρέσει αρκετά μιας και ο διαχειριστής έχει κάνει πολύ καλή δουλειά. Ο λόγος που δεν γράφω πλέον εκεί είναι επειδή υπάρχουν 3-4 ***κες, αλλά κατα τα άλλα το εκτιμώ πολύ σαν φόρουμ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
(για ποιο να μιλανε αραγε...)

:D :D :D

υ.γ
παιδια, αν υποννοειτε κατι για το προσωπο μου (αναφερομαι στο ποστ της κακης επιρροης πριν..) δεν εχω προβλημα να φυγω οπως ηρθα.. εξαλλου φιλοξενουμενος ειμαι,
και προσκεκλημενος..

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top