Thread για νέα μέλη

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς τα τα νέα παιδιά! καλή διαμονή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luciferous

Νεοφερμένος

Η Luciferous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σαν καινούργιο μέλος, ήρθα κι εγώ να με καλωσορίσετε ... :D Νομίζω ότι δεν έχω να πω κάτι παραπάνω, απ' όσα φαίνονται στο προφίλ μου. Με λένε Κοραλία, είμαι 15 χρονών, είναι η πρώτη μου χρονιά στο Λύκειο και χαίρομαι που βρήκα το φόρουμ σας, γιατί νομίζω ότι θα αποδειχτεί πολύ χρήσιμο. Επίσης, συγχαρητήρια, σε όποιον επιμελήθηκε τον κώδικα και την εμφάνιση του φόρουμ, γιατί έκανε πολύ καλή δουλειά! :bravo:

Υ.Γ. Θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ, γιατί δεν μπορούμε να βάλουμε δικά μας avatar και γιατί δεν εμφανίζετε η υπογραφή μας στα post ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Γεια σε όλους,Λέγομαι Δήμος είμαι μαθητής Γ' λυκείου φέτος...Τον Δεκέμβρη κλείνω τα 17 αυτά...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καλωσήρθα κ εγώ λοιπόν :P
Χρήστος 16 B'Λυκείου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καλως ήρθατε όλοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mafiozos_16

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Για σας παιδιά και από μένα!!!Το forum είναι καταπληκτικό,δεν περιγράφεται με λέξεις...Και εγώ δεν έχω να πώ κάτι παραπάνω από ότι περιέχει το προφίλ μου.Ωστόσο με λένε Κώστα είμαι 15 και πάω 1η Λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσήρθατε νεούδια. :D

Σαν καινούργιο μέλος, ήρθα κι εγώ να με καλωσορίσετε ... :D Νομίζω ότι δεν έχω να πω κάτι παραπάνω, απ' όσα φαίνονται στο προφίλ μου. Με λένε Κοραλία, είμαι 15 χρονών, είναι η πρώτη μου χρονιά στο Λύκειο και χαίρομαι που βρήκα το φόρουμ σας, γιατί νομίζω ότι θα αποδειχτεί πολύ χρήσιμο. Επίσης, συγχαρητήρια, σε όποιον επιμελήθηκε τον κώδικα και την εμφάνιση του φόρουμ, γιατί έκανε πολύ καλή δουλειά! :bravo:

Υ.Γ. Θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ, γιατί δεν μπορούμε να βάλουμε δικά μας avatar και γιατί δεν εμφανίζετε η υπογραφή μας στα post ...:(
Καλωσήρθες. :)
Δες εδώ που έχουν ξανατεθεί τα ερωτήματα. :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luciferous

Νεοφερμένος

Η Luciferous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ευχαριστώ.:thanks: Συγγνώμη, που είμαι λίγο απροσάρμοστη ακόμα, είναι μέχρι να συνηθίσω το καινούργιο περιβάλλον. :eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos4u

Νεοφερμένος

Ο kotsos4u αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Γεια σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καλωσήρθατε παιδιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
λοιπόν αν και πιθανότατα θα πετύχατε καπου κάποιο ποστ μου..ε είμαι καινούρια..καλως σας βρήκα
φοβερό το στέκι..
πολύ ωραίο κλίμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
καλώς ήρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
καλώς σας βρήκα γλυκιά μουυυ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
λοιπόν αν και πιθανότατα θα πετύχατε καπου κάποιο ποστ μου..ε είμαι καινούρια..καλως σας βρήκα
φοβερό το στέκι..
πολύ ωραίο κλίμα..

Έχει και κλιματισμό το στέκι...

Καλωσήρθες!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπερα!Ηρθα και εγω...:D¨
ΥΓ:Οτι και να πει η λαγουδα(Bugs Bunny) για μενα μην την πιστεψετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλώς το παιδί το νέο, καλως ήρθες και καλά να περνάς εδώ σου έυχομαι:clapup:



Παίδες νέο αίμα:devil::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εγώ μόνο τα καλύτερα έχω να πω. Καλό παιδί και με κουλτούρα.:lol:
Κρυφός Ολυμπιακός που δηλώνει Πανιώνιος.:thumbsup:
Όμορφος και διαθέσιμος και πάνω απ΄όλα πανέξυπνος!!! :whistle:
Καλά να περάσουμε :alljumpy:
και καλώς ήρθες!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top