Thread για νέα μέλη

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κατι σε σενα μου κανει οτι θα τα παμε καλα. Γονιδη ακους? :P Τερλεγκα? :D Mακροπουλο εστω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ μόνο τα καλύτερα έχω να πω. Καλό παιδί και με κουλτούρα.:lol:
Κρυφός Ολυμπιακός που δηλώνει Πανιώνιος.:thumbsup:
Όμορφος και διαθέσιμος και πάνω απ΄όλα πανέξυπνος!!! :whistle:
Καλά να περάσουμε :alljumpy:
και καλώς ήρθες!!! :bigarmhug
Εγω σας το πα να την πιστεψετε:P:P
Αν εξαιρεσουμε αυτα τα περι Ολυμπιακου(Φτου Φτου μακρια απο μας:P)
Σε ολα τα αλλα μεσα επεσε!!
Βρε λαγουδα και το μετριοφρων ξεχασες!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Όχι καλέ, είναι του ποιοτικού είπαμε... Μάλαμα, Αλκίνοο κλπ κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κατι σε σενα μου κανει οτι θα τα παμε καλα. Γονιδη ακους? :P Τερλεγκα? :D Mακροπουλο εστω? :P

Και Γονιδη ακουω και Τερλεγκα ακουω και vga και χ..στα μεσα και οτι γουσταρεις!!:whistle::P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Και Γονιδη ακουω και Τερλεγκα ακουω

Δικος μας ειναι αυτος. Ορματε. :P
Καλως ηρθες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δικος μας ειναι αυτος. Ορματε. :P
Καλως ηρθες!:D
Μια παράκληση μόνο, θέλω να του φερθείτε τρυφερά... είναι καλό και αγνό παιδί!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μια παράκληση μόνο, θέλω να του φερθείτε τρυφερά... είναι καλό και αγνό παιδί!!! :D


Να φωναξουμε τους καταλληλους.. Φουνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες.. Χαντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερρρ..




:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Δε μ' ακους δε μ' ακους
κι ολο κανεις παρεα μ' αυτους...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλησπερα!Ηρθα και εγω...:D¨
ΥΓ:Οτι και να πει η λαγουδα(Bugs Bunny) για μενα μην την πιστεψετε:P

Αμα πω εγώ όμως; :P:eek::D

Βρε, βρε, βρε καλώς το παιδί! :clapup: Άντε να μαζευόμαστε! :clapup:

Να φωναξουμε τους καταλληλους.. Φουνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες.. Χαντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερρρ..




:teasing:

Τώρα σώθηκες..


:P

ΥΓ: ΕΝΤΥ, παιδίμ, κάνε κατάσταση!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Στου δρομου τα σκοταδια
καθως χανοτανεεεεε
αν με εβλεπε περαστικοοοοοοος
θα με λυποτανεεεε

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Και Γονιδη ακουω και Τερλεγκα ακουω και vga και χ..στα μεσα και οτι γουσταρεις!!:whistle::P:P:P:P:P

Αχ αγάπη μου!
Πες μου πού είσαι τώρα και τι κάννννννννεις..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OrangeJuice

Νεοφερμένος

Η OrangeJuice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ηρθα και εγώ !
Το φόρουμ φαίνεται σούπεΡ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ηρθα και εγώ !
Το φόρουμ φαίνεται σούπεΡ !

Καλώς το παιδί το καλό, καλά να περνάς και χαλαρά, καλως ήρθες και πάλι:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Να φωναξουμε τους καταλληλους.. Φουνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες.. Χαντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερρρ..




:teasing:
ηρθα, ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω!



πουνε το θυμα;



:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ηρθα, ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω!



πουνε το θυμα;



:bleh:

Πφ.. Απο την ωρα που σας φωναξα μεχρι τωρα.. Το θυμα εχει γινει λουης! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ήρθα και εγώ....ασχέτως αν τώρα είδα πως υπάρχει αυτό το thread...!!!
Γειά και απο μένα...!!!
Το forum σας είναι τέλειο!!!(όχι δεν το λέω για να σας καλοπιάσω...!!!:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλωσόρισες fatsoula! :)

Eύχομαι να περάσεις ωραία στην παρέα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλώς την!!:)
Καλή συνέχεια Φατσούλα!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Welcome :)

θα κολλήσεις κ εσύ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top