Thread για νέα μέλη

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ααα...! εσυ εισαι στη ταχυδρομιου!


εγω ειμαι πιο εξω... στο τει.:redface:
ιατρικα εργαστηρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buttercup

Νεοφερμένος

Η buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μπα, δεν ειμαστε στην ταχυδρομειου πλεον. μεταφερθήκαμε στην καινουρια σχολη, στο πανεπιστημιακο. δεν πειραζει, ειμαστε και στον ιδιο κλαδο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλωσήρθες buttercup :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buttercup

Νεοφερμένος

Η buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Γεια σας!!! Είμαι κι εγώ νέο μέλος!!! Πηγαίνω στη Β τάξη Γενικού Λυκείου... Θα σας έγραφα περισσότερα αλλά πρέπει να φύγω γιατί έχω φροντηστήριο:(... τα λέμε αργότερα!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Οοοοο καλωσήρθατε κι εσύ και οι υπόλοιποι!!!
Καλώς μας βρήκατε!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Γεια σας και από μένα!!!
Καλώς ήρθα! Καλώς με βρήκα!:D
Έχω κάνει βέβαια κάποιες δημοσιεύσεις αλλά λέω να συστηθώ και <<τυπικά>>.(Χαράλαμπος,Β΄Λυκείου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Γεια χαρα και απο εμενα...μπορειται να με λετε Jimmy η Δημητρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Οοοοο καλωσήρθατε κι εσύ και οι υπόλοιποι!!!
Καλώς μας βρήκατε!!!:P:P
Καλώς σας βρήκα!!!:)
Γεια σας και από μένα!!!
Καλώς ήρθα! Καλώς με βρήκα!:D
Έχω κάνει βέβαια κάποιες δημοσιεύσεις αλλά λέω να συστηθώ και <<τυπικά>>.(Χαράλαμπος,Β΄Λυκείου)

Γεια χαρα και απο εμενα...μπορειται να με λετε Jimmy η Δημητρη
Άντε, καλως ορίσαμε όλοι μαζί...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ουουουουου καλώς σας βρήκαμε παίδες! Εμένα φωνάζετε με με το Nickname μου, δηλ. Nickname :P (το είπα για να ζηλεύει ο Jimmys :xixi::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beni4life

Νεοφερμένος

Ο beni4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα. :)


Ωραίο φόρουμ με πολλές θεματικές ενότητες έξυπνα διαχωρισμένες
Κι ένα μικρό μειονέκτημα: ομολογώ είναι λίγο "βαρύ" στο να φορτώσει πολλά tabs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
καλως ηρθατε παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalis karami

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
για μελενε Μιχάλη είμαι 13 και παω Β΄γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
:welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Spam topic:welcome::welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
:bye:Γεια σας παιδια!! Με λενε Ελενη ειμαι 16 χρονων και...βρηκα το site τυχαια..."Καλο φαινεται" ειπα, "δεν γραφομαι κι εγω?". Και να 'μαι! Να σας πω την αληθεια ποτε δεν μου αρεσε το διαβασμα..Και σχεδον ποτε δεν διαβασα...χαχα...αλλα τωρα στη Β λυκειου οφειλω να πω..το μετανιωσα..Αχχχ τι να κανουμε ομως..αυτα εχει η ζωη!!
Δεν ξερω..τι αλλο να σας πω βρε παιδια? Μ' αρεσει παρα πολυ η μουσικη, ιδιαιτερα η rock και η metal..και το αγαπημενο μου συγκροτημα ειναι οι Evanescence :jumpy: !!! Αυταααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YaNsE

Νεοφερμένος

Ο YaNsE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Για σας και από μένα . είμαι ο γιωργος και είμαι 16 χρονών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλωσορίσατε!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
:bye:Γεια σας παιδια!! Με λενε Ελενη ειμαι 16 χρονων και...βρηκα το site τυχαια..."Καλο φαινεται" ειπα, "δεν γραφομαι κι εγω?". Και να 'μαι! Να σας πω την αληθεια ποτε δεν μου αρεσε το διαβασμα..Και σχεδον ποτε δεν διαβασα...χαχα...αλλα τωρα στη Β λυκειου οφειλω να πω..το μετανιωσα..Αχχχ τι να κανουμε ομως..αυτα εχει η ζωη!!
Δεν ξερω..τι αλλο να σας πω βρε παιδια? Μ' αρεσει παρα πολυ η μουσικη, ιδιαιτερα η rock και η metal..και το αγαπημενο μου συγκροτημα ειναι οι Evanescence :jumpy: !!! Αυταααα :D

πας καλα?




με τυφλωες:P


:welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top