Thread για νέα μέλη

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
αμα της αρεσει το ροζ :P Καλως ορισες στην παρεα λοιπον και εσυ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Σας καλοσωρίζω και εγώ όλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pink

Νεοφερμένος

Η viky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας μόλις γράφτηκα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσήρθες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Γεια και από μένα.Με λένε Άρη,είμαι 16 και πηγαίνω τρίτη λυκείου και 'γω.Στο site μπαίνω πολύ καιρό αλλα ως επισκέπτης.Αποφάσισα να γραφτώ στο forum επειδή μπορεί να χρειαστώ κάποιες πληροφορίες φέτος λόγω πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Welcome και καλή συνέχεια.....!:welcome::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
βρε βρε.....εχουμε νεο μελος...........κααααλα θα περασεις κι εσυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλωσορίσατε!!!!!!!!!!!!!!!:D
:welcome::welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
καλώς μας βρήκατε :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:bye:Γεια σας παιδια!! Με λενε Ελενη ειμαι 16 χρονων και...βρηκα το site τυχαια..."Καλο φαινεται" ειπα, "δεν γραφομαι κι εγω?". Και να 'μαι! Να σας πω την αληθεια ποτε δεν μου αρεσε το διαβασμα..Και σχεδον ποτε δεν διαβασα...χαχα...αλλα τωρα στη Β λυκειου οφειλω να πω..το μετανιωσα..Αχχχ τι να κανουμε ομως..αυτα εχει η ζωη!!
Δεν ξερω..τι αλλο να σας πω βρε παιδια? Μ' αρεσει παρα πολυ η μουσικη, ιδιαιτερα η rock και η metal..και το αγαπημενο μου συγκροτημα ειναι οι Evanescence :jumpy: !!! Αυταααα :D
καλως ηρθες στην αισκουλοπαρεα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Η χαρά του trolling εδώ μέσα ρε παιδιά...:P Καλωσήρθατε τέσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Η χαρά του trolling εδώ μέσα ρε παιδιά...:P Καλωσήρθατε τέσπα...
Ε οχι και τρολ.
Σπαμ ναι, αλλα μην το ξεφτυλιζεις, τρολ αμεσως. -.-
Α και συγνωμη, τωρα αν πεταξω ενα "κωλως ορισατε" θα γλιτωσω το οφ? :)
Καλως ορισατε λοιπον. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ε οχι και τρολ.
Σπαμ ναι, αλλα μην το ξεφτυλιζεις, τρολ αμεσως. -.-
Α και συγνωμη, τωρα αν πεταξω ενα "κωλως ορισατε" θα γλιτωσω το οφ? :)
Καλως ορισατε λοιπον. :)
:!::!::!: Τι ειναι αυτα ρε Ειρηνη ???
Παλι χαλια οι δυο τελευταιες ωρες στο σχολειο ??? :P


Καλως μας βρηκατε βρε νεα μελη ... :xixi:
Τα κουλουρακια τελειωσαν....:jumpy:.....Αυριο παλι... :D
:sorry: πεινουσαμε καποια μελη και τα τσακισαμε....


:)καλη προσαρμογη... :xixi:
-----------------------------------------
Γεια και από μένα.Με λένε Άρη,είμαι 16 και πηγαίνω τρίτη λυκείου και 'γω.Στο site μπαίνω πολύ καιρό αλλα ως επισκέπτης.Αποφάσισα να γραφτώ στο forum επειδή μπορεί να χρειαστώ κάποιες πληροφορίες φέτος λόγω πανελληνιων.
Αρη γεια... :jumpy:
Οχι δεν ειμαι η τρελη του φορουμ... :D

Καλα εκανες και εκανες εγγραφη..:no1:
Αντε για διαβασμα τωρα... :mad:

:P:P:P
Καλως μας ηρθες... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
γεια χαρανταν σε ολουσ τουσ νεουσ φιλουσ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Αρη γεια... :jumpy:
Οχι δεν ειμαι η τρελη του φορουμ... :D

ειναι η θεοτρελη του φορουμ:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Γεια χαρα σε ολους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

tzoulis5

Νεοφερμένος

Ο tzoulis5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
το site σας ειναι πολυ χρησιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ειναι η θεοτρελη του φορουμ:P:lol:
δηλαδη αν αυτη ειναι η θεοτρελη εγω παω κατευθειαν στο δαφνι??:hmm:
-----------------------------------------
το site σας ειναι πολυ χρησιμο
και διασκεδαστικο ...πιστεψε με;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top