Thread για νέα μέλη

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλως ηρθε συντεκνε! :P
Απο ποιο μερος της Κρητης εισαι, αν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Καλωσήρθες Lorenna:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorenna

Νεοφερμένος

Η Lorenna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Καλως ηρθε συντεκνε! :P
Απο ποιο μερος της Κρητης εισαι, αν επιτρεπεται?

Καλως σας εβρηκα...

Μενω κοντα στο Ηρακλειο συντεκνισσα.. αλλα καταγωγη απο το νομο Λασιθιου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorenna

Νεοφερμένος

Η Lorenna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jason93:
Καλωσήρθες Lorenna:clapup:


Ευχαριστω!! Ευχαριστω!!! Πολυ χαιρομαι που ειμαι εδω.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θα ήθελα να υποδεχτώ την λατρεμένη μου φίλη brines, η οποία έκανε εγγραφή στο στέκι πριν από λίγο. Καλώς ήρθες Brines! Θα σε έχω υπό την εποπτία μου! Μην ανησυχείς καθόλου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εγώ να καλωσορίσω την travel_lover και όλα τα νέα μέλη του e-steki :D

Καλωσήρθατε στην παρέα μας :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
είπα να μην το χαλάσω και έρχομαι να συμβάλλω στο γυναικείο power! γεια χαρά σε όλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μωρε.... κόσμος και ντουνιάς κατακαλόκαιρο....
καλά, διακοπές δεν πάτε εσείς και γυρνάτε στα φόρα? :P


ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ Dr, Lorenna, Brines και Travel... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tyrant

Νεοφερμένος

Η tyrant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
χμμμμ....γεια σε ολους :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Καλώς όρισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες tyrant :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά, είναι το πρώτο μου μύνημα στο φόρουμ. Καλως σας βρήκα όλους. Το μέρος φαίνεται πολύ ωραίο συγχαρητήρια. Κάτι μου λέει πως θα περάσω πολύ ωραία εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλώς ήρθες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλώς ήρθες Troll :)
Σου ευχόμαστε μια ευχάριστη διαμονή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλωσήλθες troll! Σε έχω ξαναδει εσένα σε κάποιο φόρουμ που είμαι admin (εκτός αν είναι άλλος με το ίδιο νικ) :)
Αλήθεια πως και διάλεξες τέτοιο νικ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoLoReS

Νεοφερμένος

Η DoLoReS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εκανα βόλτα στον Γούγλη και "τσουπ !", ήρθα !

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλωσηρθατε ολα τα νεα μελη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλώς ήρθες dolores!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoLoReS

Νεοφερμένος

Η DoLoReS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα !
Μια πρώτη βόλτα που έκανα, έχω να σας πω ένα μπράβο για τον χώρο και οτι μου αρέσει πολύ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Καλωσήλθες troll! Σε έχω ξαναδει εσένα σε κάποιο φόρουμ που είμαι admin (εκτός αν είναι άλλος με το ίδιο νικ) :)
Αλήθεια πως και διάλεξες τέτοιο νικ; :P

Δεν είμαι εγώ αυτός στον οποίο αναφέρεσαι. Πρόκειται απλά για συνωνυμία. :) Έχω ακούσει τόσα και τόσα για το Trolling και αποφάσισα να βάλω για πλάκα το όνομα αυτό. Ακόμα έχω διαβάσει μικρός παραμύθια από τη Σκανδιναβική μυθολογία και μου άρεσαν αρκετά. Πάντως για να σας καθυσηχάσω όλους, θα σας διαβεβαιώσω όλους ότι δεν θα συμπεριφερθώ σαν Troll στο φόρουμ. (Έχω απλά το όνομα, όχι τη <<χάρη>>. LOL :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top