Thread για νέα μέλη

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
καλως σας βρηκα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Καλως ήρθατε Θεόδορε και Cancerman. :) (Έστω και καθυστερημένα :redface: ) Χαίρομαι να βλέπω νέα μέλη.

Cancerman, απίστευτο και όμως αληθινό. Όταν έκανα την εγγραφή μου, σκεφτόμουν να μπώ με αυτό το όνομα και φυσικά ένα άβαταρ σε κάτι από αυτά:

1. https://www.sangrefria.com/expediente_x/Cancerman.jpg
2. https://naproom.mu.nu/pics/cancerman.jpg
3. https://www.peperoni.de/kai/bilder/aktex/portraits/cigman.jpg

(Όσοι έβλεπαν X-Files, το ξέρουν το κύριο. Ήταν αν και δευτερεύων χαρακτήρας ο αγαπημένος μου. :clapup: :clapup::clapup: )

Δεδομένου ότι δε μου αρέσει η λέξη ''Cancer'' και τόσο, σκέφτηκα να το κάνω ''Smoking man'' ή ''The Smoker'', όπως επίσης είναι γνωστός στη σειρά ο τύπος. Τελικά κατέληξα σε αυτό που έχω τώρα, αν και υπήρχαν φορές που το ψιλομετάνοιωσα. :(

Υ.Γ. Αλήθεια σκέφτηκες να βάλεις για Άβαταρ ένα από τα 1,2 ή 3? Πάνε ασορτί με το όνομά σου. ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γειά σας κι από μένα :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Αλήθεια σκέφτηκες να βάλεις για Άβαταρ ένα από τα 1,2 ή 3? Πάνε ασορτί με το όνομά σου.

βασικα δεν εχω βρει χρονο να φτιαξω προσεκτικα το αβαταρ μου (δε εχω κατι πραγματικα καλο υποψην μου)
η πρωτη ειναι πραγματικα καλη οπως και αυτα
https://img54.imageshack.us/img54/5965/cancermanwilliambdavies1dw.jpg
https://img54.imageshack.us/img54/7862/mrx8zn.jpg (το θυμασε τον κυριο ετσι;) )

αν σκεφτομουν κατι σε Crychek ή κατι ποιο.......... αστειοσκοτεινοεξυπνο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε και απο εμάς.:hello:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλώς ήρθες ALR :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Καλησπερίζω όλα τα νέα μέλη του e-steki :)

Όχι εγώ δεν είμαι παλιός, απλά όπως κάποιοι καλοσώρισαν εμένα, έτσι κάνω κι εγώ στους πιο νέους συμφορουμίστες μας:)

Καλωήρθατε παιδιά

Ελπίζω (είμαι σίγουρος δηλαδή) να κερδίσετε περισσότερα από ότι περιμένατε εδώ μέσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.


Σας καλωσορίζω παιδιά και εγώ με την σειρά μου και
εύχομαι η περιήγησή σας στο "e-steki" να είναι για όλους μας ευχάριστη
και γιατί όχι, και εποικοδομητική... :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Είχα γραφτεί κάποτε...αλλά αποφάσισα να επιστρέψω..μόνιμα ..Καλώς σας βρήκα και Καλό Καλοκαίρι σε όλο το παρεάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
Είχα γραφτεί κάποτε...αλλά αποφάσισα να επιστρέψω..μόνιμα ..Καλώς σας βρήκα και Καλό Καλοκαίρι σε όλο το παρεάκι!

καλό μου!!!!!!! :bigarmhug :bigarmhug
καλωσήρθες!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Evouli mouuuuuuuu:kissing: :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλως μας ηρθες (και μονιμα ελπιζω) hamsteraki μας!!!!:D ;) :clapup:
Ωραιο nik βy the way!!!!;) :clapup:
Αντε και καλο καλοκαιρακι σε ολους μας.
(Σημερα γυρναω πατριδα σημερα το λεω! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως ηρθες hamsteraki
Πολλα κατοικιδια αρχιζουν να μαζευονται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σε όλους και από εμένα, έχω γραφτεί εδώ και μερικές μέρες, αλλά τώρα ανακάλυψα το topic αυτό! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Καλωσήρθατε BladeRunner και hamsteraki :)
Enjoy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλως ηρθατε παιδακια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως ηρθες BladeRunner
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Γεια κι από μένα. Είμαι ο DrJ7000. Ανακάλυψα το εστεκι πριν κανα μισάωρο....ενδιαφέρον φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Καλώς ήρθες DrJ7000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorenna

Νεοφερμένος

Η Lorenna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλως σας βρηκα και εγω..

Σας ειδα περιδιαβαινοντας και μου αρεσε.. οποτε να'μαιιιιιι :D

Θα τα λεμε συχνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top